Jump to content
Dogomania

Mam na imię Homer i mam już własny dom - zamieszkałem we Wrocławiu:) Miałem dom, pana i brata – w jednej chwili straciłem wszystko


Tola

Recommended Posts

3 minuty temu, konfirm31 napisał:

Prześliczny psiak :)

Tak, prześliczny, ale na razie było tylko jedno zapytanie o Homerka, a przydałby się już ten zaklepany własny dom.

Jakby ktoś chciał pomoc z ogłoszeniami to będę wdzięczna:)

 Na razie Homerek ma OLX od Havanka i ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Tak, prześliczny, ale na razie było tylko jedno zapytanie o Homerka, a przydałby się już ten zaklepany własny dom.

Jakby ktoś chciał pomoc z ogłoszeniami to będę wdzięczna:)

 Na razie Homerek ma OLX od Havanka i ode mnie.

Mogę zrobić ze swojego konta na olx....tylko podajcie mi linki do tych, które już są na olx aby jakoś moje się różniło.

Na jakie miasto mu zrobić?

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Bogusik napisał:

Do dzisiaj nie mam potwierdzenia na bazarku,że 200zł. które Anula przelała są już na Homerkowym koncie....Chyba pierwszy raz spotkałam się z tym,ze musimy się dopominać o wszystko...:)

http://www.dogomania.com/forum/topic/341701-rozliczm-domowy-mix-różności-do-180218-zapraszam/

Bogusiu - mnie wypada tylko przeprosić, zaraz wyśle do elik sms.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, b-b napisał:

Mogę zrobić ze swojego konta na olx....tylko podajcie mi linki do tych, które już są na olx aby jakoś moje się różniło.

Na jakie miasto mu zrobić?

Boguniu- jutro to wszystko spróbuje ogarnąć, poczekaj jeszcze chwilkę;)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Bogusik napisał:

Do dzisiaj nie mam potwierdzenia na bazarku,że 200zł. które Anula przelała są już na Homerkowym koncie....Chyba pierwszy raz spotkałam się z tym,ze musimy się dopominać o wszystko...:)

http://www.dogomania.com/forum/topic/341701-rozliczm-domowy-mix-różności-do-180218-zapraszam/

Bardzo przepraszam za to trzydniowe opóźnienie, które nie wynikło z zaniedbania obowiązków skarbnika, czy lekceważenia. Wręcz przeciwnie jestem bardzo wdzięczna za każdą wpłatę na konto psiaka, którego jestem skarbnikiem. Od pewnego czasu mam poważny problem w domu, który wymaga ode mnie (za poradą sowy),  bacznej obserwacji tego co się dzieje w domu. Z konieczności więc poświęcam na dogo znacznie mniej czasu niżbym chciała. Skupiam się głównie na bieżącym informowaniu o tym, co dzieje się u mojej podopiecznej Beni, która przebywa w hoteliku i ma problemy behawioralne i finansowe (brak 110,00 zł miesięcznych deklaracji) oraz na aktualizowaniu finansów siedmiu psiaków, dla których jestem skarbnikiem. Niewiele czasu pozostaje mi na śledzenie wszystkiego co się na obserwowanych wątkach dzieje.

Z Tolą umówiłam się, że to Ona będzie podawała zainteresowanym nr konta Homera. Nie wiedziałam, że Tola jest chora, gdy to do mnie dotarło, zaraz podałam ten numer.

Po zaktualizowaniu finansów Homerka musiałam pilnie wyjść z domu. Potwierdzenie na bazarku zostawiłam na ponowne wejście na dogo. Niestety nowe sprawy do załatwienia spowodowały, że  zapomniałam o potwierdzeniu wpłaty na bazarku. Miałaś prawo Boguniu zwrócić mi uwagę na wątku, ale nie musiałaś z tego prawa korzystać. Wystarczyło przypomnieć mi o tym na PW, a z pewnością potwierdziłabym na bazarku, że wpłata dotarła. Co natychmiast zrobiłam po otrzymaniu SMS-a od Toli. 

Jednak rozumiem Twoje zdenerwowanie i jeszcze raz bardzo przepraszam za opóźnienie. Powyższym tekstem chciałam tylko wyjaśnić przyczynę tego opóźnienia.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam

https://www.olx.pl/oferta/henio-pragnie-milosci-czy-ja-mu-dasz-CID103-IDsGY1r.html

Zrobiłam pół godziny temu .

    Cena Odpowiedzi Promowanie
 

Od: dzisiaj 
Do: 10 kwi

676722789_1_94x72_henio-pragnie-milosci-

Henio pragnie miłości. Czy ją mu dasz?

Za darmo

  0
 
Statystyki
 Wyświetleń: 15
 Tel: 1
 Obserwuje: 1
 
 
 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

 

6 godzin temu, b-b napisał:

Zrobiłam

https://www.olx.pl/oferta/henio-pragnie-milosci-czy-ja-mu-dasz-CID103-IDsGY1r.html

Zrobiłam pół godziny temu .

    Cena Odpowiedzi Promowanie
 

Od: dzisiaj 
Do: 10 kwi

676722789_1_94x72_henio-pragnie-milosci-

Henio pragnie miłości. Czy ją mu dasz?

Za darmo

  0
 
Statystyki
 Wyświetleń: 15
 Tel: 1
 Obserwuje: 1
 
 
 

 

 

Bardzo pięknie dziękujęhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,14_cE_orig.gif

Wczoraj zapomniałam napisać, że Homerek jest bardzo przyjazny wobec kotów - a to ważna informacja do ogłoszeń:)

Link to comment
Share on other sites

Homerek w Dt bardzo szybko zaakceptował panią, natomiast do pana nadal się nie przekonał, wrogo traktuje również znajomego domu.

Coś i się wydaje, że jednak w poprzednim życiu nie zaznał dużo dobrego od facetów - nadal jedynym mężczyzną, którego Homerek akceptuje, a nawet bardzo lubi jest dr. Kuba:)

 

Jutro TZ przywozi Homerka do lecznicy na noc, bo w piątek jest kastracja, a nie miałby kto malucha dostarczyć.

Homerek zostaje po zabiegu do soboty i  w sobotę wraca znowu do DT.

Prosimy w piątek o kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...