Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

18 godzin temu, MALWA napisał:

To poproszę o zmianę z Nowej Soli na Gryfów Śląski  :)

Tysiu kochana, czy mogę prosić o zmianę z Gryfowa na Legnice. Ustaliłam z kikou, ze Gryfów to takie maleńkie miasteczko z kilkoma ulicami.

Legnica jest spora i około 30 km od kikou. Może chwyci.....choć licze, ze nie będzie takiej potrzeby.....

Link to comment
Share on other sites

Kochani trzymajcie mocno kciuki !

Od wczoraj rozmawiam z Panią z Rudy Śląskiej. Pani jest w Gwiazdce zakochana ! Dopytuje o szczegóły, poinformowałam o wszystkim o co Pani pytała. Ale jeśli Pani zdecyduje się na Gwiazdkę, to będzie miała tam dobrze. Pani pracuje w systemie 12 godzin i ma sporo wolnego. Pan pracuje 8 godzin. Jest weterynarzem. W domu jest opiekunka do dziecka, ktora wychodziłaby też z Gwiazdką na spacery.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, MALWA napisał:

Kochani trzymajcie mocno kciuki !

Od wczoraj rozmawiam z Panią z Rudy Śląskiej. Pani jest w Gwiazdce zakochana ! Dopytuje o szczegóły, poinformowałam o wszystkim o co Pani pytała. Ale jeśli Pani zdecyduje się na Gwiazdkę, to będzie miała tam dobrze. Pani pracuje w systemie 12 godzin i ma sporo wolnego. Pan pracuje 8 godzin. Jest weterynarzem. W domu jest opiekunka do dziecka, ktora wychodziłaby też z Gwiazdką na spacery.

A ja kocham taką Panią. Aniołku  - może wreszcie?

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, MALWA napisał:

Tysiu kochana, czy mogę prosić o zmianę z Gryfowa na Legnice. Ustaliłam z kikou, ze Gryfów to takie maleńkie miasteczko z kilkoma ulicami.

Legnica jest spora i około 30 km od kikou. Może chwyci.....choć licze, ze nie będzie takiej potrzeby.....

Mówiłam  ze Jelenia Góra 34 a Legnica 80 ...no ale może  to juz wcale nie bedzie miało znaczenia 

animiertes-daumen-bild-0007.gif

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym, by ten domek był domkiem naszej Gwiazdki. 

W domu jest kotek. Gwiazdka lubi koty. Wiem, że u Kasi śpi razem z kotem.

Pani dopytywala o stosunek Gwiazdki do dzieci, wiek, chodzenie po schodach, na smyczy oraz o szczekliwosc. Teraz musi sama wraz z rodziną podjąć decyzję czy chce sunie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja wierzę że będzie! musi być!!!  ona już tak długo czeka, jest tak, wspaniałą, kochającą sunią, że musi mieć ... domek taki szyty na miarę dla Gwiazdeczki! wyjątkowy domek dla wyjątkowej suni!  tak ,to ma być, prawda? ;)   z tego co pisze Malwa, to tak ,to może być! :)

W ostatnim czasie ,stanęła na mojej drodze podobnie  kochana ,pełna miłości do człowieka i całego świata sunia, nawet również z tego samego schronu w M. Miłeczka, skorzystam i zaproszę na watek miłej, Miłki :)

https://www.dogomania.com/forum/topic/349447-duże-mają-gorzej-los-się-do-niej-uśmiechnął-na-krótko-musi-wracać-do-schroniska-bo-jest-za-duża-miłka-najmilsza-sunia-prosi-o-pomoc/

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, m

Mam kolejny telefon o Gwiazdke - bardzo sensowny. Pan mieszka w domku z ogrodkiem wraz z zona i 6 letnim synem. Maja juz jedna suczke uratowana po uszkodzeniu miednicy. Psinka mieszka w domu z Panstwem. 

Pan mieszka ok. 50 km od kikou.

Jesli dobrze uslyszalam, to jest to miejscowosc Swieradow kolo Szklarskiej Poreby. 

Umowilam sie z Panem na kolejny tel. wieczorem. W aucie niestety dobrze sie nie slyszelismy. 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, MALWA napisał:

Sluchajcie, m

Mam kolejny telefon o Gwiazdke - bardzo sensowny. Pan mieszka w domku z ogrodkiem wraz z zona i 6 letnim synem. Maja juz jedna suczke uratowana po uszkodzeniu miednicy. Psinka mieszka w domu z Panstwem. 

Pan mieszka ok. 50 km od kikou.

Jesli dobrze uslyszalam, to jest to miejscowosc Swieradow kolo Szklarskiej Poreby. 

Umowilam sie z Panem na kolejny tel. wieczorem. W aucie niestety dobrze sie nie slyszelismy. 

O jej! jaka radość! telefony się rozdzwoniły!  aż podskoczyłam z radościhaha.gif i... czekamy na dobre wieści!   który to domek, będzie naszej lśniącej? :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pani z Rudy Slaskiej od poniedzialku nie nawiazuje kontaktu.

Za to rozmawialam z Panem ze Swieradowa Zdroju, i Pan chce Gwiazdke na 100 %. Suczka, ktora jest w domu u Pana od 2 lat i ma okolo 5-6 lat. 

Rozmawialam wczesniej z kikou, bo poprosilam o wizyte pa. I plan jest taki, ze Kasia pojedzie na wizyte z Gwiazdka. Pan zobaczy jak mala sie zachowuje, rowniez w stosunku do dziecka i suni, ktora jest w domu. 

Kasia zaproponowala, ze wroci z Gwiazdka do domu. Pan po naszej decyzji pojedzie i zabierze Gwiazdke do siebie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...