Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

                            Wszystkim odwiedzającym życzę

                                               

                                                            1821230996_nawtorek2.jpg.7e7327df9ea092ccca281e2d1c27f5d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Dla takich miłych życzeń, Eliku, warto zajrzeć tu jeszcze raz. happy.gif

Dziś rano poleciały na konto Gwiazdki moje deklaracje na maj i czerwiec, czyli 60 zł.

Dziękuję kochana Elisabetko :) Dam znać, jak tylko zamelduje się na koncie Gwiazdusi :)

Po znajomości (Gwiazdeczki) powiem Ci, że kaska dla Beni już na jej koncie, Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.04.2018 o 11:40, Elisabeta napisał:

happy.gif

Eliku, zniknął Ci jakiś czas temu banerek Kikuni, teraz Gwiazdki. Zniknęły też banerki Neli, Pomadki i pewnie wszystkie zrobione przez Iwstar59. Napisałam do Niej PW już dosyć dawno, ale na razie nie wchodziła na Dogo. Mam banerek Gwiazdki, bo ostał się w podpisie Yoany jakimś cudem... Może Yoana gdzieś go sobie zapisała u siebie dodatkowo... Mój jest trochę zmniejszony, bo sygnaturki teraz węższe, a nie chcę mieć podpisu za bardzo wielopiętrowego. Możesz sobie skopiować, bo już tylko Yoana i ja wędrujemy po Dogo z Gwiazdką...

O, to chociaż raz coś się u mnie ostało :D Nigdzie nie zapisywałam, więc chyba czas zagrać w lotto :D (byłoby, oj byłoby dla psiaków! )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zaczynamy nowy dzień z Gwiazdeczką. happy.gif

9 godzin temu, Yoana napisał:

O, to chociaż raz coś się u mnie ostało :D Nigdzie nie zapisywałam, więc chyba czas zagrać w lotto :D (byłoby, oj byłoby dla psiaków! )

Yoana, koniecznie zagraj. happy.gif Ciekawa jest sprawa z Gwiazdkowym banerkiem w Twojej sygnaturce. Bardzo ciekawa. iconwink.gif

Dobrego dnia dla Wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

Skarbonka Gwiazdeczki wzbogaciła się o dwie wpłaty:

.      .    . .60,00 zł  od  Elisabety  deklaracja  V-VI   -   24.04.

. .    .    . .50,00 zł  od  Pana Mateusza deklaracja IV  -  26.04.

Bardzo serdecznie dziękujemy

1774243302_kwiatki5.jpg.fdf8404e860cee8acbb266260116bee2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Smutne to bardzo, że taka kochana sunia jak Gwiazdeczka musi tak długo czekać, żeby ktoś ją zauważył i chociaż zadzwonił, ale ważne, że u Kikou jest szczęśliwa i na razie bezpieczna, jeśli chodzi o finanse. happy.gif Wiele psiaków może tylko o tym marzyć... A na Domek też przyjdzie czas. Nie tracimy nadziei. I czekamy na wiosenne fotki naszej Gwiazduni. happy.gif

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Skarbonka Gwiazdeczki wzbogaciła się o dwie wpłaty:

.      .    . .60,00 zł  od  Elisabety  deklaracja  V-VI   -   24.04.

. .    .    . .50,00 zł  od  Pana Mateusza deklaracja IV  -  26.04.

Bardzo serdecznie dziękujemy

1774243302_kwiatki5.jpg.fdf8404e860cee8acbb266260116bee2.jpg

 

Pięknie dziękuję za pieniążki !

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Elisabeta napisał:

Smutne to bardzo, że taka kochana sunia jak Gwiazdeczka musi tak długo czekać, żeby ktoś ją zauważył i chociaż zadzwonił, ale ważne, że u Kikou jest szczęśliwa i na razie bezpieczna, jeśli chodzi o finanse. happy.gif Wiele psiaków może tylko o tym marzyć... A na Domek też przyjdzie czas. Nie tracimy nadziei. I czekamy na wiosenne fotki naszej Gwiazduni. happy.gif

Tak, to bardzo smutne, że śliczna Gwiazdeczka tak długo bez swojego domku jest :(

Dobrze choć, że pobyt w schronie ma już za sob .

Dowiedziałam się od MALWA, że panienka zeszczuplała więc jeszcze piękniejsza jest. Dobrze byłoby nowe zdjęcia zrobić i podmienić w ogłoszeniach.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z kikou.

Gwiazdeczka zeszczuplała, i obecnie waży około 13 kg. Gwiazdka jest na diecie.

Ostatnie badania krwi były ok. Jedynie enzymy trzustkowe były lekko podwyższone, i stąd ta dieta.

Pani weterynarz, która robiła badania krwi oraz usg, przekazała próbki krwi do Wrocławia, gdyż Gwiazdka miała mieć zrobione jeszcze badanie na hormony, bo nie wiadomo było do końca czy jest sterylizowana. Pani weterynarz podejrzewała, ze nie jest wysterylizowana. Badanie usg nie było jednoznaczne. Niestety hormonów nie zbadano. Próbki zostały wysłane do Wrocławia, ale tam próbka krwi uległa zniszczeniu  i stąd brak badania....

Koszt badania u Pani weterynarz wyniósł łącznie 140 zł : usg - 30 zł, szczepienie na wściekliznę - 30 zł, usg - 80 zł.

Na fakturze, którą kikou ma przesłać do elik  jest wyższa kwota, która obejmuje również badanie (pozycja nr 1),  które nie zostało wykonane z uwagi na zniszczenie próbki krwi. Nasz koszt za badanie to kwota 140 zł.

W czerwcu należy powtórzyć badanie na enzymy trzustkowe, i wówczas zostanie przekazana krew do badania na hormony.

O ile będzie to konieczne.....Piszę o tym, że o ile będzie to konieczne, bo Kasia powiedziała mi, ze od wczoraj psy obwąchują Gwiazdkę. Kasia podejrzewa, ze sunia może dostać cieczkę.

 

Poza tym Gwiazdka jest wesoła, grzeczna, wszędzie biega z psami i bardzo lubi inne psiaki.

Kiedy nastały ciepłe dni, i psiaki częściej wychodzą na dwór, to Gwiazdka też bardzo chętnie z nimi wychodzi i biega po podwórzu. Podobno drze japę na całą okolicę. Ale to chyba dobry znak, bo wiadomo chociaż gdzie jest Gwiazdka.  Suczka pilnuje miseczki, kiedy jest podawane jedzenie. Ładnie zjada swoją porcję.  To taka dobra, bezproblemowa sunieczka.

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

A co do zdjęć, to Kasia nie ma aparatu, którym mogłaby je zrobić. Dysponuje tylko telefonem.

Obiecała, ze zrobi nowe zdjęcia na majówke, bo wówczas będzie miała trochę więcej czasu.

Teraz już jest ładnie na dworze, zielono, to może i otoczenie doda uroku Gwiazdce.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...