Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

Dnia 1.05.2018 o 05:58, Elisabeta napisał:

Potem tu jeszcze wrócę, żeby spotkać się z Nesiowatą, bo coś się dziś spóźnia na Gwiazdkowy wątek...

Już jestem. Fakt - trochę spózniona, ale nic mi sié dzis nie chce. Chyba zrobié sobie zupelnie leniwy dzieñ i wzorem psów - wrócé w pielesze. Troche mi tego potrzeba. Mialam zamiar jechac na cmentarz, ale od samego rana goraco i chyba nie ma sensu sadzdzic kwiatow. Moze troche podada?

Przepraszam, ale klawiatura zwariowala. Musze chyba wyjsc,. mam nadzieje, ze nastepnym razem bedzie lepiej. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.05.2018 o 06:05, Nesiowata napisał:

Juæ jestem. Fakt - troché spózniona, ale nic mi sié dzis nie chce. Chyba zrobié sobie zupelnie leniwy dzieñ i wzorem psów - wrócé w pielesze. Troche mi tego potrzeba. 

happy.gif Dziś jest Święto Pracy, kochana Nesiowata.  Trzeba poleniuchować. Odpocznij ze swoim miłym Stadkiem. happy.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2018 o 12:41, Elisabeta napisał:

 

Pewnie, że byłoby wielką przyjemnością obejrzeć fotki Gwiazdki, ale jeśli piszę, że na nie czekam, to myślę przede wszystkim o ogłoszeniach. Tysia pisała, że chce uaktualnić ogłoszenia o nowe zdjęcia. Może napisze nowy tekst... Może ktoś wtedy naszą Sunię wypatrzy i wybierze spośród wielu Bezdomniaków... I wtedy będą najważniejsze dla nas fotki. Z pierwszych dni we własnym Domku. happy.gif Tego Gwiazduni życzę. wub.gif

Dokłądnie tak. Ja wiem, że jestem męcząca jak tak żebrzę o zdjęcia, ale to nie moje widzimisię... mnie potrzebne są do ogłoszeń. Ludzie niestety są ogromnymi wzrokowcami i aby psiak miał dom, potrzebne są regularnie nowe zdjęcia... różne... nie wiadomo, jakie zdjęcie przykuje uwagę... a o tekście dla Gwiazdki myślałam... mam pomysł na nowe ogłoszenia, ale potrzebne są nowe zdjęcia. Troszczę się o Gwiazdkę, chciałabym, aby miała domek, a mogę tylko tak pomóc... więc tak jojcze o zdjęcia jak zdarta płyta - przepraszam :).


Jednak brak czasu też rozumiem. Dlatego myślałam o kimś, kto mógłby porobić zdjęcia Gwiazduni - niestety w okolicy kikou nikogo nie kojarzę... :( i nie wiem, kogo można by poprosić o pomoc. Mam nadzieję, że kikou znajdzie chwilkę i zrobi zdjęcia. Czasem psiak tylko leży na trawce i wystarczy pięć minut. Nie trzeba od razu specjalnie pozowanych :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.05.2018 o 06:11, Elisabeta napisał:

happy.gif Dziś jest Święto Pracy, kochana Nesiowata.  Trzeba poleniuchować. Odpocznij ze swoim miłym Stadkiem. happy.gif

Podpisuję się obiema rencami pod Twoimi słowami Elisabeto :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Dokłądnie tak. Ja wiem, że jestem męcząca jak tak żebrzę o zdjęcia, ale to nie moje widzimisię... mnie potrzebne są do ogłoszeń. Ludzie niestety są ogromnymi wzrokowcami i aby psiak miał dom, potrzebne są regularnie nowe zdjęcia... różne... nie wiadomo, jakie zdjęcie przykuje uwagę... a o tekście dla Gwiazdki myślałam... mam pomysł na nowe ogłoszenia, ale potrzebne są nowe zdjęcia. Troszczę się o Gwiazdkę, chciałabym, aby miała domek, a mogę tylko tak pomóc... więc tak jojcze o zdjęcia jak zdarta płyta - przepraszam :).


Jednak brak czasu też rozumiem. Dlatego myślałam o kimś, kto mógłby porobić zdjęcia Gwiazduni - niestety w okolicy kikou nikogo nie kojarzę... :( i nie wiem, kogo można by poprosić o pomoc. Mam nadzieję, że kikou znajdzie chwilkę i zrobi zdjęcia. Czasem psiak tylko leży na trawce i wystarczy pięć minut. Nie trzeba od razu specjalnie pozowanych :).

 

6 godzin temu, elik napisał:

Podpisuję się obiema rencami pod Twoimi słowami Elisabeto :)

 

Wszyscy czekamy na zdjęcia Gwiazdeczku.

Wiem, ze są potrzebne do ogłoszeń, bo bez zdjęć ani rusz.... Tak sobie myślałam, podobnie jak Tysia, ze szybciej byłoby, gdyby tam ktoś podjechał i te zdjęcia zrobił.

Sama niestety nie pojadę, jestem spod Poznania i dla mnie samej to za daleko.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry Lśniący Aniele. Dziś później, ale jestem.

Moje psiaki już zaliczyły weyjście za drzwi, nie padało więc i nie było żadnych oporów przed wyjściem. Przy okazji wróciły koty. Obydwie kocice za żadne skarby nie chcą teraz spać w domu. Po kolacji tylko czekają kiedy otwieram drzwi i już ich nie ma. One muszą spać na dworze. Jedynie kiedy coś pada to łaskawie wrócą po zawołaniu. Inaczej - totalna głuchota. A ponieważ u nas nie było ani burzy, ani deszczu - koty znikły wieczorem.

 

Link to comment
Share on other sites

Nesiowata, byłaś dziś u Gwiazdki później, ale bardzo wcześnie.  Fajne te Twoje kotki... Myślę, że one tam na dworze w nocy to niezupełnie śpią... iconwink.gif Nocne, ciekawe kocie życie. Nocne życie małych drapieżników. A w dzień śpią pewnie potem grzecznie w domku słodkie przytulaski. Jak zawsze świetna scenka z Nesiowatej Krainy. Tym razem kocia. happy.gif

Dobrego piątku dla wszystkich Przyjaciół Gwiazdeczki. 

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Elisabeta napisał:

Fajne te Twoje kotki... Myślę, że one tam na dworze w nocy to niezupełnie śpią... iconwink.gif Nocne, ciekawe kocie życie. Nocne życie małych drapieżników. A w dzień śpią pewnie potem grzecznie w domku słodkie przytulaski. Jak zawsze świetna scenka z Nesiowatej Krainy. Tym razem kocia. happy.gif

Tak, teraz już kocice usadowiły się w swoich ulubionych miejscach i spokojnie śpią. Przynajmniej do południa, potem stopniowo wychodzą na dwór, wracają i tak do kolacji...

Link to comment
Share on other sites

Też myślę, że koteczki Nasiowatej, i nie tylko Jej wcale w nocy nie śpią na dworze, tylko harcują :) Kotki to nocne drakule :) Moje dzikuski też w dzień śpią na antresoli pod wiatą, a nocą grasują :) Niestety "moja" kocica, która przynosiła mi na taras nocne zdobycze już nie żyje. Nie wiemy co się z nią stało :( Na wiosnę w ubiegłym roku pokazała się kilka razy i nagle przestała przychodzić. Jej towarzysz Łapek bardzo długo wyczekiwał na nią na tarasie wieczorem, gdy już psy były zamknięte.  Teraz ma nową, młodszą towarzyszkę.

Mam nagrany filmik jak Łapkowa przyniosła mi myszkę i nie mogę go odnaleźć na You Tube. Nie widzę go wśród moich filmów. Czy ktoś wie, jak można odnaleźć filmy nagrane rok, dwa wcześniej ?

Miłego piątku  :)

 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, elik napisał:

Mam nagrany filmik jak Łapkowa przyniosła mi myszkę i nie mogę go odnaleźć na You Tube. Nie widzę go wśród moich filmów. Czy ktoś wie, jak można odnaleźć filmy nagrane rok, dwa wcześniej 

 

Jeżeli nie usuwałaś go ze swojego kanału to masz parę kroków do wykonania.

1). Logujesz się na swoim kanale na YT.

2). Klikasz "studio twórców"
(najpierw na swój profil - kółeczko w prawym górnym roku, z nr 1. ; a następnie wybierasz "studio twórców", które podkreśliłam pod nr 2.)

1.thumb.jpg.3202a6dd8bd1b2b116fe6d1f87e13def.jpg

3). Po lewej stronie, klikasz to co, mam na czerwono - "Menadżer filmów"
2.jpg.f21ca1a95712b0fddd2f924091fa6766.jpg

4). I teraz, powinny Ci wyskoczyć pod ta opcją, wszystkie filmy, które masz. Aby wybrać dany film, należy kliknąć na tytuł i skopiować link ;) 
3.jpg.a3fd3dbc1c2ed183f8cb6cd76dc0d0ec.jpg


Gotowe.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Jeżeli nie usuwałaś go ze swojego kanału to masz parę kroków do wykonania.

1). Logujesz się na swoim kanale na YT.

2). Klikasz "studio twórców"
(najpierw na swój profil - kółeczko w prawym górnym roku, z nr 1. ; a następnie wybierasz "studio twórców", które podkreśliłam pod nr 2.)

1.thumb.jpg.3202a6dd8bd1b2b116fe6d1f87e13def.jpg

3). Po lewej stronie, klikasz to co, mam na czerwono - "Menadżer filmów"
2.jpg.f21ca1a95712b0fddd2f924091fa6766.jpg

4). I teraz, powinny Ci wyskoczyć pod ta opcją, wszystkie filmy, które masz. Aby wybrać dany film, należy kliknąć na tytuł i skopiować link ;) 
3.jpg.a3fd3dbc1c2ed183f8cb6cd76dc0d0ec.jpg


Gotowe.

 

Tysiu wielkie dzięki :) W wolnej chwili potrenuję i pokażę Wam, jak kicia przyniosła mi myszkę i jak mi ją prezentowała. Bidulka :(

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś mógłby wyróżnić ogłoszenie Gwiazdce?

Podmieniłam jej ogłoszenie na Poznań (pozwoliłam sobie), bo we Wrocławiu już tyle czasu wisiała, że z pewnością ktoś by się już zakochał... Troszkę skróciłam też opis.

https://www.olx.pl/oferta/gwiazdka-rodzinna-grzeczna-sunia-do-pokochania-od-zaraz-CID103-IDrKi81.html

Tutaj statystyki jeszcze wrocławskie:

Wyświetleń: 357
 Tel: 5
 Obserwuje: 2
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Czy ktoś mógłby wyróżnić ogłoszenie Gwiazdce?

Podmieniłam jej ogłoszenie na Poznań (pozwoliłam sobie), bo we Wrocławiu już tyle czasu wisiała, że z pewnością ktoś by się już zakochał... Troszkę skróciłam też opis.

https://www.olx.pl/oferta/gwiazdka-rodzinna-grzeczna-sunia-do-pokochania-od-zaraz-CID103-IDrKi81.html

Tutaj statystyki jeszcze wrocławskie:

Wyświetleń: 357
 Tel: 5
 Obserwuje: 2

 

Dziękuję Tysiu za ogłoszenia !

Poproszę tylko o dopisanie, że pomożemy w transporcie za zwrot kosztów paliwa.

Nie chcę, by wyszło tak jak przy adopcji Igi, ze kobieta dostała psa za darmo i nie poniosła w związku z tym ani złotówki. Za paliwo tez nie zwróciła.

Zastanawiam się jeszcze nad zapisem, że Gwiazdka jest wysterylizowana. W sumie do końca tego nie wiemy. Badanie hormonu, które miało być wykonane we Wrocławiu nie doszło do skutku, bo probówka z krwią została uszkodzona. Pani doktor podejrzewała, że Gwiazdka nie jest sterylizowana, usg nie było jednoznaczne, a badanie hormonu miało to tylko potwierdzić. To badanie zostanie wykonane na początku czerwca.

 

A czy możesz ją wyróżnić, skoro robiłaś to ogłoszenie? Pytam, bo nie umiem robić ogłoszeń, i nie wiem gdzie i jak trzeba wyróżniać. Jeżeli z wyróżnieniem wiąże się jakaś opłata, a zwykle tak jest, to napisz proszę ile trzeba zapłacić, to elik - jako skarbnik Gwiazdki przeleje do Ciebie potrzebną kwotę.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry  cudowna Gwiazdko. Już dawno pownnaś mieć własnego człowieka u boku. A tymczasem...

Ludzie ślepi i głusi. Czy to choroba?

 

Może nowe ogłoszenia na Poznań  okażą sie strzałem w dziesiątkę. Bardzo na to liczę. .

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...