Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

Dzień dobry slonko.gif  słoneczko świeci, ciepło , radośnie się zrobiło, słoneczka wszystkim życzę! tego za oknem i w sercu  :)

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Gwiazdko. happy.gif

Już wiele razy miałam to napisać... Nikt nie pisze tu do Gwiazdeczki tak ładnie jak nasza kochana Nesiowata. happy.gif

Miłego dnia.

A ja już wiele razy miałam napisać.... Dogo bez Nesiowatej i bez Ciebie, Elisabeto byłoby...smutne!happy.gif

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dobrego, spokojnego dnia aniołku. Pilnuj wiosny - niech jej nie przyjdzie do głowy znikać.

Choćby ktoś bardzo chciał (tylko po co), nie może zaprzeczyć, że: 

Cytat

Nikt nie pisze tu do Gwiazdeczki tak ładnie jak nasza kochana Nesiowata.

 

6 godzin temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Gwiazdko. happy.gif

Już wiele razy miałam to napisać... Nikt nie pisze tu do Gwiazdeczki tak ładnie jak nasza kochana Nesiowata. happy.gif

Miłego dnia.

Zgadam się z Tobą Elisabetko w 200 %  :)

3 godziny temu, anica napisał:

Dzień dobry slonko.gif  słoneczko świeci, ciepło , radośnie się zrobiło, słoneczka wszystkim życzę! tego za oknem i w sercu  :)

A ja już wiele razy miałam napisać.... Dogo bez Nesiowatej i bez Ciebie, Elisabeto byłoby...smutne!happy.gif

A ja dodałabym do tego zacnego Grona jeszcze kilka osób, między innymi i Ciebie Aniu :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.04.2018 o 20:10, MALWA napisał:

Niestety o Gwiazdeczke nikt nie pyta.

Ludzie sami nie wiedzą, co tracą. Ona jest śliczna, a do tego ze wspaniałym charakterem.  Inna sprawa, że nie wszyscy mają dostęp do internetu i może dlatego dotąd nie odezwała się osoba, którą Gwiazxdka zwaliła z nóg.

A narazie - dzień dobry Gwiazdeczko i korzystaj z wiosennej pogody. Reszta przyjdzie z czasem. 

Link to comment
Share on other sites

Pięknie zaczynamy Nowy tydzień! słoneczko świeci, może zaświeci dla Gwiazduni ?  slonko.gif Dobrego tygodnia wszystkim życzę :)

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Ludzie sami nie wiedzą, co tracą. Ona jest śliczna, a do tego ze wspaniałym charakterem.  Inna sprawa, że nie wszyscy mają dostęp do internetu i może dlatego dotąd nie odezwała się osoba, którą Gwiazxdka zwaliła z nóg.

A narazie - dzień dobry Gwiazdeczko i korzystaj z wiosennej pogody. Reszta przyjdzie z czasem. 

A wiesz ,że z tym dostępem do netu... przypomniała mi się taka historia sprzed kilku lat -  Anula poprosiła mnie o wizytę P/A  pojechaliśmy gdzieś na obrzeżach Wrocławia osiedle nowych domków, państwo .. zastanawiali się??  pierwszy piesek kupili nowy domek i mieli całą masę wątpliwości?   zrobili na mnie bardzo pozytywne wrażenie, ciepli, wrażliwi i ... pełni obaw! ponieważ jeszcze nie podjęli decyzji , zachęcałam do adopcji oferując pomoc w pierwszych chwilach adopcji ,że...  mamy tyle mądrych ciotek ,że każda zawsze coś tam dopowie... że chętne do pomocy.. że zapraszam na wątek pieska :)  i dobrze się stało, zaraz w pierwszy czy drugi dzień... dzwoni zdenerwowana pani że.... Niko ma okropne problemy z żołądkiem!  ... że całe mieszkanie zabrudzone! że muszą jechać do lekarza wieczorem , co się dzieje?   okazało się ,że po przyjeździe /sami pojechali do Szafirków chyba?/   zrobili grilla i... tak ładnie prosił glupek.gif Jedna z najmilszych adopcji jaką pamiętam , przychodzą do dzisiaj ,czasem do sklepu z Niko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...