Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

12 minut temu, Aldrumka napisał:

Tak, ale wpłynęły dzisiaj:

GosiaB 120 zł

5.07 stan konta 676,25 zł

Wiem, wiem, tak tylko informuję :)

Dziękuję Tobie i Gosi <3

Kolejny olx naszej Roxi: https://www.olx.pl/oferta/zlamane-serce-utracona-nadzieja-mala-bezproblemowa-sunia-CID103-IDwydr5.html
Obecnie ma OLX na Katowice, Poznań, Wrocław, Chełm, Toruń, Warszawę, Kraków. Proszę, podpowiedzcie, gdzie jeszcze może mieć :(

Link to comment
Share on other sites

Brakuje mi codziennych relacji, Moli@... może niedługo upora się z myszką.

Słuchajcie (chociaż czy ktoś tutaj jest?), czy ktoś z Was potrafi zrobić plakaty? Pomyślałam, że może każdy z nas na dogo wydrukowałby taki jeden-ze dwa i przy okazji wizyty w lecznicy zostawił z prośbą o powieszenie? Ja na razie nie mam jak zrobić, bo nie mam na czym. Roxi siedzi tu jak zaczarowana i wydaje mi się, że bez poczty pantoflowej to ona domu nie znajdzie... Niby z ogłoszenia podlaskiego były dwa pobrania telefonu, ale nikt do mnie nie dzwonił.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Piszę sama ze sobą, no ale może ktoś tu zagląda :-)

Zapraszam nieśmiało na bazarek mojej drugiej podopiecznej, zbiera kaskę na sterylkę i bieżące potrzeby:

Zagląda, zagląda chociaż mało pisze :) w tym tygodniu na okrągło w pracy jestem, nie mam czasu ani siły na kreatywne myślenie :). Wstaw link do bazarku.

 

Link to comment
Share on other sites

Tyś(ka)  jak wrócę w sierpniu, spróbujemy pomyśleć nad plakatem dla Roxi, może jakoś wspólnymi siłami?  teraz wyjeżdżam na dwa tygodnie, zostawiam serdeczności ,jak wrócę to nadrobię zaległościpapa.gif

.. moja stała za lipiec poleciała :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, jankamałpa napisał:

Zagląda, zagląda chociaż mało pisze :) w tym tygodniu na okrągło w pracy jestem, nie mam czasu ani siły na kreatywne myślenie :). Wstaw link do bazarku.

Dziękuję, bo już myślałam, że o Roxi to i tutaj nikt nie pamięta. 
Link do bazarku jest w tym poście, który zacytowałaś - a także w moim podpisie, wystarczy kliknąć na napis "Bazarek Mimisiowy". :)

3 godziny temu, anica napisał:

Tyś(ka)  jak wrócę w sierpniu, spróbujemy pomyśleć nad plakatem dla Roxi, może jakoś wspólnymi siłami?  teraz wyjeżdżam na dwa tygodnie, zostawiam serdeczności ,jak wrócę to nadrobię zaległościpapa.gif

.. moja stała za lipiec poleciała :)

Bardzo Ci dziękuję. Plakat jest bardzo potrzebny, bo może właśnie poczta pantoflowa zadziała - tak było w przypadku Caniska.

Dziękuję, że pamiętasz o suni.

 



Słuchajcie, a moja znajoma zgłosiła mi średnią sunię mieszkającą na ulicy. Ona jest poza naszym miastem, więc jeżeli by ją zgłosić to jedynie do gminy... Sunia podobno jest ranna albo chora. Koleżanka widziała ją dopiero dzisiaj, ale pytała w pracy i podobno sunia leży przy tej ulicy 2tygodnie i nikt nie zareagował! Nie mam zdjęć suni, ale mam obiecane, że jak tylko moja znajoma spotka sunię to jej zrobi. Myślimy jak jej pomóc bez proszenia o to gminę :(  Lekko jestem załamana.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, b-b napisał:

Podczytuje cały czas jak tylko coś się pojawia...tylko co mam pisać?:/

Nie wiem czy pisałam, że dziewczyna ma u mnie 2 ogłoszenia :)

https://www.olx.pl/oferta/do-serca-przytul-psa-CID103-IDu1ZR9.html

https://www.olx.pl/oferta/byla-sobie-iskiereczka-CID103-IDu1YcX.html

Mam zmienić miasta?

Wiem, wiem, są uwzględnione w liście olx'owej na poprzedniej stronie :) Dziękuję.
Może podmień z Poznania na woj. łódzkie?

Link to comment
Share on other sites

Oj, Roksanko :( Kobieta po tragicznej śmierci syna się Ciebie wyrzekła... :(
Na kojcach nie dawali Ci żadnych szans na znalezienie domu... a teraz nikt do Ciebie nie zagląda :( Wszyscy się odwrócili od Ciebie, smutno.
 

IMG_20180110_140722.thumb.jpg.f04b97f8a3ff9c2aaa4847aacfa11735.jpg

Zaglądam z nadzieją, że kiedyś Roxi doczeka się swojego domku.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Oj, Roksanko :( Kobieta po tragicznej śmierci syna się Ciebie wyrzekła... :(
Na kojcach nie dawali Ci żadnych szans na znalezienie domu... a teraz nikt do Ciebie nie zagląda :( Wszyscy się odwrócili od Ciebie, smutno.
 

IMG_20180110_140722.thumb.jpg.f04b97f8a3ff9c2aaa4847aacfa11735.jpg

Zaglądam z nadzieją, że kiedyś Roxi doczeka się swojego domku.

Też mam taką nadzieję , ze jeszcze będzie jej dane mieć własny kochający domek :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎19‎.‎07‎.‎2018 o 23:19, Tyś(ka) napisał:

Trochę mało nas tutaj :<

Urlopy Justyś...

23 godziny temu, uxmal napisał:

Są cichociemni :)))

Roxi nie jest sama:)bezszelestnie czytuję wątek. Podziwiam uszy i nosek. 

I nieustająco trzymam kciuki żeby dobry DS zauważył Piękną Damę.

509.gif

 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...