Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

Dnia 2.02.2018 o 12:03, b-b napisał:

5a703c8e8a6fd_Teo.png.b850a7d867c29d22c288945c998bbca8.png

 

Elu czy możesz zapłacić za hotelik Miki i Bobika? :)

I jak tylko będziesz miała potrzebną fakturę od Hani proszę zaraz rób przelew :)

Będzie szybciej wiadomo jak stoimyi z finansami.

Oby nigdy nie było z nimi kłopotu bo jak widzę psiaczki szybko chyba nie znajdą domku.

Człowiek do szczęścia nie jest im potrzebny :(

Oczywiście.

Szafirko, przepraszam za zwłokę. Zrobiłam przelew za Teosia i musiałam odejść od kompa. Wróciłam po dłuższym czasie i zajęłam się czym innym :( Już robię przelew.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Oczywiście.

Szafirko, przepraszam za zwłokę. Zrobiłam przelew za Teosia i musiałam odejść od kompa. Wróciłam po dłuższym czasie i zajęłam się czym innym :( Już robię przelew.

Elu zalatana za bardzo ostatnio jesteś. 

 

Były małe dzieci to jakoś czasu wydaje mi się więcej miałam .Teraz dzieciaki mają już swoje dzieciaki a ja czasu coraz mniej mam. 

Jak to jest? ;)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, b-b napisał:

Elu zalatana za bardzo ostatnio jesteś. 

 

Były małe dzieci to jakoś czasu wydaje mi się więcej miałam .Teraz dzieciaki mają już swoje dzieciaki a ja czasu coraz mniej mam. 

Jak to jest? ;)

Chyba masz rację Boguniu :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, b-b napisał:

Były małe dzieci to jakoś czasu wydaje mi się więcej miałam .Teraz dzieciaki mają już swoje dzieciaki a ja czasu coraz mniej mam. 

Jak to jest? ;)

A normalne, nie da się tego zmienić.  To tak jak z emeryturą - człowiek czeka na nia bo będzie miał więcej czasu. A już po dość krótkim okresie zagubienia i tęsknoty za poprzednim życiem okazuje się, że jest go znacznie mniej niż poprzednio. Zawsze podejrzanie patrzyłam na ludzi będących na emeryturze, którzy mówili, że doba jest zbyt krótka. Teraz w pełni to potwierdzam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

A normalne, nie da się tego zmienić.  To tak jak z emeryturą - człowiek czeka na nia bo będzie miał więcej czasu. A już po dość krótkim okresie zagubienia i tęsknoty za poprzednim życiem okazuje się, że jest go znacznie mniej niż poprzednio. Zawsze podejrzanie patrzyłam na ludzi będących na emeryturze, którzy mówili, że doba jest zbyt krótka. Teraz w pełni to potwierdzam.

 

Czyli to prawda. Im człowiek starszy tym czas płynie szybciej :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, b-b napisał:

Czyli to prawda. Im człowiek starszy tym czas płynie szybciej :)

Ja odnoszę też takie wrażenie ale próbuję to tłumaczyć tym,że zmienił się tryb życia i zdrowia.Człowiek stał się bardziej powolniejszy,rusza się jak mucha w smole dlatego dzień dla niego jest za krótki.Kiedyś pracowałam,zajmowałam się całkowicie domem,potrafiłam jeszcze umyć okna,zawiesić firany,posprzątać po myciu okien a teraz nawet nie ma o tym mowy.Myję okna dwa dni.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

 

Czyli to prawda. Im człowiek starszy tym czas płynie szybciej :)

Chyba jednak to nie to. Po prostu - nie trzeba się z niczym spieszyć, zawsze coś można przesunąć na później - przecież jutro też jest dzień. A to narasta. Ale łatwo się przyzwyczaić do takiego stylu życia.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Nesiowata napisał:

A normalne, nie da się tego zmienić.  To tak jak z emeryturą - człowiek czeka na nia bo będzie miał więcej czasu. A już po dość krótkim okresie zagubienia i tęsknoty za poprzednim życiem okazuje się, że jest go znacznie mniej niż poprzednio. Zawsze podejrzanie patrzyłam na ludzi będących na emeryturze, którzy mówili, że doba jest zbyt krótka. Teraz w pełni to potwierdzam.

Dokładnie tak jest :)  Ileż to ja sobie nie naobiecywałam, co będę robiła, gdy przejdę na emeryturę. I co ??? No właśnie, nie udało mi się zrealizować połowy tego, co miałam zamiar zrobić :(

Link to comment
Share on other sites

To teraz nieco optymizmu  : )

Na konto psiaczków wpłynęły ostatnio poniższe kwoty:

.................20,00 zł   -  ona03  dekl. za II  -  5.02.

.................30,00 zł   -  dorcia2  dekl. za II  -  7.02.

Bardzo serdecznie dziękujemy

5a7b8dbd268aa_kwiatki6.gif.d188271f8dc23cdbe08041529a72dff1.gif

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

To teraz nieco optymizmu  : )

Na konto psiaczków wpłynęły ostatnio poniższe kwoty:

.................20,00 zł   -  ona03  dekl. za II  -  5.02.

.................30,00 zł   -  dorcia2  dekl. za II  -  7.02.

Bardzo serdecznie dziękujemy

5a7b8dbd268aa_kwiatki6.gif.d188271f8dc23cdbe08041529a72dff1.gif

Dziękuję Kochani za wpłaty!

 

Nie piszę ostatnio dużo....no można powiedzieć, że wcale. 

Niestety u psiaczków bez zmian w zachowaniu ani odgłosu z ogłoszenia tak przecież wspaniałego Havanki.

Jak widać Bobik - Bosman musi jeszcze poczekać na domek, który przyjmie go takim jakim jest. Nie przytulakiem a ewentualnie psiakiem na spacery i do opieki nad nim. Domek, który da swoją miłość a nie będzie oczekiwał cudów od psiaczka. Możliwe,że po czasie Bobik bardziej się otworzy, uwierzy w swojego człowieka.

Musimy właśnie na taki domek poczekać.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Tola przypomniała mi o pieniążkach od Jo37, które czekają na koncie fundacji ZEA, zatem kolejna faktura dla B-b będzie pomniejszona o kwotę 120 zł.

Psiaki rzeczywiście obecnie bez zmian. Bobik wyznaje zasadę, że to nie on jest dla człowieka, tylko człowiek dla niego. Dla Miki w ogóle człowiek mógłby nie istnieć, byleby miska była pełna i dostępne były zabawki do gryzienia.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Bosmanem był tylko do ogłoszeń, chociaż ja bym skróciłam imię Bosman i zostawiła Boskiego :)

Niestety, ze strachulcami to już tak jest... ja mam zwrot z adopcji Mini-Mimisi :(

Jakiej Mini-Mimisi? Nie kojarzę.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Bosmanem był tylko do ogłoszeń, chociaż ja bym skróciłam imię Bosman i zostawiła Boskiego :)

Niestety, ze strachulcami to już tak jest... ja mam zwrot z adopcji Mini-Mimisi :(

CZemu???

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Jakiej Mini-Mimisi? Nie kojarzę.

Z tego wątku:

Przed chwilą, anecik napisał:

CZemu???

Sunia jest dzikuską... Pani doszła do wniosku, że nie ma czasu pracować nad psem, a sunia stroni od ludzi. Pcha się do psów, na dwór, w domu nie chce przebywać. Pani chyba sądzila, że z czasem sunia stanie się przytulanką, a sunia taka nie jest...

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

 

Sunia jest dzikuską... Pani doszła do wniosku, że nie ma czasu pracować nad psem, a sunia stroni od ludzi. Pcha się do psów, na dwór, w domu nie chce przebywać. Pani chyba sądzila, że z czasem sunia stanie się przytulanką, a sunia taka nie jest...

No ale Pani przecież wiedziała jaką sunię zabiera :(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, anecik napisał:

No ale Pani przecież wiedziała jaką sunię zabiera :(

Wiem. Ciągle to podkreślałam... ale ludzie czasem mają inne wyobrażenia na temat strachulców... albo samych siebie :(

Przepraszam, już szczegółowy post napisałam na wątku suni, tutaj chciałam napisać jedynie, że lepiej, aby psiaki dłużej czekały na swoją rodzinę... niż potem był zwrot...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...