Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

Bobi nadal szczekliwy, ale jak się do niego podchodzi, by zapiąć smycz, to przestaje i opuszcza głowę.

Kiedy zbliżam się do dziewczyn, to Dunia chowa się za Miką. Popołudniowe kuszenie smaczkami przyniosło 50 % powodzenia - Dunia oczywiście schowała się za Miką, a Mika chętnie zaczęła jeść mi z ręki, nawet zrobiła kilka kroków aby wziąć ode mnie ostatnie smaczki. Kiedy wstałam (bo siadam sobie koło nich), to skuliły się obydwie i czekały kiedy odejdę.

Mika ur. w 2016 r., a Bobik chyba w 2014 r.? (załącznik). Psiaki sterylizowane w październiku, standardowo zaczipowane i zaszczepione przeciwko wściekliźnie.

IMG_20180108_202100_450x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Zapraszam na mini bazarek :)

 

Bardzo DZIĘKUJEMY!!! :D :*

 

1 godzinę temu, elik napisał:

Wczoraj i dzisiaj tj. 7 i 8,01, na konto psiaczków wpłynęły poniższe kwoty

.................20,00 zł   od  ona03   -  7.01.

.................50,00 zł   od  Besia11   -  8.01.

...............100,00 zł  od  mdk8  podarunek od Devonka  -  8.01.

.................20,00 zł   od  mdk8   -  8.01.

Bardzo serdecznie dziękujemy

5a53c3bd372d1_kwiatki6.gif.5dff7085409b9c2f348414208ca48faf.gif

 

Ogromnie dziękujemy za wszystkie wpłaty.

To wspaniale,że psiaczki zawojowały tyloma sercami :)

 

1 godzinę temu, Tola napisał:

Zaglądam do zamojskich pięknot, jak dobrze widzieć je poza schronem:)

 Mice na pewno potrzebny czas, a Bobi po SPA powolutku powinien szykować się do domku;)

 

 

Nikogo na siłę nie wygonimy. Niech dochodzą do siebie :)

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Bobi nadal szczekliwy, ale jak się do niego podchodzi, by zapiąć smycz, to przestaje i opuszcza głowę.

Kiedy zbliżam się do dziewczyn, to Dunia chowa się za Miką. Popołudniowe kuszenie smaczkami przyniosło 50 % powodzenia - Dunia oczywiście schowała się za Miką, a Mika chętnie zaczęła jeść mi z ręki, nawet zrobiła kilka kroków aby wziąć ode mnie ostatnie smaczki. Kiedy wstałam (bo siadam sobie koło nich), to skuliły się obydwie i czekały kiedy odejdę.

Mika ur. w 2016 r., a Bobik chyba w 2014 r.? (załącznik). Psiaki sterylizowane w październiku, standardowo zaczipowane i zaszczepione przeciwko wściekliźnie.

IMG_20180108_202100_450x600.jpg

Oby dziewczyny szybko przekonały się,ze od Ciebie to tylko same dobre rzeczy je spotkają :)

Stawiam na 2011r 

Ciekawe co powie wet .

7 minut temu, Poker napisał:

Dla mnie to jest 2011, przynajmniej ja  też  tak piszę.

Niom. Dla mnie też.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2018 o 10:56, elik napisał:

Niestety nie m juz tego pkietu promocyjnego z puszkami a 800 g. Są tylko puszki a 400 g. Jest zestaw dla szczeniaków i małych psów i myślę, że ten byłby najlepszy. Czy go kupić ?

To jest wołowina i kurczak cena 24 puszek - 79,80 zł

http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/animonda/junior/158549

Animonda GranCarno Original Junior, 24 x 400 g

Animonda GranCarno Junior jest specjalnie dostosowana do potrzeb szczeniąt i młodych psów, a kawałki mięsne karmy są dopasowane do wieku psa. Teraz także w megapakiecie 24 x 400g w korzystnej cenie! c.d. opisu

wykupiłyście "mojemu" Grzesiowi ;), bo musiałam dosztukowywać to co zostało;), pierwszy raz takie braki na zooplusie

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Dziewczyny, jest jeszcze sklep (z asortymentem zooplusa) - bitiba.pl. Karma dla Ovo  w zoo jest najczęściej droższa ok 15.00  - 20.00 zł, dostawa bezpłatna od zamówienia na 119.00 zł

Też polecam bitibę, identycznie pdoobny do zoo+, tak samo się kupuje, takie same niemal promocje, a karmy tańsze...

Poszedł grosik dla Mikusi i Bobika. Symbolicznie bardziej, ale... ;)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Olena84 napisał:

wykupiłyście "mojemu" Grzesiowi ;), bo musiałam dosztukowywać to co zostało;), pierwszy raz takie braki na zooplusie

Może za jakiś czas będzie znowu promocja ;)

 

6 godzin temu, Olena84 napisał:

wykupiłyście "mojemu" Grzesiowi ;), bo musiałam dosztukowywać to co zostało;), pierwszy raz takie braki na zooplusie

5 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Dziewczyny, jest jeszcze sklep (z asortymentem zooplusa) - bitiba.pl. Karma dla Ovo  w zoo jest najczęściej droższa ok 15.00  - 20.00 zł, dostawa bezpłatna od zamówienia na 119.00 zł

No proszę!

Dziękujemy za informacje. Przydadzą się przy kolejnym zakupie :)

13 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Też polecam bitibę, identycznie pdoobny do zoo+, tak samo się kupuje, takie same niemal promocje, a karmy tańsze...

Poszedł grosik dla Mikusi i Bobika. Symbolicznie bardziej, ale... ;)

Gdosz do grosza i ....będzie ich fura ;)

Bardzo Tysiu dzięuję!!! :*

6 minut temu, elik napisał:

Kto pierwszy ten lepszy. Ponoć :)   5a5534d707f70_gifpuszczaoczko.gif.88838fafe9136b9ef91df70f59c7fc6b.gif

Podobno ;)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Dziewczyny, jest jeszcze sklep (z asortymentem zooplusa) - bitiba.pl. Karma dla Ovo  w zoo jest najczęściej droższa ok 15.00  - 20.00 zł, dostawa bezpłatna od zamówienia na 119.00 zł

W zooplusie dostawa darmowa od kwoty 79,00 zł.

Link to comment
Share on other sites

Szanowny Odbiorco,

informujemy, że paczka o numerze: 16125891844 (Nr referencyjny: 101979353) nadana przez zooplus AG c/o Dirks Consumer Logistics została przekazana kurierowi GLS.

Adres doręczenia: xxxxx xxxx Hotel dla Zwierzt Szafirka 755 121 83, ul. ul. Asnyka 11 , 67-100 NOWA SûL.

Przewidywane doręczenie:2018-01-10 w godzinach: 10:00 - 15:00.
Chcesz bezpłatnie zmienić miejsce lub termin dostawy?


Kliknij i dostosuj dostawę do swoich potrzeb:

Zmieniam za pomoca przegladarki www

Zmieniam za pomoca zainstalowanej aplikacji GLS (Android)

Nie chcesz czekać na kuriera? Już teraz przekieruj paczkę do jednego z 1500 naszych punktów odbioru paczek ParcelShop i odbierz ją w dogodnym dla siebie miejscu i czasie!
Jednocześnie informujemy, iż powyższe rozwiązanie nie jest możliwe dla paczek z usługami dodatkowymi, np. z usługą pobrania CashService.

Jeśli wcześniej złożona została dyspozycja zmiany dostawy, nie ma potrzeby ponownego jej dokonywania.

Pozdrawiamy
Zespół GLS

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

W zooplusie dostawa darmowa od kwoty 79,00 zł.

 

1 godzinę temu, elik napisał:

Kasiorka na konserwy już na koncie zooplus`a

 

 

53 minuty temu, elik napisał:

W tamtym sklepie te puszki byłyby o 7,00 zł tańsze, ale za dostawę trzeba byłoby zapłacić 15,00 zł. Suma summarum w zooplusie wyszło taniej.

Przy zakupie tych małych puszek to się nie opłaca ale duże 24x800 to już tak :) bo łapią się w darmowej dostawie :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, b-b napisał:

Przy zakupie tych małych puszek to się nie opłaca ale duże 24x800 to już tak :) bo łapią się w darmowej dostawie :)

To następnym razem kupie w tym sklepie :) Tylko te puszki 24x800g to karma dla dorosłych psiaków. Ale myslę, że to nie taka znowu różnica.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

To następnym razem kupie w tym sklepie :) Tylko te puszki 24x800g to karma dla dorosłych psiaków. Ale myslę, że to nie taka znowu różnica.

Jak znajdę czas - chyba nigdy! - to poczytam skład tamtych i tych .Sprawdzę czym się różnią :) No chyba, że jak nam się będzie karma kończyła to znowu u nas będzie. I to by było najlepiej ;)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, b-b napisał:

Jak znajdę czas - chyba nigdy! - to poczytam skład tamtych i tych .Sprawdzę czym się różnią :) No chyba, że jak nam się będzie karma kończyła to znowu u nas będzie. I to by było najlepiej ;)

Chyba miałaś na myśli, że:

. . . jak nam się będzie karma kończyła to już ich u nas nie będzie. I to by było najlepiej ;)   :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Chyba miałaś na myśli, że:

. . . jak nam się będzie karma kończyła to już ich u nas nie będzie. I to by było najlepiej ;)   :)

Nie :)

Padam już na twarz i przez to tak byle jak piszę ;)

Jak psiaki już zjedzą tą co jest to może już w zoo+sie   będzie znowu promocyjna  i nie będę musiała sprawdzać składu ;)

A że psiaki do tego czasu mogłyby być już w swoich domkach to inna sprawa ;)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, b-b napisał:

Nie :)

Padam już na twarz i przez to tak byle jak piszę ;)

Jak psiaki już zjedzą tą co jest to może już w zoo+sie   będzie znowu promocyjna  i nie będę musiała sprawdzać składu ;)

A że psiaki do tego czasu mogłyby być już w swoich domkach to inna sprawa ;)

5a554d61e517c_miech7.gif.6e098a1dd3c24cc8e0f3b2d12ef7efa3.gif no ja też już padam na pisk i nie do końca rozbieram to, co czytam :)

No tak, nic dziwnego, przecież jest już po północy.  Ja spadam do wyrka :)

5a554dce822d3_nadobranoc.gif.cc9090944435aff73b041f8a4049bbff.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...