Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

6 godzin temu, Besia11 napisał:

Proszę o przysłanie nr konta by wysłać pieniążki .

 

2 godziny temu, MALWA napisał:

Jestem na zaproszenie.

Psiaki ślicznoty, tylko je wykąpać, przyciąć, i od razu uroku nabiorą. Domki powinny ustawiać się w kolejkę.......tak myślę.

Poproszę o nr konta. Wpłacę jednorazowo 50 zł.

Bardzo Wam DZIĘKUJĘ !!! :)

Zaraz podeśle dane do wpłaty :)

 

 

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Jutro psiaczki opuszczają schron ! Czeka je długa droga na zachód Polski, do hoteliku w okolice Nowej Soli - do Szafirki. Gdyby ktoś chciał jeszcze zafundować im kawałek drogi, byłoby wspaniale ! Do pokonania zostało już tylko 170 kilometrów !

To naprawdę OGROMNA pomoc dla nas te wszystkie wpłaty na przejazd psiaczków.

To wspaniałe jak WIELKIE SERCA mają DOGOMANIACY!!! :D

 

1 godzinę temu, Gusiaczek napisał:

W łikend będziemy szykować mały bazarek. Deklarowałam na początku dla Abi, ale i Bobi powinien być beneficjentem, prawda? skoro sytuacja się zmieniła :) Gdyby miało być inaczej proszę o info 
 

Oczywiście,że dla dwójki :)

BAAAAARDZO DZIĘKUJĘ! :*

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

A ja zaczynam trzymać kciuki za szczęśliwą podróż psiaczków :)

 

34 minuty temu, Tianku napisał:

Melduje się na wątku na razie tylko kibicować mogę :(

 b-b jesteś Wspaniała Znalezione obrazy dla zapytania przytulanie gif

 

Dziękuję Dziewczyny ,że jesteście z nami :)

Tianku to nie ja to WY jesteście WSPANIALI> To tylko dzięki Waszej pomocy zdecydowałam się na wyciągnięcie psiaków. Niestety moja wypłata nie należy do dużych i trudno by mi było utrzymać samej psiaki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2018 o 21:06, uxmal napisał:

Bardzo przepraszam za off, ale może coś mogę poradzić. Często mam urazy kolana (mam kontuzjogenne hobby ) a mój TZ uszkodził sobie bark (gonił za wandalem i się wywrócił) Zresztą ciągle coś sobie uszkadzamy i boli jak diabli. Zamiast Structum jemy suplement dla psów i kotów Mączka z małży nowozelandzkich (Lunderland)  https://www.lunderland.org/pl/p/Maczka-z-malzy-nowozelandzkich-dla-psow-i-kotow-100-g/38

pomaga.

Już specyfik dotarł do mnie,zamówiłam.Mam pytanie jak Wy to jecie,czy na sucho? bo chyba rozpuszczony w wodzie to nie da się przełknąć.

Też zaliczam się do klubu,kręgosłup i noga.Stało się to po noszeniu mojej tymczasi Sawany po schodach niby 13kg a jednak coś się stało.Ale na stare kości to chyba już nic nie pomoże jedynie mam nadzieję po tym specyfiku złagodzi ból.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Anula napisał:

Już specyfik dotarł do mnie,zamówiłam.Mam pytanie jak Wy to jecie,czy na sucho? bo chyba rozpuszczony w wodzie to nie da się przełknąć.

Też zaliczam się do klubu,kręgosłup i noga.Stało się to po noszeniu mojej tymczasi Sawany po schodach niby 13kg a jednak coś się stało.Ale na stare kości to chyba już nic nie pomoże jedynie mam nadzieję po tym specyfiku złagodzi ból.

Na sucho nie jem tego, piję z wodą. Smaczne to nie jest niestety :( Lunderland ma też mączkę z owoców dzikiej róży- też dobre na stawy- zamiennik Litozinu :) Tak sobie kombinujemy z TZ'tem :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, uxmal napisał:

Na sucho nie jem tego, piję z wodą. Smaczne to nie jest niestety :( Lunderland ma też mączkę z owoców dzikiej róży- też dobre na stawy- zamiennik Litozinu :) Tak sobie kombinujemy z TZ'tem :)

Ale mogę łyknąć na sucho i popić dużą ilością wody?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Anula napisał:

Ale mogę łyknąć na sucho i popić dużą ilością wody?

tak.

Możesz też kupić duże kapsułki żelatynowe. Kapsułkować proszek i połykać. Ja tego nie zrobiłam bo nie umiem połykać tabletek :( Nawet przy najmniejszej muszę robić podskoki wygibusy.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, uxmal napisał:

tak.

Możesz też kupić duże kapsułki żelatynowe. Kapsułkować proszek i połykać. Ja tego nie zrobiłam bo nie umiem połykać tabletek :( Nawet przy najmniejszej muszę robić podskoki wygibusy.

Dzięki za info.Teraz będę czekać na efekty.Oby tylko się pojawiły.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Już specyfik dotarł do mnie,zamówiłam.Mam pytanie jak Wy to jecie,czy na sucho? bo chyba rozpuszczony w wodzie to nie da się przełknąć.

Też zaliczam się do klubu,kręgosłup i noga.Stało się to po noszeniu mojej tymczasi Sawany po schodach niby 13kg a jednak coś się stało.Ale na stare kości to chyba już nic nie pomoże jedynie mam nadzieję po tym specyfiku złagodzi ból.

I tego Ci Anulko życzę! :)

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Na sucho nie jem tego, piję z wodą. Smaczne to nie jest niestety :( Lunderland ma też mączkę z owoców dzikiej róży- też dobre na stawy- zamiennik Litozinu :) Tak sobie kombinujemy z TZ'tem :)

Warte zapamiętania :)

 

51 minut temu, SalmaHayek napisał:

zapraszam was :)

Pięknie dziękujemy! :)

 

30 minut temu, szafirka napisał:

TZ wyruszył w drogę po lepsze jutro dla psiaków, przekazałam mu, że cała dogomania trzyma za niego kciuki :)

Trzymam kciuki za szczęśliwą podróż!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Trzymam mocno kciuki, aby jutro wszystko potoczyło się zgodnie z planem;)

Oby Tolu!Oby :)

39 minut temu, elik napisał:

Dzisiaj tj. 5.01. na koncie psiaczków pojawiła się kwota 40,00 zł od renatka_s

Bardzo serdecznie dziękujemy

5a4ff5c97ebb0_kwiatki7.gif.a1a7c982733fc03f057db794bcbc0c13.gif

Dziękujemy!!! :D

30 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

I ja trzymam!! Za Abi szczególnie Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony kciuki

Oj tak!

1 minutę temu, Poker napisał:

Dołączam do kciukających. Musi być dobrze tylko małe bidy jeszcze nie wiedzą o tym.|Całe szczęście , bo by jeszcze urządziły sobie zieloną noc.:)

Mogłoby być ciekawie ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

1 minutę temu, Anula napisał:

Jest godz.6.Szafirek chyba już jest w schronie.Ciekawe czy sprawnie idzie pakowanie psiaczków do samochodu.Szczególnie jestem myślami z Abi aby dała sobie pomóc bo straci jedyną szansę na lepsze,normalne życie.

Też jestem ciekawa co tam u NIch.

Mam nadzieję Anulko, że mała da sobie pomóc.

Może dostaniemy jakieś wieści jak już ruszą :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, b-b napisał:

 

Też jestem ciekawa co tam u NIch.

Mam nadzieję Anulko, że mała da sobie pomóc.

Może dostaniemy jakieś wieści jak już ruszą :)

Jak dziewczyny były zawsze w schronie przy wydawaniu to miałam powiadomienie,że psiaki wyruszyły a teraz nie wiem.Musimy cierpliwie czekać na wiadomość.

Ja już oczywiście od 5 na nogach i myślami jestem z psiakami.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Anula napisał:

Jak dziewczyny były zawsze w schronie przy wydawaniu to miałam powiadomienie,że psiaki wyruszyły a teraz nie wiem.Musimy cierpliwie czekać na wiadomość.

Ja już oczywiście od 5 na nogach i myślami jestem z psiakami.

Kładłam się po 2.00 i wydaje mi się,że nie spałam bo co obrót to oczy na zegarek.

Jak nasze psiaczki jechały poprzednio jakoś się ta nie stresowałam...a teraz to nie wiem co robić aby nie myśleć :/

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, b-b napisał:

Kładłam się po 2.00 i wydaje mi się,że nie spałam bo co obrót to oczy na zegarek.

Jak nasze psiaczki jechały poprzednio jakoś się ta nie stresowałam...a teraz to nie wiem co robić aby nie myśleć :/

Ja też tym razem tak mam,nie wiem co się dzieje.Dobrze,że inni mają zdrowy sen,zazdroszczę.Idę zrobić sobie kawusię,może mnie rozluźni.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Anula napisał:

Ja też tym razem tak mam,nie wiem co się dzieje.Dobrze,że inni mają zdrowy sen,zazdroszczę.Idę zrobić sobie kawusię,może mnie rozluźni.

Ja się wzięłam za opasywanie fantów ma bazarek dla A i B

Niestety muszę mierzyć po 2 razy bo zamiast się skupić na tym co robię ciągle myślę jak tam im idzie.

Powinna być transmisja na żywo z takich kamerek w kaskach jak żołnierze na akcjach mają ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...