Jump to content
Dogomania

Tosia już w DS .Mama w BDT ma na imię Tosia . Pięć szczeniaków w Fundacji Judyta a jeden w DS. Ratunku! Jest nam strasznie zimno. Psia rodzinka w śniegu.


Jo37

Recommended Posts

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Dobrusia uczy DT porządku....Buty nie są schowane.....to zaraz lądują na posłanku...sweterek leży na kanapie....to znaczy, że trzeba przytaszczyć na poslanko...

Domek tymczasowy żartuje, że Dobrusia powoli zaczyna sie pakować.....k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,32_LI_orig.

Asiu, a możesz uchylić rąbka tajemnicy?

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Havanka napisał:

Asiu, a możesz uchylić rąbka tajemnicy?

Havanko, zobaczymy co z tego wyniknie, ale domek zapowiada sie całkiem, całkiem.....Państwo  30 - 40 lat, w domu córeczka, 8 letnia. Dwa lata temu odeszła ich suczka, łudząco podobna do Dobrusi. Sunia była znaleziona, była z nimi 12 lat. Jak dzisiaj pan zobaczył zdjęcie naszej suni, to stwierdził, że to przeznaczenie... Rodzina psiolubna, prozwierzęca...

Jeśli państwo się nie rozmyślą, to będziemy rzeczywiście pakować Dobrusię.....Czekamy zatem....Jestem z państwem w kontakcie...

Na kontakt też czeka  pani z Wrocławia, ale tutaj mam watpliwości.....

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, zobaczymy co z tego wyniknie, ale domek zapowiada sie całkiem, całkiem.....Państwo  30 - 40 lat, w domu córeczka, 8 letnia. Dwa lata temu odeszła ich suczka, łudząco podobna do Dobrusi. Sunia była znaleziona, była z nimi 12 lat. Jak dzisiaj pan zobaczył zdjęcie naszej suni, to stwierdził, że to przeznaczenie... Rodzina psiolubna, prozwierzęca...

Jeśli państwo się nie rozmyślą, to będziemy rzeczywiście pakować Dobrusię.....Czekamy zatem....Jestem z państwem w kontakcie...

Na kontakt też czeka  pani z Wrocławia, ale tutaj mam watpliwości.....

Nie chcę zapeszać, ale początek jest dobry. Oby coś z tego było. Powodzenia !

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Gabrysiu, dokładnie tak samo myślę! A Dobrusia cudna sunia, znajdzie super domek!!

Wszystkie psiaczki są cudne, trzeba tylko dać im szansę i pokazać światu.

Dobrusia znajdzie super dom i będziemy się cieszyć z kolejnego happy endu.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...