Jump to content
Dogomania

Tosia już w DS .Mama w BDT ma na imię Tosia . Pięć szczeniaków w Fundacji Judyta a jeden w DS. Ratunku! Jest nam strasznie zimno. Psia rodzinka w śniegu.


Jo37

Recommended Posts

15 minut temu, Havanka napisał:

No i jak tu się nie uśmiechnąć. Sunia to małe cudeńko ! A jaka skupiona i nieruchoma w czasie drapanka. Wezmę kilka zdjęć do swojego ogłoszenia. Są super !

Elu, tylko proszę sprawdź u mnie i u Toli...Ja też wykorzystałam nowe zdjęcia....

Zaraz poproszę Dorotkę, aby zrobiła zdjęcia Dobrusi TYLKO DLA CIEBIE...Jak wrócę do domu, to wstawię..

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

2 zdjęcia się powtórzyły, ale zdążyłam zmienić już wszystkim rozmiar. Tola mówiła, ze to wystarczy, aby nie wyłapali dubla. Myślisz, zeby usunąć?

Havanko, skoro nie wyrzucili, to pewnie będzie ok. Dzisiaj będą nowe zdjęcia, ja ich nie będę dodawać, jeśli zechcesz podmienisz.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Havanka napisał:

Asiu, podziękuj Dorotce ! Zdjęcia jak zawsze - fantastyczne ! Zaraz sobie wybiorę trochę do ogłoszeń.

Podziękuję, osobiście, jutro sie do nich wybieram. Poproszę też, aby Dorotka jutro zrobiła zdjęcia na spacerku. U nas piękna pogoda. Zdjęcia to podstawa!! Domek tymczasowy dokladnie o tym wie i cyka ile wlezie!! Jest z czego wybierać.. k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Podziękuję, osobiście, jutro sie do nich wybieram. Poproszę też, aby Dorotka jutro zrobiła zdjęcia na spacerku. U nas piękna pogoda. Zdjęcia to podstawa!! Domek tymczasowy dokladnie o tym wie i cyka ile wlezie!! Jest z czego wybierać.. k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Szkoda, że inne psiaki nie mają tyle szczęścia do dobrych zdjęć a czas działa na ich niekorzyść.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Havanka napisał:

Boguniu, udało Ci sie ! Zmniejszyłaś zdjęcie.

Ale u mnie to idzie inaczej  :)

Klikam na zdjęcie i ono robi się takie niebieskie. Dwa razy klikam znowu i wtedy ukazuje mi się takie okienko. Tu ustawiam sobie wielkość w pikselach i jest :)

heart-paw-print-illustration-white-background-50760122.jpg.888bad83faf35bf10d25b4aa4d9316ec.jpg

 

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Nochalek cudny...

DSC05621.JPG

 

Śliczne ujęcie :D

Link to comment
Share on other sites

Tosia-Dobrusia jest przeboska :) Przypomina przyjaciółkę mojego psiaka, sunię z sąsiedztwa, która... pewnego dnia, parę dni po tym jak pożegnali z bólem swojego owczarka belgijskiego tervika... przyszła do nich pod ich płot... miała na sobie kawałek łańcucha i była zagłodzona - ogólnie to bała się ludzi, a do nich weszła na podwórko jak do siebie i została. Teraz to taka cudna sunia, pieszczoszka totalna, też się tak wykłada do smyrania jak Tosia, chociaż nadal facetów się boi. I właśnie z Tosią mają takie samo spojrzenie, umaszczenie, oczka, WSZYSTKO :) Tylko Kropka ma oklapnięte uszka. Życzę dobrego domku Dobrusi!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Havanka napisał:

2 zdjęcia się powtórzyły, ale zdążyłam zmienić już wszystkim rozmiar. Tola mówiła, ze to wystarczy, aby nie wyłapali dubla. Myślisz, zeby usunąć?

Eluś - nowe zdjęcia z wczoraj, które wstawiłam do OLX od razu zmniejszyłam, więc nie ma obawy, możesz tez je wstawiać;)

3 godziny temu, Havanka napisał:

Asiu, podziękuj Dorotce ! Zdjęcia jak zawsze - fantastyczne ! Zaraz sobie wybiorę trochę do ogłoszeń.

Daj znać, które wykorzystałaś, bo tez podmieniłabym jeszcze ze 2...

Dobrusia jest cudna, wydaje mi się, że coraz cudniejsza, a te zdjęcia pyszczka to mistrzostwo światahttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,26_Gf_orig.gif

 

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Tola napisał:

Eluś - nowe zdjęcia z wczoraj, które wstawiłam do OLX od razu zmniejszyłam, więc nie ma obawy, możesz tez je wstawiać;)

Daj znać, które wykorzystałaś, bo tez podmieniłabym jeszcze ze 2...

Dobrusia jest cudna, wydaje mi się, że coraz cudniejsza, a te zdjęcia pyszczka to mistrzostwo światahttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,26_Gf_orig.gif

 

Ja też zmniejszyłam, bo okazało się, ze Asia też dodała wczorajsze. To moje ogloszenie:https://www.olx.pl/oferta/mala-delikatna-dobrusia-czeka-na-dobra-pania-CID103-IDrw2Tj.html

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

Ja też zmniejszyłam, bo okazało się, ze Asia też dodała wczorajsze. To moje ogloszenie:https://www.olx.pl/oferta/mala-delikatna-dobrusia-czeka-na-dobra-pania-CID103-IDrw2Tj.html

Ok, zaraz zajrzę i dorzucę coś do swoich;)

U mnie oglądalność spora, już raz wykasowałam liczbę wejść, ale telefonów niewiele...

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Havanka napisał:

Szkoda, że inne psiaki nie mają tyle szczęścia do dobrych zdjęć a czas działa na ich niekorzyść.

Uważam, że dobre zdjęcia to ponad połowa sukcesu, druga to dobry tekst :)

To zdjęcia najpierw zatrzymują wzrok :)

Mała ma szczęście, że taką fotografkę ma koło siebie :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...