Jump to content
Dogomania

Tosia już w DS .Mama w BDT ma na imię Tosia . Pięć szczeniaków w Fundacji Judyta a jeden w DS. Ratunku! Jest nam strasznie zimno. Psia rodzinka w śniegu.


Jo37

Recommended Posts

12 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Pogoda u nas prawdziwie zimowa, ale mrozu strasznego nie ma. Też zastanawiałyśmy się nad tym, czy nie zakupić Dobrusi jakiegoś ubranka, ale ona wyrażnie ożywa na spacerkach. Nie trzęsie się, nie uciekasz szybciej do domu, wręcz przeciewnie. Wysłałam WiosnaA filmik, na którym widać jak Dobrusia cieszy się ze spacerku po śniegu!!

Jak Ania znajdzie chwilkę, to nam tu wstawi na wątku.. k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Jeżeli nie marznie a pobyt na śniegu sprawia jej frajdę, to na pewno nie jest jej zimno.

12 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Jutro zaplanowałyśmy sesję zdjęciową, taką typową pod ogłoszenia...Na razie tylko jeden telefon z Warszawy, pani Wanda jest bardzo zainteresowana adopcją Dobrusi...Rozmawiamy....Był też sms, pani miała zadzwonić...na razie cisza....

Wspaniale ! Czekam na fotki. Ogłoszenie już pewnie "spadło" i jest mniejsza oglądalność.

12 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, myślę, że można by było wyróznić ogłoszenie Dobrusi...Pieniążki podeślę...

Ok. dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

No i rozkręca się nasza malutka.....Dzisiaj ukradła ze stołu kanapkę i czmychnęła dokonać konsumpcji na kanapie....Powolutku wychodzi z niej diabełek - kradziejek Podobny obraz..

Nosi też kapcia pana domu..coś jej wyraźnie w nim nie pasuje, bo chce go schować....

Super ! Właśnie widać na zdjęciu, jak się oblizuje po zjedzeniu kanapki. Jak już raz spróbowała, to będzie kontynuować, ale dla mnie to dobre wieści !

Kiedy mój Misiaczek był mały, to też wynosił nam kapcie z domu i po latach znajdowałam je zakopane w ogródku.

Link to comment
Share on other sites

A nie wydaje Wam się, że ma trochę dziwne biodra, uda? Może po ciąży to normalne u suczek? Jakoś tak dziwnie układa zauważyłam, już wcześniej na kanapie. Przepraszam za straszenie.

A głowę ma dość płaską i szeroką, nie jak pinczerek.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

DSC05591.JPG

Oj tam, proszę nie zaszeregowywać rasowo modelki :)))

35 minut temu, helli napisał:

A nie wydaje Wam się, że ma trochę dziwne biodra, uda? Może po ciąży to normalne u suczek? Jakoś tak dziwnie układa zauważyłam, już wcześniej na kanapie. Przepraszam za straszenie.

A głowę ma dość płaską i szeroką, nie jak pinczerek.

Toż to żadna rasa, to chodzący oryginał! Oryginał w najlepszym wydaniu. Niepowtarzalna - po prostu kundliczka. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

No i rozkręca się nasza malutka.....Dzisiaj ukradła ze stołu kanapkę i czmychnęła dokonać konsumpcji na kanapie....Powolutku wychodzi z niej diabełek - kradziejek

A akcja z kanapką odbyła się, bo: stół jest niski czy krzesła nie dosunięte były? Człowiek musi wyprzedzać psiejskie pomysły :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

To był moment....Dorotka wstała, aby zalać sobie herbatkę...Dobrusia hop na stołek, cap kanapkę i w nogi!!! hahaa2.gif

Żaden wyczyn - normalne zachowanie. Który psiak nie wykorzystałby takiej okazji? (jeśli ma możliwości fizyczne) .

Pisałam kiedyś, że Lala odbiła się jak kot od podłogi i dumna z siebie stała na stole (normalnej wysokości). Jej żadne krzesło niepotrzebne. A ze stołu ściągnie wszystko stając na dwóch łapkach.  No ale Lalka to wybitna  "artystka".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, wysłałm Ci na konto 17 zł na wyróznienie ogłoszenia dla Dobrusi.

Już mam na koncie. Dziękuję. Dobrusia już wyróżniona do 23 lutego. Przybyło od wczoraj jedno odkrycie tel. Trzymamy mocno kciuki ! Ilość wyświetleń wyzerowałam.

 

Od: dzisiaj
Do: 19 lut

650448151_1_94x72_dobrusia-mala-gladkowl

Dobrusia, mała, gładkowłosa suczka, czek...

Za darmo

  0
Promowane do 23 lut
Statystyki
Wyświetleń: 0
Tel: 2
Obserwuje: 7
 
           
 
     
Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Havanka napisał:

Dobrusia już wyróżniona do 23 lutego. Przybyło od wczoraj jedno odkrycie tel. Trzymamy mocno kciuki ! Ilość wyświetleń wyzerowałam.

Już jest oddźwięk z ogłoszenia..ale to cały czas nie TEN domek....Fajnie mi się rozmawia z paniami, ale...No właśnie...jak to się mówi.."Szału nie ma".... 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Już jest oddźwięk z ogłoszenia..ale to cały czas nie TEN domek....Fajnie mi się rozmawia z paniami, ale...No właśnie...jak to się mówi.."Szału nie ma".... 

Nie ma pośpiechu. Dobrusia musi mieć domek bez żadnych wątpliwości !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...