Jump to content
Dogomania

Tosia już w DS .Mama w BDT ma na imię Tosia . Pięć szczeniaków w Fundacji Judyta a jeden w DS. Ratunku! Jest nam strasznie zimno. Psia rodzinka w śniegu.


Jo37

Recommended Posts

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, cudnie!! Już myslałam o tym, aby poprosić Ciebie o ogloszenia, ale widziałam, jak jesteś zajeta bazarkami kilometrowymi...

Tym bardziej dziękuję Podobny obraz 

Chyba czytam w Twoich myślach Asiu. Na szczęście na bazarku mamy już potrzebną kwotę.Podobny obraz

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Miałam pierwszy telefon w sprawie adopcji Dobrusi...Pani jednak chciała zobaczyć sunię. Będzie myśleć....A ja czekam na kolejne telefony k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Oby szybko były kolejne telefony. Bardzo chciałabym, aby ktoś sie zakochał w Dobrusi od pierwszego wejrzenia i zaakceptował sunię taką, jaka jest.

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy dzisiaj z Dobrusią w przychodni wet. Szwy wyjęte, wszystko zagojone idealnie!! Sunia grzeczna jak zawsze. Zważyłyśmy ją no i waga pokazuje ponad 10 kg....k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

20180122_173949.jpeg

20180122_174301.jpeg

Na poczekalni siedziała na kolankach pani Moniki, to nic nie było straszne, no ale jak trzeba było iść na własnych łapkach a obok obcy panowie...oj...trochę trudno....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Havanka napisał:

Dobrusia wygląda fantastycznie ! Podziwiam też wasz zimowy krajobraz. U nas do tej pory śniegu nie było. Pogoda typowo jesienna. Czy sunia nie marznie? Ma taką krótką sierść.

Pogoda u nas prawdziwie zimowa, ale mrozu strasznego nie ma. Też zastanawiałyśmy się nad tym, czy nie zakupić Dobrusi jakiegoś ubranka, ale ona wyrażnie ożywa na spacerkach. Nie trzęsie się, nie uciekasz szybciej do domu, wręcz przeciewnie. Wysłałam WiosnaA filmik, na którym widać jak Dobrusia cieszy się ze spacerku po śniegu!!

Jak Ania znajdzie chwilkę, to nam tu wstawi na wątku.. k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...