Jump to content
Dogomania

Nela zamieszkała w Przyborowie koło Nowej Soli ! Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou


MALWA

Recommended Posts

10 godzin temu, teresaa118 napisał:

Dla Nelli poszly alimenty na czerwiec

I już przyszły :)

Na konto Neluni wpłynęła kwota 40,00 zł od teresaa118  deklaracja za VI

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

475802785_kwiatki6.gif.6a63cd61eca3040385ca592303b2973b.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.06.2018 o 13:08, teresaa118 napisał:

Dla Nelli poszly alimenty na czerwiec

 

Dnia 7.06.2018 o 00:08, elik napisał:

I już przyszły :)

Na konto Neluni wpłynęła kwota 40,00 zł od teresaa118  deklaracja za VI

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

475802785_kwiatki6.gif.6a63cd61eca3040385ca592303b2973b.gif

 

 

Pięknie dziękuję za pieniążki dla Neli !

Link to comment
Share on other sites

Jestem u Nelci :)  a nawet jak nie jestem to i tak pamiętam!  są takie wątki ,które są bliskie memu sercu, Nelcia do nich należy!  właśnie dostałam wiadomość od Patrycji że za niedługo będzie u Kikou ,pamięta o zdjęciach i spróbuje zrobić kilka ładnych dla Gwiazduni i Nelciaparat.gif

Link to comment
Share on other sites

Nelinke jednak zawsze łatwiej w domu spotkac niż na zewnątrz, ona jakby sie bała że nie bedzie mogla wrócić, praktycznie wychodzi tylko w promieniu do 15-20 m od drzwi, jest sporo miejsc na posesji gdzie w ogolenigdy nie była. (Oczywiscie może wszędzie pójść ale po prostu nie chce)

20180609_114151_Film3-1.jpg

20180609_114229_Film3-1.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.06.2018 o 11:29, kikou napisał:

Nelinke jednak zawsze łatwiej w domu spotkac niż na zewnątrz, ona jakby sie bała że nie bedzie mogla wrócić, praktycznie wychodzi tylko w promieniu do 15-20 m od drzwi, jest sporo miejsc na posesji gdzie w ogolenigdy nie była. (Oczywiscie może wszędzie pójść ale po prostu nie chce)

20180609_114151_Film3-1.jpg

20180609_114229_Film3-1.jpg

Co, jak co?  ale swoją mądrość nasze futerka ,mają! gdzie się będzie ruszać, już raz ....domek straciła... ileż ... smutku? ...zadumy?ma w oczach Nelcia :(      czy też to widzicie?

12 minut temu, sunia2000 napisał:

W weekend miałam zaszczyt poznać Nele, więc przy okazji wrzucę kilka jej zdjęć. Tak jak pisała powyżej kikou - Nela jest domatorka i ujrzeć ją gdzie indziej niż w promieniu kilku metrów od domu, graniczy z cudem :)

DSC03472.JPG.1f26fb78e82e1d456639811aa9e423f6.JPG

 

Dziękujemy, piękniekwiatek.gif zadumana Nelcia,  czy jeszcze będę kochana? to musi być bardzo mądra, kochana sunia!  ehhh.. żebym jak tylko już była na emeryturze  :)  czy ja dobrze widzę z tyłu Gwiazdunię?

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, anica napisał:

Co, jak co?  ale swoją mądrość nasze futerka ,mają! gdzie się będzie ruszać, już raz ....domek straciła... ileż ... smutku? ...zadumy?ma w oczach Nelcia :(      czy też to widzicie?

Dziękujemy, piękniekwiatek.gif zadumana Nelcia,  czy jeszcze będę kochana? to musi być bardzo mądra, kochana sunia!  ehhh.. żebym jak tylko już była na emeryturze  :)  czy ja dobrze widzę z tyłu Gwiazdunię?

Tak :(  Nelunia ma bardzo smutny pyszczek :(  A z tyłu też myślę, że to Gwiazdeczka :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Tak :(  Nelunia ma bardzo smutny pyszczek :(  A z tyłu też myślę, że to Gwiazdeczka :)

Może na zdj tak akurat smutno wyszła, bo elegancko przybiegła się ze mną przywitać, merdając ogonkiem :) już myśleliśmy, że będzie łądne zdj z człowiekiem, ale przybiegła Pegisa i ją pogoniła, bo przecież jak to że ktoś głaszcze kogoś innego niż Peggy :) A poźniej jeszcze Gapcio dobiegł na głaski i Nela nieśmiało się wycofała:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2018 o 16:03, anica napisał:

Jestem u Nelci :)  a nawet jak nie jestem to i tak pamiętam!  są takie wątki ,które są bliskie memu sercu, Nelcia do nich należy!  właśnie dostałam wiadomość od Patrycji że za niedługo będzie u Kikou ,pamięta o zdjęciach i spróbuje zrobić kilka ładnych dla Gwiazduni i Nelciaparat.gif

Dziękuję Aniu, że odwiedzasz "moje psiaki"....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.06.2018 o 11:29, kikou napisał:

Nelinke jednak zawsze łatwiej w domu spotkac niż na zewnątrz, ona jakby sie bała że nie bedzie mogla wrócić, praktycznie wychodzi tylko w promieniu do 15-20 m od drzwi, jest sporo miejsc na posesji gdzie w ogolenigdy nie była. (Oczywiscie może wszędzie pójść ale po prostu nie chce)

20180609_114151_Film3-1.jpg

20180609_114229_Film3-1.jpg

 

 

Dziękuję za domowe zdjęcia Neli !

Kochana z niej sunieczka :)

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, sunia2000 napisał:

W weekend miałam zaszczyt poznać Nele, więc przy okazji wrzucę kilka jej zdjęć. Tak jak pisała powyżej kikou - Nela jest domatorka i ujrzeć ją gdzie indziej niż w promieniu kilku metrów od domu, graniczy z cudem :)

DSC03472.JPG.1f26fb78e82e1d456639811aa9e423f6.JPG

 

DSC03473.JPG.1bca51da06bd43d453d631657c8b7734.JPG

 

DSC03474.JPG.312c0b901cb1fddbb734f007e6b35aac.JPG

 

DSC03479.JPG.fb9abceaa36365e48429693b91196fd6.JPG

DSC03480.JPG.0bfb4cfa1fea6e20a85e210dc3e5a15d.JPG

 

 

Dziękuję za zrobienie zdjęć  Neli !

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Jakaż ona śliczna... i ta błyszcząca sierść! Dobrze, że domatorka, w sam raz dla spokojnej rodziny. Zdjecia kradnę na olx :)

 

Kradnij Kochana, koniecznie, takie ładne zdjęcia, to i może dotrą do jakiegoś serduszka  :)

A na jakie miasto ma teraz Nela ogłoszenia  i do kiedy ?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, sunia2000 napisał:

Może na zdj tak akurat smutno wyszła, bo elegancko przybiegła się ze mną przywitać, merdając ogonkiem :) już myśleliśmy, że będzie łądne zdj z człowiekiem, ale przybiegła Pegisa i ją pogoniła, bo przecież jak to że ktoś głaszcze kogoś innego niż Peggy :) A poźniej jeszcze Gapcio dobiegł na głaski i Nela nieśmiało się wycofała:(

 

Tak to już jest z psiakami, że jeden podbiega, później ucieka i uchwyć go wtedy, kiedy akurat chcesz ???

Super zdjęcia robi Anecik swoim i nie swoim psiakom, i zawsze się zastanawiam, jak ona to robi, jak uchwyci  psa, który biega, bo przecież nie wszystkie stoją w miejscu i patrzą w obiektyw.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.06.2018 o 20:13, sunia2000 napisał:

Może na zdj tak akurat smutno wyszła, bo elegancko przybiegła się ze mną przywitać, merdając ogonkiem :) już myśleliśmy, że będzie łądne zdj z człowiekiem, ale przybiegła Pegisa i ją pogoniła, bo przecież jak to że ktoś głaszcze kogoś innego niż Peggy :) A poźniej jeszcze Gapcio dobiegł na głaski i Nela nieśmiało się wycofała:(

.. może, lepiej by było!   bo zaraz mi się smutno robi na serduchu! pocieszam się że ma tak dobrze u Kikou, że... tylko czasami, przypomina sobie co musiała przejść...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...