Jump to content
Dogomania

Nela zamieszkała w Przyborowie koło Nowej Soli ! Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou


MALWA

Recommended Posts

9 godzin temu, anica napisał:

.. może, lepiej by było!   bo zaraz mi się smutno robi na serduchu! pocieszam się że ma tak dobrze u Kikou, że... tylko czasami, przypomina sobie co musiała przejść...

 

Aniu, wszystkie zwierzątka są biedne, które nie mają swojego domku i człowieka. Dla Neli chcielibyśmy domek, taki najlepszy na świecie, ręce, które głaszczą, człowieka, który do niej gada, nakarmi, wyprowadzi na spacer . Wszyscy chcielibyśmy, by miała najlepiej. Ale zakładam, ze Nela, która poznała smak schroniska, traktuje dom kikou jak swój. Bo innego póki co nie zna. Choć nie wiadomo co znała wcześniej. Ale teraz nie zna innego. Kikou teraz jest dla niej jej Panią. Ciężko powiedzieć co siedzi w takiej małej psiej główce, i czy pies wie że może mieć inaczej czy lepiej, ale Nela ma teraz dobrze, i pewnie nie jest świadoma tego, ze może mieć człowieka tylko na wyłączność. A o takiego tu zabiegamy.....

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, MALWA napisał:

 

Aniu, wszystkie zwierzątka są biedne, które nie mają swojego domku i człowieka. Dla Neli chcielibyśmy domek, taki najlepszy na świecie, ręce, które głaszczą, człowieka, który do niej gada, nakarmi, wyprowadzi na spacer . Wszyscy chcielibyśmy, by miała najlepiej. Ale zakładam, ze Nela, która poznała smak schroniska, traktuje dom kikou jak swój. Bo innego póki co nie zna. Choć nie wiadomo co znała wcześniej. Ale teraz nie zna innego. Kikou teraz jest dla niej jej Panią. Ciężko powiedzieć co siedzi w takiej małej psiej główce, i czy pies wie że może mieć inaczej czy lepiej, ale Nela ma teraz dobrze, i pewnie nie jest świadoma tego, ze może mieć człowieka tylko na wyłączność. A o takiego tu zabiegamy.....

Pięknie!  i głęboko!  ... bardzo chcę wierzyć ,że właśnie Nelci się uda!  widzę tyle mądrości w jej spojrzeniu... oprócz smutku, który poznała, niestety :(     ... to jest prawda!  ... oczy są oknami duszy!

4WdC.gif

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.06.2018 o 10:24, anica napisał:

Pięknie!  i głęboko!  ... bardzo chcę wierzyć ,że właśnie Nelci się uda!  widzę tyle mądrości w jej spojrzeniu... oprócz smutku, który poznała, niestety :(     ... to jest prawda!  ... oczy są oknami duszy!

4WdC.gif

 

I to piękne co napisałaś i prawdziwe :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Ogłoszenie nie ma terminu "zużycia", bo ciągle je odnawiam :) 
Każdy może wyróżnić :)

A czy mogę prosić o jakąś instrukcje ?

Jeśli to nie jest trudne, to mogę sama wyróżnić,  chyba, ze to problemowa sprawa.

Nie pamiętam kto wyróżniał ostatnio Nelę, to w sumie ta osoba by mogła, bo już umie. Ale mnie ta wiedza tez się przyda. Nigdy nie robiłam żadnych ogłoszeń, a tym bardziej wyróżnień.

Link to comment
Share on other sites

27.06. na konto Neluni wpłynęły poniższe kwoty:

. .    .    . .40,00 zł  -  teresaa118   deklaracja na VI

. .    .    . .20,00 zł  -  uxmal   deklaracja na VI  

. .    .    . .30,00 zł  -  helli   deklaracja na VI

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

475802785_kwiatki6.gif.6a63cd61eca3040385ca592303b2973b.gif

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

27.06. na konto Neluni wpłynęły poniższe kwoty:

. .    .    . .40,00 zł  -  teresaa118   deklaracja na VI

. .    .    . .20,00 zł  -  uxmal   deklaracja na VI  

. .    .    . .30,00 zł  -  helli   deklaracja na VI

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

475802785_kwiatki6.gif.6a63cd61eca3040385ca592303b2973b.gif

 

 

 

Ślicznie dziękuję za wpłatę dla Nelci !

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z kikou, i wiem, że Nela zrobiła ostatnio postępy.

Cały czas izolowała się od psów, uciekała do pralni, i tam miała legowisko.

Od jakiegoś czasu Nela chętnie wskakuje na kanapę, gdzie są psy. Więcej z nimi przebywa.

Nawet do spania idzie na kanapę, a nie do kącika. Otwiera nam się suczydło  :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Havanka napisał:

Aska7 jest sponsorem miesięcznego wyróżnienia ogłoszenia Neli na OLX, które wykupiła na moim bazarku. Dzięki temu ogłoszenie jest promowane do 27 lipca:

  66213271   -17,81 zł

 

Pieknie dziekuje za ogloszenia i wyroznienia dla Neli !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...