Jump to content
Dogomania

Nela zamieszkała w Przyborowie koło Nowej Soli ! Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou


MALWA

Recommended Posts

7 godzin temu, Usiata napisał:

Z serdecznymi życzeniami zaglądam do kochanej babuni Neluni *) *) (pieniążek poszedł)

I przyszedł :)

Dzisiaj tj. 28.12. na koncie Neluni zameldował się pieniążek w kwocie 50,00 zł od Usiata

Bardzo serdecznie dziękujemy

choinka4.png.9284f504b07a57c2637c619ada21179d.png

Link to comment
Share on other sites

Na bazarku kilometrowym zorganizowanym także przez Hendra uzbierało się 125,00 zł.

Myślę, że to także należałoby dopisać do finansów Neluni, bo za transport już zapłaciliśmy.

MALWA proszę powiedz czy dopisać tą kwotę do majątku suni, czy przelać na konto kogoś, kto zapłacił za transport, jeśli jeszcze coś powinniśmy zapłacić.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Na bazarku kilometrowym zorganizowanym także przez Hendra uzbierało się 125,00 zł.

Myślę, że to także należałoby dopisać do finansów Neluni, bo za transport już zapłaciliśmy.

MALWA proszę powiedz czy dopisać tą kwotę do majątku suni, czy przelać na konto kogoś, kto zapłacił za transport, jeśli jeszcze coś powinniśmy zapłacić.

To co bylo do zaplacenia, to zostalo juz uregulowane.

Zaplacilismy 150 zl pani, ktora wiozla suczke ze schronu do Wroclawia.

Dziewczyna, ktora zawozila sunie z Wroclawia do kikou nie chciala zwrotu kosztow.

Poprosila mnie o pomoc w utrzymaniu psow mari23. Ze swoich srodkow wplacilam 200 zl. 

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, MALWA napisał:

To co bylo do zaplacenia, to zostalo juz uregulowane.

Zaplacilismy 150 zl pani, ktora wiozla suczke ze schronu do Wroclawia.

Dziewczyna, ktora zawozila sunie z Wroclawia do kikou nie chciala zwrotu kosztow.

Poprosila mnie o pomoc w utrzymaniu psow mari23. Ze swoich srodkow wplacilam 200 zl. 

W takim razie 125,00 zł powiększy majątek Neluni :)

Hendra bardzo dziękujemy za kolejne wsparcie finansowe Neluni

5a46c5a235fa7_kwiatki5.jpg.fcf678e2a0018f6263ac9fc989e921a8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...