Jump to content
Dogomania

Nela zamieszkała w Przyborowie koło Nowej Soli ! Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou


MALWA

Recommended Posts

Dobry wieczór nocnym Markom i nie tylko nocnym. Na prośbę Havanki, tymczasowo zrobiłam suni banerek. Jeśli już będzie imienna, to uaktualnię go. Banerek jest już podlinkowany 

bezimienna_-1.png

Wygodniej byłoby mi sunię wspomagać jednorazowo co jakiś czas, ale rozumiem, że co stała, to stała. Niewiele mogę zadeklarować, bo tylko 10zł. stałej. W grudniu ewentualnie mogę suni odpalić coś z nagrody. Mam nadzieję, że Antoni da...

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, iwstar58 napisał:

Dobry wieczór nocnym Markom i nie tylko nocnym. Na prośbę Havanki, tymczasowo zrobiłam suni banerek. Jeśli już będzie imienna, to uaktualnię go. Banerek jest już podlinkowany 

bezimienna_-1.png

Wygodniej byłoby mi sunię wspomagać jednorazowo co jakiś czas, ale rozumiem, że co stała, to stała. Niewiele mogę zadeklarować, bo tylko 10zł. stałej. W grudniu ewentualnie mogę suni odpalić coś z nagrody. Mam nadzieję, że Antoni da...

 

Witaj!

 

Dziękuję pięknie za stałą deklarację!

 I za piękny banerek - to zdjęcie łapie za serducho !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

 

Witaj!

 

Dziękuję pięknie za stałą deklarację!

 I za piękny banerek - to zdjęcie łapie za serducho !

Witaj MALWA, no właśnie łapie, już miałam się wstrzymać ze stałymi zobowiązaniami...a tu łapie. Szczególnie te starsze psiaki łapią.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam informację od kikou  - koszt miesięczny za hotelik to 250 zł + koszty weterynaryjne.

 

Poprosiłam o dwa dni cierpliwości.

Rozesłałam dzisiaj sporo zaproszeń liczę, ze ktoś przyjdzie do suczydła.

Na razie z deklaracją Iwstar58 mamy stałych deklaracji  30 zł........., a to oznacza, ze brakuje nam co miesiąc 220 zł.

Nie możemy zostać z nadzieją, ze ktoś wpłaci lub nie. Bez pełnych deklaracji suczka zostanie w schronisku.

 

Do wtorku muszę wiedzieć więcej, niestety.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ewu ma od dzisiaj już 12 psów na swoim utrzymaniu i 9 szczeniaków znalezionych w kartonie pod sklepem.... nie da rady ponieść koszty kolejnych psów, na które zaraz skończą się jednorazowe wpłaty.

 

Ja tez płace deklaracje na kilka psów tu na dogo, wspomagam jednorazowymi. Pomagam 2 fundacjom.

 

Zadeklarowałam dla suczydła 20 zł stałej, i na wątku szczeniaków Foksa i Figi zdecydowałam sie opłacic PDT dla Foksika, bo Figa niby miała próbny dom.

Przeznaczyłam na to 150 zł. Teraz Figa po 2 dniach wróciła i gdzie miałyśmy ją dać, do schronu ? Dałyśmy tez do PDT, trzeba za to dać 300 zł. Tam nie ma żadnych deklaracji.......................

 

Kiepsko to wszystko wygląda.......................

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, iwstar58 napisał:

Dobry wieczór nocnym Markom i nie tylko nocnym. Na prośbę Havanki, tymczasowo zrobiłam suni banerek. Jeśli już będzie imienna, to uaktualnię go. Banerek jest już podlinkowany 

bezimienna_-1.png

Wygodniej byłoby mi sunię wspomagać jednorazowo co jakiś czas, ale rozumiem, że co stała, to stała. Niewiele mogę zadeklarować, bo tylko 10zł. stałej. W grudniu ewentualnie mogę suni odpalić coś z nagrody. Mam nadzieję, że Antoni da...

Nie mogę wkleić banerka. Nie podświetla się. W ustawieniach robię wklej obraz i zapisz i nic.

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, MALWA napisał:

Dostałam informację od kikou  - koszt miesięczny za hotelik to 250 zł + koszty weterynaryjne.

 

Poprosiłam o dwa dni cierpliwości.

Rozesłałam dzisiaj sporo zaproszeń liczę, ze ktoś przyjdzie do suczydła.

Na razie z deklaracją Iwstar58 mamy stałych deklaracji  30 zł........., a to oznacza, ze brakuje nam co miesiąc 220 zł.

Nie możemy zostać z nadzieją, ze ktoś wpłaci lub nie. Bez pełnych deklaracji suczka zostanie w schronisku.

 

Do wtorku muszę wiedzieć więcej, niestety.

 

 

Przyklejam jeszcze raz, by było to widoczne dla tych, którzy odwiedza nad jutro.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, MALWA napisał:

Ewu ma od dzisiaj już 12 psów na swoim utrzymaniu i 9 szczeniaków znalezionych w kartonie pod sklepem.... nie da rady ponieść koszty kolejnych psów, na które zaraz skończą się jednorazowe wpłaty.

 

Ja tez płace deklaracje na kilka psów tu na dogo, wspomagam jednorazowymi. Pomagam 2 fundacjom.

 

Zadeklarowałam dla suczydła 20 zł stałej, i na wątku szczeniaków Foksa i Figi zdecydowałam sie opłacic PDT dla Foksika, bo Figa niby miała próbny dom.

Przeznaczyłam na to 150 zł. Teraz Figa po 2 dniach wróciła i gdzie miałyśmy ją dać, do schronu ? Dałyśmy tez do PDT, trzeba za to dać 300 zł. Tam nie ma żadnych deklaracji.......................

 

Kiepsko to wszystko wygląda.......................

jak wyżej....................

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, iwstar58 napisał:

Dobry wieczór nocnym Markom i nie tylko nocnym. Na prośbę Havanki, tymczasowo zrobiłam suni banerek. Jeśli już będzie imienna, to uaktualnię go. Banerek jest już podlinkowany 

bezimienna_-1.png

Wygodniej byłoby mi sunię wspomagać jednorazowo co jakiś czas, ale rozumiem, że co stała, to stała. Niewiele mogę zadeklarować, bo tylko 10zł. stałej. W grudniu ewentualnie mogę suni odpalić coś z nagrody. Mam nadzieję, że Antoni da...

Iwstar58, bardzo Ci dziękuję !!! Sunia i jej banerek "łapią za serce". 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...