Jump to content
Dogomania

Nela zamieszkała w Przyborowie koło Nowej Soli ! Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou


MALWA

Recommended Posts

Mam pytanie :)

Czy masz już ułożony jakiś plan działania?

Rozumiem, że wolałabyś najpierw zebrać deklaracje, zgromadzić niezbędne środki.
A co dalej?

- Ze schronu bezpośrednio do PDT u Kikou i tam cała reszta, czy najpierw przystanek u weta, badanie, zabieg?
Z marszu na pewno lekarz się nie podejmie, potrzebne badania wstępne, pewnie prześwietlenie i komplet z krwi- gdzie miałoby to być zrobione? Jak szacujesz potrzeby na już?

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, memory napisał:

Mam pytanie :)

Czy masz już ułożony jakiś plan działania?

Rozumiem, że wolałabyś najpierw zebrać deklaracje, zgromadzić niezbędne środki.
A co dalej?

- Ze schronu bezpośrednio do PDT u Kikou i tam cała reszta, czy najpierw przystanek u weta, badanie, zabieg?
Z marszu na pewno lekarz się nie podejmie, potrzebne badania wstępne, pewnie prześwietlenie i komplet z krwi- gdzie miałoby to być zrobione? Jak szacujesz potrzeby na już?

 

Plan jest taki, by jak najpredzej zabrac suczydlo ze schronu i zabrac gdziekolwiek.  Pomyslalam o kikou, bo tam trafiaja staruszki. Rozmawialam z kikou, powiedziala, ze sie zastanowi. Na razie wiele nie wiem, poza tym, ze suczka jest starsza ok. 8- 10 lat. Nie wiadomo czy jest sterylizowana. Wiadomo, ze ma dwa guzy na listwie mlecznej. To tyle, co widac. 

Kikou jest w Zgorzelcu, pod granica niemiecka. Suczka jest na Slasku.

Potrzeby na juz, to zebranie kasy na:

- hotelik i karme, 

- badania u weta i ewentualna operacje, 

- transport suczki do hoteliku.

 

To jak na razie najpilniejsze wydatki. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

Czaruje kolejny kramik dla

 biedunkow

 dla niuni babuni  bedzie 20 procencikow

jesli beda pieniazki z kramiku

zapraszam do zagladania

 serdecznie zapraszam

 bedzie czynny wieczorkiem

pozdrawiam lapenki

Dziekuje Kochana! 

To ogromna pomoc dla suczki. Zaraz ude na bazarek !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, memory napisał:

Pomożemy.

W tej chwili sunia dostaje od nas 350 zł na start.

Jeśli to pilne, a zechcesz, mogę zostać skarbnikiem awaryjnym, na - powiedzmy - tydzień czy dwa, zanim nie znajdziesz kogoś chętnego.

Dziękuję za deklaracje. 

Z uwagi na mój stan zdrowia potrzebuje skarbnika na zawsze, nie na chwile....

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kiyoshi napisał:

MALWA< Pani Irenka z poza dogo przekaże trochę pięknych fantów na bazarek, który zrobie pewnie w przyszły wekend i 50% będzie dla starowinki...

Trzymamy za nią kciuki!

 

A ja zadeklaruje skromne 10 zł jednorazowo i prosze konto

 

Dziękuję pięknie i za bazarek i za deklarację.

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 25.11.2017 o 16:46, MALWA napisał:

Szukam skarbnika dla suczki z tego watku!

Czy ktos moze sie podjac tej funkcji ?

 

13 godzin temu, MALWA napisał:

Rozpaczliwie szukam skarbnika!

Czy ktos moze mi pomoc ?

 

6 godzin temu, MALWA napisał:

Powtarzam sie, ale nawet jesli ktos chce cos wplacic, to na razie nie ma gdzie.....

 

6 godzin temu, MALWA napisał:

Dziękuję za deklaracje. 

Z uwagi na mój stan zdrowia potrzebuje skarbnika na zawsze, nie na chwile....

Agnieszko,  widzę, że muszę cofnąć swoją odmowę bycia skarbnikiem suni.   Nie wiem, jak ja to wszystko wykonam, ale oczy tej suni nie dają mi spokoju. Ona musi dostać pomoc jak najszybciej, a bez kasy jej nie dostanie :( :(

Podejmę się funkcji skarbnika suni, ale bardzo wszystkich proszę, aby tytuł przelewu brzmiał dokładnie tak, jak o to proszę: nick - suni z guzami. Np: elik suni z guzami. To jest bardzo istotne, bo sunia nie będzie jedyną, dla której będę skarbnikiem na dogo.

Roześlę nr konta.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

 

Agnieszko,  widzę, że muszę cofnąć swoją odmowę bycia skarbnikiem suni.   Nie wiem, jak ja to wszystko wykonam, ale oczy tej suni nie dają mi spokoju. Ona musi dostać pomoc jak najszybciej, a bez kasy jej nie dostanie :( :(

 

Dawno już mówię, że jesteś SKARBEM! :D

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

 

 

 

 

Agnieszko,  widzę, że muszę cofnąć swoją odmowę bycia skarbnikiem suni.   Nie wiem, jak ja to wszystko wykonam, ale oczy tej suni nie dają mi spokoju. Ona musi dostać pomoc jak najszybciej, a bez kasy jej nie dostanie :( :(

Podejmę się funkcji skarbnika suni, ale bardzo wszystkich proszę, aby tytuł przelewu brzmiał dokładnie tak, jak o to proszę: nick - suni z guzami. Np: elik suni z guzami. To jest bardzo istotne, bo sunia nie będzie jedyną, dla której będe skarbnikiem na dogo.

Roześlę nr konta.

 

 

Dziękuję - bardzo, bardzo, bardzo dziękuję !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...