Jump to content
Dogomania

Foksik i Figa - zwrot szczeniaków z adopcji, powodem jest alergia u dziecka


MALWA

Recommended Posts

5 minut temu, sharka napisał:

Malwo, prześlij do mnie zdjęcia jeśli jeszcze masz mój nr telefonu a ja zrzucę na swój komp i wstawię na wątek. Niestety finansowo nie mogę pomóc :/

Dziękuję, ze przyszłaś  do nas!

Mam Twój tel. Teraz czekam na zdjęcia Figi.

Basia ma mi przesłać jak tylko dotrze do domu........

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Poker napisał:

Tak sobie pomyślałam ,że można by poprosić dotychczasowy DS o pomoc w utrzymaniu psiaczków. Gdyby je nadal mieli, to ponosiliby koszty , więc mogliby się teraz  dołożyć . kto ma DS kontakt ?

Niestety nie ma takiej opcji......, gdyby DS nie zgłosił psiaków do odbioru, to oddaliby do schronu.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z PDT szczeniaków, i tak:

 

Foksik jest maleńki, ma raptem ok. 3 kg, bardzo wystraszony, siedzi w kacie, chowa się po kątach, za meblami.

Wygląd - mały rudasek, taki lisek.

Ma apetyt, wszystko zjada. Chodzi ładnie na smyczy. Potrzeby fizjologiczne załatwia na zewnątrz.

 

Figa  jest nieco większa niż Foksik, ma czarny pyszczek. Ma około 4 kg.

Suczka również jest wystraszona, choć bardziej kontaktowa niz Foksik.

Ładnie je papu. Chodzi na smyczy. Z potrzebami fizjologicznymi różnie, często załatwia sie w domu.

 

Foksik chodzi na Figa krok w krok, jak zniknie mu z pola widzenia, to szuka ja rozpaczliwie.

 

Na razie są obserwowane.

 

Koszt hotelowania za listopad za dwa psiaki wyniesie 65 zł, z uwagi na to, że Figa przyjechała jeden dzień później.

 

Zdjęcia otrzymam wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, MALWA napisał:

Niestety nie ma takiej opcji......, gdyby DS nie zgłosił psiaków do odbioru, to oddaliby do schronu.

A skąd wiadomo ,że nie ma takiej opcji?  Ludzie wzięli szczeniaki ze schronu to i oddać chcieli do schronu. Może gdyby im uświadomić sytuację, to by się dołożyli. Ludzie najczęściej nie mają pojęcia  w jaki sposób udzielana jest pomoc psom.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

A skąd wiadomo ,że nie ma takiej opcji?  Ludzie wzięli szczeniaki ze schronu to i oddać chcieli do schronu. Może gdyby im uświadomić sytuację, to by się dołożyli. Ludzie najczęściej nie mają pojęcia  w jaki sposób udzielana jest pomoc psom.

Bo mam kontakt z osoba, ktora odbierala szczeniaki z DS.  Inaczej malce trafilyby nastepnego dnia do schronu. 

Niktorym nie da sie wytlumaczyc. Nawet jak sie probuje , to porrzeba dobrej woli i zrozumienia. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Robię bazarek.

Czy psy w hoteliku czy PDT?  Czy ten PDT pobiera opłatę z góry czy z dołu. Szczerze mówiąc ,nie wspieram PDT, więc moje wpłaty proszę ewentualnie  wykorzystać na weta czy karmę.

Z PDT ustalono zaplate za miesiac do 25 dnia kazdego miesiaca. 

Za bazarek dziekuje. Poprosze o link.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...