Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

Dnia 1.02.2018 o 20:08, elik napisał:

Bazarku nie dokończyłam, a nawet prawie w ogóle go nie ruszyłam :(  Nie pozwoliły inne sprawy :(

Ale tu się fajnie dzieje :)

To czekamy Eluniu na info. Może uda mi się urwać na 2 tygodnie do Lądku :)

Eluś, te inne sprawy i mnie dziś nie pozwoliły na przygotowanie informacji o wyjeździe do wód. Postanawiam sie poprawić i uczynić to jutro. A bazarek nie zając, nie ucieknie. Jak się z nim już uporasz, zapodaj link, by można go było szybko zlokalizować.

16 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dopiero dziś zauważyłam, że u Beni do  Grzesia.pisałam. Podobno lepiej późno niż wcale.

Dzień dobry Beniu. Tak sobie myślę, że cioteczki i Ciebie zabiorą "do wód", ale tak na stałe, z wypasioną obsługą. I tego Ci  życzę.

Nie wiem, czy Benia byłaby zadowolona z tak mokrego obrotu sprawy.iconwink.gif

15 godzin temu, Elisabeta napisał:

Co powiesz, Beniu, na taki pomysł Nesiowatej? iconwink.gif 

Dobrego dnia dla Washappy.gif

Elisabetko a ja Ci życzę kolorowych i miłych snów !

11 godzin temu, b-b napisał:

Witam Fan Klub Benitki i przyszłe i obecne kuracjuszki wód ;)

Boguniu, czuję się podwójnie powitana przez Ciebie, gdyż należę do Klubu Benitki i jestem obecną kuracjuszką happy.gif

I ja również witam wszystkie fanki Beni !

Przy okazji zaproszę Was na bazarek, na którym wybieramy imię uratowanej suni ze schronu, która zamieszkała w BDT u Poker. Czeka ją operacja. Chcemy zebrać trochę kasy na leczenie i późniejszą rehabilitację.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

 

Boguniu, czuję się podwójnie powitana przez Ciebie, gdyż należę do Klubu Benitki i jestem obecną kuracjuszką happy.gif

I ja również witam wszystkie fanki Beni !

 

Miło mi :)

 

Dobranoc Kochani :)

Życzę Wam miłego weekendu :D

Ja niestety mam pracujące weekend. Obym i szybko przeleciał :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj znowu mało byłam u psiaczków,  ale tym razem przynajmniej posunęłam do przodu prace nad bazarkiem.  Idzie mi to straaaaasznie powoli :(

Bardzo podobają mi się Wasze pomysły :) I ja też mam pomysła. A może byśmy tak, Benio Fanki, spotkały się na wyjeździe rehabilitacyjno-integracyjnym w Lądku Zdroju?  Połączymy przyjemne z pożytecznym :) I co Wy na to ???

EDIT

A link do bazarku w robocie widnieje już w mojej sygnaturce. Pisać jeszcze nie zachęcam, ale oglądać, to i owszem :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Jestem, Beniu. happy.gif

Havanko, nic mi się nie śniło, a może nie pamiętam...

Eliku, kusi miłe Towarzystwo, ale do Wód z Wami nie jadę, bo nie mam ochoty żyć tu 100 lat.iconwink.gif

Dobrej soboty dla Wszystkich. Dla nas długiej, a dla Ciebie, b-b, bardzo krótkiej.happy.gif 

Elisabeta nie pozwala choćby sobie pomarzyć :(

 

5a756f7202e2e_naMiegoDnia.jpg.13b5e32fd39a0b343c8e7f7e4e56a578.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Ja dzisiaj znowu mało byłam u psiaczków,  ale tym razem przynajmniej posunęłam do przodu prace nad bazarkiem.  Idzie mi to straaaaasznie powoli :(

Bardzo podobają mi się Wasze pomysły :) I ja też mam pomysła. A może byśmy tak, Benio Fanki, spotkały się na wyjeździe rehabilitacyjno-integracyjnym w Lądku Zdroju?  Połączymy przyjemne z pożytecznym :) I co Wy na to ???

EDIT

A link do bazarku w robocie widnieje już w mojej sygnaturce. Pisać jeszcze nie zachęcam, ale oglądać, to i owszem :)

... a mnie się pomysł podoba, nawet bardzo!... do stołu podano! przyjemne chwile w kapielach borowinowych, długie godziny na pogaduchach, na wiadome tematyspoko.gif

... Eluś kochana ,ja już niewiem jak się tłumaczyć!  wczoraj wysłałam Ci tylko te opisy , dzisiaj na stówkę doślę zdjęcia/ pilnowałam ,żeby zabrać kabelek to nie zabrałam.. aparatu-żenującezawstydzony.GIF i męczące!/  przejrzałam swoje PW i nie mam Twojego adresu?  albo nie wysłałaś? albo 'dogo' nawaliło?  wyślij mi jeszcze raz proszę :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Elisabeta napisał:

Jestem, Beniu. happy.gif

Havanko, nic mi się nie śniło, a może nie pamiętam...

Eliku, kusi miłe Towarzystwo, ale do Wód z Wami nie jadę, bo nie mam ochoty żyć tu 100 lat.iconwink.gif

Dobrej soboty dla Wszystkich. Dla nas długiej, a dla Ciebie, b-b, bardzo krótkiej.happy.gif 

Eluś, na pewno śniło, tylko nie pamiętasz. Zamówiłam dla Ciebie kolorowe i mile sny, to musiały być !

A co do 100-letniego żywota, to owe wody nie gwarantują. Jedyne co, to to, że się umrze trochę zdrowszym.iconwink.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, anica napisał:

. . .

... Eluś kochana ,ja już niewiem jak się tłumaczyć!  wczoraj wysłałam Ci tylko te opisy , dzisiaj na stówkę doślę zdjęcia/ pilnowałam ,żeby zabrać kabelek to nie zabrałam.. aparatu-żenującezawstydzony.GIF i męczące!/  przejrzałam swoje PW i nie mam Twojego adresu?  albo nie wysłałaś? albo 'dogo' nawaliło?  wyślij mi jeszcze raz proszę :)

Spoko Aniu :) Ja dzisiaj od rana byłam poza domem. Wróciłam  już po południu i nie miałam już ani sił, ani czasu, żeby zająć się bazarkiem :(  Może później wrócą mi siły. . . Jak nie to wrócę do bazarku jutro. Wczoraj dostałam pakę fantów od Basi i muszę zrobić zdjęcia i opisy. Chyba nie wszystkie fanty dam na ten bazarek. Zbyt długo musiałby czekać na otwarcie, a psiakom kasa potrzebna na wczoraj. Część fantów poczeka na następny bazarek.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, anica napisał:

... a mnie się pomysł podoba, nawet bardzo!... do stołu podano! przyjemne chwile w kapielach borowinowych, długie godziny na pogaduchach, na wiadome tematyspoko.gif

. . .

Noooo jest się nad czym zastanowić :)

8 godzin temu, Elisabeta napisał:

Eliczku, nie chciałam... Przepraszam. wub.gif Zawsze można pomarzyć.happy.gif 

Elisabetko, nic to :) Kubeł zimnej wody na eb też jest czasem potrzebny, coby człek zszedł z obłoków na ziemie. Ale z drugiej strony taki choćby tylko tygodniowy turnusik. . .  Nooo  :)

3 godziny temu, Havanka napisał:

. . .

A co do 100-letniego żywota, to owe wody nie gwarantują. Jedyne co, to to, że się umrze trochę zdrowszym.iconwink.gif

No i o to lotto :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Spoko Aniu :) Ja dzisiaj od rana byłam poza domem. Wróciłam  już po południu i nie miałam już ani sił, ani czasu, żeby zająć się bazarkiem :(  Może później wrócą mi siły. . . Jak nie to wrócę do bazarku jutro. Wczoraj dostałam palę fantów od Basi i muszę zrobić zdjęcia i opisy. Chyba nie wszystkie fanty dam na ten bazarek. Zbyt długo musiałby czekać na otwarcie, a psiakom kasa potrzebna na wczoraj. Część fantów poczeka na następny bazarek.

Spoko, Elu :) masz rację!  lepiej odpuścić i wrócić jak siły wrócą! w zmęczeniu ...robi się dwa razy! nie polecam, zresztą coś wiem na te temat!/ już się nie żalę / i doradzam nie popełniaj moich błędówzawstydzony.gif

... ale ten adres mi przyślij proszę.. kiedyśz_jezorem.gif

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, anica napisał:

Spoko, Elu :) masz rację!  lepiej odpuścić i wrócić jak siły wrócą! w zmęczeniu ...robi się dwa razy! nie polecam, zresztą coś wiem na te temat!/ już się nie żalę / i doradzam nie popełniaj moich błędówzawstydzony.gif

... ale ten adres mi przyślij proszę.. kiedyśz_jezorem.gif

O kurtka Aniu, nie kiedyś, a już piszę :)  Kiedyś, to znowu zapomnę :)

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, elik napisał:

 

Bardzo podobają mi się Wasze pomysły :) I ja też mam pomysła. A może byśmy tak, Benio Fanki, spotkały się na wyjeździe rehabilitacyjno-integracyjnym w Lądku Zdroju?  Połączymy przyjemne z pożytecznym :) I co Wy na to ???

 

Obiecuję,że jeśli nie będę mogła zawitać tam w wybranym przez Was terminie to zawsze na jeden dzień będę mogła podjechać z TZ - niestety brak prawka - i Was odwiedzić :D

16 godzin temu, Elisabeta napisał:

Dobrej soboty dla Wszystkich. Dla nas długiej, a dla Ciebie, b-b, bardzo krótkiej.happy.gif 

Dzięki Elu bo jakoś nawet szybko zleciała choć pracy miała od groma i ciut ciut.

Jeszcze tylko jutro i jeden dzień wolnego ;)

 

 

Benitko kciuki za ciebie wciąż trzymam :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Beniu. happy.gif Dobrej niedzieli dla wszystkich. Długiej dla nas, a dla b-b bardzo krótkiej. happy.gif

Baaaardzo dziękuję :D

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Przywitam się w niedzielę. Dobrego dnia wszystkim.

Wzajemnie :)

 

 

U nas pada śnieg. Wszędzie już biało. 

Wraca zima?

Spokojnej niedzieli Kochani :)

 

Benitko...ty wiesz ;)

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, b-b napisał:

Obiecuję,że jeśli nie będę mogła zawitać tam w wybranym przez Was terminie to zawsze na jeden dzień będę mogła podjechać z TZ - niestety brak prawka - i Was odwiedzić :D

. . .

Całkiem fajnie się zapowiada :)   Niech żałuje, kto się nie wybiera :)

A mieszkasz gdzieś w pobliżu Lądka Zdroju ?

9 godzin temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Beniu. happy.gif Dobrej niedzieli dla wszystkich. Długiej dla nas, a dla b-b bardzo krótkiej. happy.gif

Dzień dobry :)  Do wyboru, do koloru :)

6 godzin temu, b-b napisał:

. . .

U nas pada śnieg. Wszędzie już biało. 

Wraca zima?

. . .

U nas niby pada śnieg, ale zaraz topnieje i za oknem szaro buro :(   Nito zima, ni to wiosna, ni to nie wiadomo co :(

5 godzin temu, Havanka napisał:

U nas wciąż wiosennie, nawet ptaki zaczynają swoje trele. Beniu, ślicznoto, pozwól się już ogłaszać !

No kto wie, kto wie ? Może już wkrótce :)

Zdj_cie1105.thumb.jpg.7ef9d0594e4c8cc6ee152ec71582c192.jpg

Zdj_cie1106.thumb.jpg.75a8bde20a30801107082dcf47ffd52c.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Sowa napisał:

Tylko jakby jej bez nadmiernego stresu zrobić manicure? To może być niełatwe, żaden pies tego nie lubi, ale ten pazurek oparty o obrus za chwilę może się złamać.

Manicure powiadasz :)  Mogłaby ciekawie wyglądać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...