Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

1 minutę temu, elik napisał:

Eluniu kochana dziękuję za wyrozumiałość, za całuski i mizianko :) Na uszko powiem Ci, że 2 dyszki od Ciebie już przyszły :) Dziękuje za to także :)

Bo ja Elu ogólnie to jestem "do rany przyłóż a się zagoi". Cieszę się, ze pieniążki już u Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie kochane Dobre Wróżki Benulinki  :)   czar.gif.6a61ffc4e205ad506e2f85f0e63820af.gif 

Dobre fluidy zawsze potrzebne :)

P. Ewa mówi, że można by już ogłaszać Benię :) Jeszcze nie jest wszystko ok, ale jest coraz lepiej, a przecież domek nie znajdzie się tak od pierwszego ogłoszenia.

Tysiu, proszę więc jeśli masz już wolny czas, podejmij trud ogłoszeń :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Beni i widzę, ze P. Ewa dała zielone światło do ogłoszeń. Eliczku, jeżeli nie masz nic przeciwko temu, to też zrobię suni obiecany pakiecik. Jeżeli się zgodzisz, to napisz, proszę, krótkie info o Beni: wiek, wagę, umiejętność chodzenia na smyczy, czy nie szczeka, kiedy zostaje sama, stosunek do kotów itp.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Havanka napisał:

Zaglądam do Beni i widzę, ze P. Ewa dała zielone światło do ogłoszeń. Eliczku, jeżeli nie masz nic przeciwko temu, to też zrobię suni obiecany pakiecik. Jeżeli się zgodzisz, to napisz, proszę, krótkie info o Beni: wiek, wagę, umiejętność chodzenia na smyczy, czy nie szczeka, kiedy zostaje sama, stosunek do kotów itp.

Eluś, jeszcze pytasz :)   buziak.gif.c27c058d1b0f7f7b179c7853dacc3a93.gif  Nie śmiałam Cię o to prosić, bo wiem, jak bardzo jesteś zajęta bazarkami, ogłoszeniami. Ale jeśli masz dobrą, nie przymuszoną wolę, to pozwolę sobie Ciebie wykorzystać  :)

Przygotuję kompendium wiedzy o Benuli jutro, jeśli pozwolisz.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Eluś, jeszcze pytasz :)   buziak.gif.c27c058d1b0f7f7b179c7853dacc3a93.gif  Nie śmiałam Cię o to prosić, bo wiem, jak bardzo jesteś zajęta bazarkami, ogłoszeniami. Ale jeśli masz dobrą, nie przymuszoną wolę, to pozwolę sobie Ciebie wykorzystać  :)

Przygotuję kompendium wiedzy o Benuli jutro, jeśli pozwolisz.

Oczywiście, pozwolę... Znalezione obrazy dla zapytania gify uśmiech

Eliczku, to prawda, kiepsko trochę z czasem, ale obiecałam na początku wątku, że pomogę. Staram się dotrzymywać slowa.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Elisabeta napisał:

No, kochana Beniu... happy.gif Nie wiesz nawet, co tu się szykuje... A właściwie, co szykują Elik i Havanka...happy.gif Super.

 

Na razie tylko przygotowania, bo i tak będziemy czekać na szkoleniowca od Sowy :)

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Elisabeta napisał:

Wiem, Eliczku. Wszystko w najlepszej dla Beni kolejności. Te przygotowania bardzo cieszą. happy.gif

Tak, to prawda, cieszą, bo to znaczy, że psychicznie Benia czuje się coraz lepiej. Nieraz, gdy przypomnę sobie jej obraz, jak zbiega ze schodów, pędem obiega cały pokój chowając się za sprzętami i szybciutko biegnie z powrotem na górę, robi mi się bardzo smutno. Jak ona wtedy musiała bardzo się bać, a jednocześnie bardzo chciała być w pobliżu człowieka :(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, elik napisał:

Tak, to prawda, cieszą, bo to znaczy, że psychicznie Benia czuje się coraz lepiej. Nieraz, gdy przypomnę lobie jej obraz, jak zbiega ze schodów, pędem obiega cały pokój chowając się za sprzętami i szybciutko biegnie z powrotem na górę, robi mi się bardzo smutno. Jak ona wtedy musiała bardzo się bać, a jednocześnie bardzo chciała być w pobliżu człowieka :(

Wzruszające są Twoje słowa, Eliku... Nasza kochana Benia... Teraz już będzie tylko lepiej.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Elisabeta napisał:

Wzruszające są Twoje słowa, Eliku... Nasza kochana Benia... Teraz już będzie tylko lepiej.

Aaaaaa  bo ja to mam oczy w bardzo mokrym miejscu. Już mi w okach rybki pływają :(

Ale, ale mam nowe zdjęcie Beni.  W podpisie było napisane: "Ja i mój fajny kolega". A tym kolegą jest Tobis wspólny psiak AniB i Onaa

10996390.JPG.4eee2e05b7a70f09ebf65fea44fdb931.JPG

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Elisabeta napisał:

Miałam kiedyś sunię wielkości Beni. Zakochała się w ogromnym buldogu amerykańskim. Tylko, że on nawet mojej suni nie zauważał.iconwink.gif 

Wcale się jej nie dziwię :) Buldogi amerykańskie to super fajne psiaki, chce się je kochać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...