Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

6 godzin temu, elik napisał:

No to jest już nas całkiem sporo :) I co robimy ? 

Możemy snuć klubowe plany, a będzie szkolenie, sesja zdjęciowa, ogłoszenia i nasza Benia popędzi w podskokach do swojego Domku. happy.gif Tylko ogonek zobaczymy. Piękny zresztą jak cała Beniusia.0heart.gif  I będziemy się spotykać na nowym wątku jakiegoś następnego Bezdomniaka...

Dobrego dnia.happy.gif 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Witam fanklub Beni, który już sie zawiązał, no i oczywiście samą idolkę ! Ja też czasem puszczam wodze i fantazjuję na różne tematy. Oczyma wyobraźni widzę Benię wyluzowaną, szczęśliwą w objęciach nowej pani w domku stałym.... ech, szkoda, ze musimy na to jeszcze czekać.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Możemy snuć klubowe plany, a będzie szkolenie, sesja zdjęciowa, ogłoszenia i nasza Benia popędzi w podskokach do swojego Domku. happy.gif Tylko ogonek zobaczymy. Piękny zresztą jak cała Beniusia.0heart.gif  I będziemy się spotykać na nowym wątku jakiegoś następnego Bezdomniaka...

Dobrego dnia.happy.gif 

No to już wiadomo co będziemy robić! :D

32 minuty temu, Havanka napisał:

Witam fanklub Beni, który już sie zawiązał, no i oczywiście samą idolkę ! Ja też czasem puszczam wodze i fantazjuję na różne tematy. Oczyma wyobraźni widzę Benię wyluzowaną, szczęśliwą w objęciach nowej pani w domku stałym.... ech, szkoda, ze musimy na to jeszcze czekać.

Doczekamy się kiedyś doczekamy! A wtedy jestem pewna nie jedna łezka się pokula :)

 

Miłego dnia Fan Klubie i tobie Benitko :*

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Żeby sobota była dobrym dniem, trzeba ją zacząć u Beni naszej kochanej. 0heart.gifNajlepiej jeszcze przed świtem.happy.gif

5 godzin temu, elik napisał:

 Najważniejsze jest szkolenie i sesja zdjęciowa. I proponuję od tego zacząć :)

 Eliczku, jasne, że to najlepsza i jedyna kolejność w naszym planie dla Benitki. happy.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Zaglądam jeszcze w ciemnościach do naszej Beni. happy.gif Dobrej niedzieli. happy.gif

Dobrze znasz drogę więc ciemności nie przeszkodą :)

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry wszystkim fanom - otwieramy w niedzielę podwoje klubu.

Dobrze, że już otwarte, bo zapomniałam klucza :)

Link to comment
Share on other sites

Benia pozdrawia swoje Fanki z wczorajszego spacerku z sunią p. Ewy, Ulą. Dziewczynka już bardzo chętnie wychodzi na spacerki i nie robi już większych problemów z ubieraniem szeleczek :)

Zuch Dziewczynka :)

Zdj_cie1099.jpg.fabb26eeff9cc4e63e41a8246761357f.jpg

Jaka Benia jest malutka :)

Zdj_cie1103.thumb.jpg.af2a92c7590d9d3452d93b677feb00ec.jpg

Zdj_cie1101.jpg.3dfab0439cf80d6495ef5d9ee0a5fbde.jpg

Zdj_cie1102.jpg.77596eb1b31be1b3bb27a13af6354ad7.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Eliku, nasza Benia jak zawsze śliczna. 0heart.gif Tak. Jest bardzo malutka. happy.gif

Śliczna tylko ogonek jeszcze opuszczony :(  Jeszcze nie jest wyluzowana :(

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Jaka ładna zmiana w jej zachowaniu :) Coraz śmielsza, coraz ciekawsza.

Cudna panienka!

Coraz śmielsza, ale do normalności, to chyba jeszcze długa droga przed ną.

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzięki, Tysiu, bo po Twoim poście doczytałam dopiero słowa Elik.... Tak mnie fotki chyba zachwyciły...happy.gif

Bardzo cieszy, że Benia coraz lepiej odnajduje się u pani Ewy. Może już zapomina powoli o tym, co było złego i strasznego w jej życiu... 

Oby jak najszybciej :)

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Havanka napisał:

Gdyby nie te rude plamki na futerku, trudno byłoby znaleźć Benię  na tym śniegu. Bardzo się cieszę, ze Benia, choć pomału, pozbywa się swoich lęków. To znak, że idzie ku dobremu !

Racja :)  Białe na śniegu słabo widoczne :)

Idzie powoli ku dobremu, ale boję się, że będzie to trwało dłużej niż przypuszczałam.  Ale trudno mówi się. Dostanie tyle czasu, ile będzie potrzebowała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...