Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

 

11 godzin temu, Elisabeta napisał:

Benia się nie zatrzyma na tej drodze, bo to przecież... droga do Domku. happy.gif

Spokojnego poniedziałku.happy.gif 

Elisabetko, pięknie to ujęłaś. Benia raczej się nie zatrzyma ani nie cofnie, bo przecież czeka na domek i każdego dnia "robi mały kroczek do przodu".

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Elisabeta napisał:

Benia się nie zatrzyma na tej drodze, bo to przecież... droga do Domku. happy.gif

Spokojnego poniedziałku.happy.gif 

 

10 godzin temu, Nesiowata napisał:

Niech to będzie dobry tydzień! Beniu - tak trzymaj dalej.

 

4 minuty temu, Havanka napisał:

 

Elisabetko, pięknie to ujęłaś. Benia raczej się nie zatrzyma ani nie cofnie, bo przecież czeka na domek i każdego dnia "robi mały kroczek do przodu".

Kochane, oby Wasze słowa się spełniły :) Super przyjemnego poniedziałku i kolejnych dni, aż do końca roku, a nawet dalej   5a6f462104814_serce3.gif.e20ce7c811fe86bd67438cc3718624ac.gif

Ostatnio większą część dnia zajmują mi sprawy zdrowotne :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, teresaa118 napisał:

Poszla stala na luty

Tak jak i u Neluni i Iguni  :)

Witaj teresaa118 :)  Poszła i przyszła :)

Dzisiaj tj. 29.01. na konto Beni wpłynęła kwota 40,00 zł od teresaa118 - deklaracja na II.2018

Bardzo serdecznie dziękujemy

5a6f7d5672703_kwiatki5.jpg.ba228814f2863193befef234b3f82f21.jpg

Link to comment
Share on other sites

Witam członków klubu. Elik - czasem warto "oblecieć" lekarzy zgpnie z ich "rozkładem jazdy" aby później mieć trochę spokoju, Zajmyje to sporo czasu, ale widoki na przyszłośc są lepsze. Zwyczajnie -  trzeba pomyślec o sobie, aby móc myśleć o innych.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Witam członków klubu. Elik - czasem warto "oblecieć" lekarzy zgpnie z ich "rozkładem jazdy" aby później mieć trochę spokoju, Zajmyje to sporo czasu, ale widoki na przyszłośc są lepsze. Zwyczajnie -  trzeba pomyślec o sobie, aby móc myśleć o innych.

Święte słowa!.. ja to usłyszałam dawno temu.. żeby pomóc innym najpierw musisz pomóc sobie! przerobiłam.. sprawdziłam, prawda!211.gif

Najważniejsze ,że Benia idzie do przodu!.. szybciej ,wolniej to już nie jest takie ważne ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie i  dziękuję Wam za miłe słowa troski, dziękuję.    5a7028c496a1e_serce10.gif.7abda20c5c9c171098ff97c90172b952.gif

Ciągle nie zdaję sobie sprawy z tego, że same chęci nie wystarczą, że trzeba mieć jeszcze zdrowie i siły. Ale mam nadzieję, że po chwilowych kłopotach, wrócą dobre dni :)

5a70288eec4eb_nawtorek.jpg.e98d99d470fa6a8f0f3de722ee4a399d.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Nesiowata napisał:

Witam członków klubu. Elik - czasem warto "oblecieć" lekarzy zgpnie z ich "rozkładem jazdy" aby później mieć trochę spokoju, Zajmyje to sporo czasu, ale widoki na przyszłośc są lepsze. Zwyczajnie -  trzeba pomyślec o sobie, aby móc myśleć o innych.

Fanklub Beni wciąż aktywny ! A co do "oblotu" lekarzy, to trzeba mieć końskie zdrowie, zeby się leczyć w dzisiejszych czasach. Ale jak ktoś da radę, to faktycznie widoki na przyszłość są bardziej optymistyczne. Ja co roku funduję sobie tygodniowy wyjazd do "wód". Po takiej kuracji, zdrowie jest podreperowane i akumulatory naładowane.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Havanka napisał:

Fanklub Beni wciąż aktywny ! A co do "oblotu" lekarzy, to trzeba mieć końskie zdrowie, zeby się leczyć w dzisiejszych czasach. Ale jak ktoś da radę, to faktycznie widoki na przyszłość są bardziej optymistyczne. Ja co roku funduję sobie tygodniowy wyjazd do "wód". Po takiej kuracji, zdrowie jest podreperowane i akumulatory naładowane.

Dobrze, że jesteście, bo bez Was Benia byłaby opuszczona :(   Więcej czasu poświęcam na wątki psiaczków, dla których jestem skarbnikiem, niż dla "własnych"  :(

Też bym pojechała "do wód" :) ale nie zostawię TZ-ta z całym majdanem i trzema psiaczkami :(

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Dobrze, że jesteście, bo bez Was Benia byłaby opuszczona :(   Więcej czasu poświęcam na wątki psiaczków, dla których jestem skarbnikiem, niż dla "własnych"  :(

Eliku, masz dużo obowiązków. Na Dogo też... A Benia nie będzie opuszczona, bo Fanki będą zawsze zaglądać.happy.gif

Ale bez Ciebie byłoby tu bardzo smutno... Dlatego jednak się, kochana, staraj. iconwink.gif

Dobrego dnia.  happy.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Eliku, masz dużo obowiązków. Na Dogo też... A Benia nie będzie opuszczona, bo Fanki będą zawsze zaglądać.happy.gif

Ale bez Ciebie byłoby tu bardzo smutno... Dlatego jednak się, kochana, staraj. iconwink.gif

Dobrego dnia.  happy.gif

Elisabeta, Ty wiesz. . .  :)  5a717c22be931_serce10.gif.150b63649e65f3b2a72660c7b9ed8aab.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Tyś(ka) napisał:

elik, a cóż to? Mnie każesz się badać, a sama ubolewasz nad traceniem czasu na wizyty lekarskie... przykład idzie z góry! :) Więc dbaj o siebie! Jesteś nam potrzebna :)

... bo wiesz jak to jest z tymi ,dobrymi radami?... najlepiej się je daje!Invision-Board-France-131.gif

15 godzin temu, Havanka napisał:

Fanklub Beni wciąż aktywny ! A co do "oblotu" lekarzy, to trzeba mieć końskie zdrowie, zeby się leczyć w dzisiejszych czasach. Ale jak ktoś da radę, to faktycznie widoki na przyszłość są bardziej optymistyczne. Ja co roku funduję sobie tygodniowy wyjazd do "wód". Po takiej kuracji, zdrowie jest podreperowane i akumulatory naładowane.

... może i ja bym sobie troszeczkę zdrowie podreperowała?  Havanko a "wody''  to gdzie?

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, anica napisał:

... bo wiesz jak to jest z tymi ,dobrymi radami?... najlepiej się je daje!Invision-Board-France-131.gif

... może i ja bym sobie troszeczkę zdrowie podreperowała?  Havanko a "wody''  to gdzie?

A to źle, bo "nie słowa a czyny" ;)

Pewnie, że podreperuj. Nawet się nie zastanawiaj!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

... bo wiesz jak to jest z tymi ,dobrymi radami?... najlepiej się je daje!Invision-Board-France-131.gif

... może i ja bym sobie troszeczkę zdrowie podreperowała?  Havanko a "wody''  to gdzie?

Preferuję wody siarczkowe w Lądku Zdroju. Niedaleko, zdrowo i można się szybko zregenerować ! Polecam !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...