Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Preferuję wody siarczkowe w Lądku Zdroju. Niedaleko, zdrowo i można się szybko zregenerować ! Polecam !

Dziękuję, teraz należałoby sprawdzić przy jakich schorzeniach są wskazane wody siarczkowe?  bo chyba nie przy wszystkich?

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry Grzesiu. Znów mamy mokry dzień. Nie chce się człowiekowiu wychodzić z domu. Psy stanęły w dzrwiach, Lalka od razu w tył zwrot i musiałam ja zapraszać aby wyskoczyła zrobi sisusiu. A przed zamnkiętymi drzwiami tańczyła na dwóch łaokach - bardzo jej się spieszło dopóki nie poczuła wilgoci w powietrzu, Wbrew logice - jedynie koty nie miały obiekcji przed wyjściem na deszcz.

Link to comment
Share on other sites

To chyba mokro w całej Polsce jest! we Wrocławiu też mokro, wilgotno :(     ...

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry Grzesiu. Znów mamy mokry dzień. Nie chce się człowiekowiu wychodzić z domu. Psy stanęły w dzrwiach, Lalka od razu w tył zwrot i musiałam ja zapraszać aby wyskoczyła zrobi sisusiu. A przed zamnkiętymi drzwiami tańczyła na dwóch łaokach - bardzo jej się spieszło dopóki nie poczuła wilgoci w powietrzu, Wbrew logicwe - jedynie koty nie miały obiekcji przed wyjściem na deszcz.

a ja  myślałam że tylko jamniki nie chcą wychodzić w mokre ,dżdżyste oczko2.gif

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

elik, a cóż to? Mnie każesz się badać, a sama ubolewasz nad traceniem czasu na wizyty lekarskie... przykład idzie z góry! :) Więc dbaj o siebie! Jesteś nam potrzebna :)

Tysieńku kochana, nie patrz na to, patrz na serce  :)  Badać, leczyć, leczyć, a że czasu ciągle brak, to tyż prowda :) Ale leczyć bezwzględnie trzeba :)

20 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

A to źle, bo "nie słowa a czyny" ;)
. . .

Co racja, to racja. Dlatego ja pomimo wszystko łaże po dochtorach ;/

 

16 godzin temu, Havanka napisał:

Aniu, przede wszystkim choroby stawów. Przy zwyrodnieniach dodatkowo z borowiną, która tam też jest.

 

16 godzin temu, b-b napisał:

Czyli coś dla mnie.

 

12 godzin temu, anica napisał:

 

... i dla mnie, dziękuję Havankobuziak.gif

I dla mnie przede wszystkim, bo wszystkie stawy + kręgosłup mam do du..

Jak to takie dobre na stawy, to może jednak się skuszę i zostawię TZ-ta z chałupą na głowie, a sama pojade do wód. Havaneczko zadzwonię o instruktaż co robić, żeby pojechać :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Jestem, Beniu. happy.gif Z deszczem i z wiatrem. Najważniejsze, że dzień coraz dłuższy... Dobrego dnia.happy.gif 

U nas na szczęście tylko pochmurno, ale pewnie i do nas dotrze deszczyk :( Miłego dnia :)

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry Grzesiu. Znów mamy mokry dzień. Nie chce się człowiekowiu wychodzić z domu. Psy stanęły w dzrwiach, Lalka od razu w tył zwrot i musiałam ja zapraszać aby wyskoczyła zrobi sisusiu. A przed zamnkiętymi drzwiami tańczyła na dwóch łaokach - bardzo jej się spieszło dopóki nie poczuła wilgoci w powietrzu, Wbrew logicwe - jedynie koty nie miały obiekcji przed wyjściem na deszcz.

Hi, hi, hi. Zakręcona Nesiowata :) Nie przejmuj się :) Mnie zdarza się to nagminnie :)

Moje psiurki jak pada deszcz to też wyhamowują po otwarciu drzwi wejściowych, choć zanim je otworzę to tańczą i podskakują z radości.

20 minut temu, anica napisał:

. . .

a ja  myślałam że tylko jamniki nie chcą wychodzić w mokre ,dżdżyste oczko2.gif

Jak widać deszczu nie lubi większość psiaków.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

 

I dla mnie przede wszystkim, bo wszystkie stawy + kręgosłup mam do du..

Jak to takie dobre na stawy, to może jednak się skuszę i zostawię TZ-ta z chałupą na głowie, a sama pojade do wód. Havaneczko zadzwonię o instruktaż co robić, żeby pojechać :)

... a później wszystko mi przekażesz, oki?oczko2.gif

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, elik napisał:

Tysieńku kochana, nie patrz na to, patrz na serce  :)  Badać, leczyć, leczyć, a że czasu ciągle brak, to tyż prowda :) Ale leczyć bezwzględnie trzeba :)

Co racja, to racja. Dlatego ja pomimo wszystko łaże po dochtorach ;/

 

 

 

I dla mnie przede wszystkim, bo wszystkie stawy + kręgosłup mam do du..

Jak to takie dobre na stawy, to może jednak się skuszę i zostawię TZ-ta z chałupą na głowie, a sama pojade do wód. Havaneczko zadzwonię o instruktaż co robić, żeby pojechać :)

Kochane dziewczyny, przepraszam, ze na wątku Beni piszę o sprawach zdrowotnych, ale widzę, ze sporo osób jest zainteresowanych. Grubo ponad 10 lat jeżdżę do Lądka, bo już mam wyrobioną zlotą kartę, która upoważnia do 10% zniżki za pobyt. Chyba dlatego jeszcze funkcjonuję w miarę dobrze. Elusia, dzwoń, tylko najlepiej wieczorem. Teraz pędzę zupę gotować, bo jemy o 11.30. a drugie o 13.30.

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Havanka napisał:

Kochane dziewczyny, przepraszam, ze na wątku Beni piszę o sprawach zdrowotnych, ale widzę, ze sporo osób jest zainteresowanych. Grubo ponad 10 lat jeżdżę do Lądka, bo już mam wyrobioną zlotą kartę, która upoważnia do 10% zniżki za pobyt. Chyba dlatego jeszcze funkcjonuję w miarę dobrze. Elusia, dzwoń, tylko najlepiej wieczorem. Teraz pędzę zupę gotować, bo jemy o 11.30. a drugie o 13.30.

Ok :) Gotuj kochana smaczną zupkę, może się załapę ? Też lubię zupki hi, hi, hi

A ja pędzę dokończyć bazarek, bo jutro chciałabym ruszyć.

EDIT

A nie przepraszaj, bo na wątku Beni możemy sobie także poplotkować, a temat zdrowia jest wręcz mile widziany :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Kochane dziewczyny, przepraszam, ze na wątku Beni piszę o sprawach zdrowotnych, ale widzę, ze sporo osób jest zainteresowanych. Grubo ponad 10 lat jeżdżę do Lądka, bo już mam wyrobioną zlotą kartę, która upoważnia do 10% zniżki za pobyt. Chyba dlatego jeszcze funkcjonuję w miarę dobrze. Elusia, dzwoń, tylko najlepiej wieczorem. Teraz pędzę zupę gotować, bo jemy o 11.30. a drugie o 13.30.

... fiu,fiu!  takie uporządkowane zycie!  podoba mi sięokok.gif

coraz bardziej zaczyna mi się Lądek ,podobać serduszka.gif

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Elisabeta napisał:

Anico, uporządkowane życie i obiad z dwóch dań! happy.gif  Havanko, szacun. happy.gif  

To ja jestem jednak leń... Jak jeszcze przeczytam, że deser na koniec...iconwink.gif 

Elusia, jak nie ma drugiego, to do wieczora jestem głodna potwornie. Raz mi się zdarzyło nie zjeść i teraz zawsze jest 2 dania. A deser jest tylko w zależności od chęci zrobienia go, czyli średnio 2 razy w tygodniu iconwink.gif.

A w Lądku jest taka wyżerka, ze nie sposób tego przejeść ! Dania gotowane na miejscu, przepyszne i pięknie podane ! Deser jest zawsze !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

 

Jak to takie dobre na stawy, to może jednak się skuszę i zostawię TZ-ta z chałupą na głowie, a sama pojade do wód. Havaneczko zadzwonię o instruktaż co robić, żeby pojechać :)

Pytaj Elu a  póżniej....

9 godzin temu, anica napisał:

... a później wszystko mi przekażesz, oki?oczko2.gif

...nam Aniu! NAM!!! wszystko powiedż :D ;)

1 godzinę temu, Havanka napisał:

 

A w Lądku jest taka wyżerka, ze nie sposób tego przejeść ! Dania gotowane na miejscu, przepyszne i pięknie podane ! Deser jest zawsze !

Nooooo to teraz musisz koniecznie zdradzić NAM wszystko ;P :D

 

 

Benitko wybacz,że takie offffffffy ;)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, b-b napisał:

Pytaj Elu a  póżniej....

...nam Aniu! NAM!!! wszystko powiedż :D ;)

Nooooo to teraz musisz koniecznie zdradzić NAM wszystko ;P :D

 

 

Benitko wybacz,że takie offffffffy ;)

Jeżeli jest tak duze zainteresowanie, to przygotuję niezbędne info na ten temat i roześlę na pw, ok? Nie chcę, zeby Benia zginęła w gąszczu innych tematów. Tylko dajcie mi trochę czasu. Jutro będę na dogo dopiero po południu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Havanka napisał:

Jeżeli jest tak duze zainteresowanie, to przygotuję niezbędne info na ten temat i roześlę na pw, ok? Nie chcę, zeby Benia zginęła w gąszczu innych tematów. Tylko dajcie mi trochę czasu. Jutro będę na dogo dopiero po południu.

Mi się nie pali. Najszybciej dopiero we wrześniu gdzieś się z TZ wyrwiemy.

Dziękujemy Havanko :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...