Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

No, kochana Beniu... happy.gif Nie wiesz nawet, co tu się szykuje... A właściwie, co szykują Elik i Havanka...happy.gif Super.

 

...bo Ele tak mają Toothy Grin Smiley

 

2 godziny temu, elik napisał:

Aaaaaa  bo ja to mam oczy w bardzo mokrym miejscu. Już mi w okach rybki pływają :(

Ale, ale mam nowe zdjęcie Beni.  W podpisie było napisane: "Ja i mój fajny kolega". A tym kolegą jest Tobis wspólny psiak AniB i Onaa

10996390.JPG.4eee2e05b7a70f09ebf65fea44fdb931.JPG

Jaka śliczna z nich para Smiley Grinning with Love

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

A dla mnie to zdjęcie na dzień dobry. happy.gif Tyko chyba za wcześnie obudziłam Benię... iconwink.gif

A bo ono może być i na Dzień dobry i na Dobry wieczór w zależności od pory dnia, w której się na niego patrzy    5a7d64cbb1d67_gifpuszczaoczko.gif.a0013ea4d813fa3f3a7d5a200a6fae3f.gif

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry. To wcale nie jest tak wcześnie  -  zaraz zacznie sie rozjaśniać. A kumpel Beni coś się zasiedział.

Niedługo o tej porze (godz. 7-ma) będzie już całkiem jasno. Nie mogę się tego doczekać :)

Oj zasiedział się biedaczek, zasiedział. Może z nowymi zdjęciami, nowym tekstem coś się zmieni. Oby.

22 minuty temu, b-b napisał:

Witajcie Dziewczyny!

I te dwu i cztero bieżne ;)

Podobny obraz

Tak jest!  Piątek, piątunio, piąteczek!!!

Witaj BB  :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, elik napisał:

Aaaaaa  bo ja to mam oczy w bardzo mokrym miejscu. Już mi w okach rybki pływają :(

Ale, ale mam nowe zdjęcie Beni.  W podpisie było napisane: "Ja i mój fajny kolega". A tym kolegą jest Tobis wspólny psiak AniB i Onaa

10996390.JPG.4eee2e05b7a70f09ebf65fea44fdb931.JPG

Fajnie jest mieć 'dużego' kolegę! podoba mi się ta fota serduszka2.gif

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry. To wcale nie jest tak wcześnie  -  zaraz zacznie sie rozjaśniać. A kumpel Beni coś się zasiedział.

Tobiemu też zrobiłam ogłoszenia i nazwałam go w nich TORES. Eluś, wspominałaś o profesjonalnej sesji zdjeciowej dla Beni. Czy mogłabym prosić też o kilka fajnych zdjęć Tobiego? Taki fajny psiaczek i nikt go nie chce. Mam nadzieję, ze dobre zdjecia to zmienią.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Havanka napisał:

Tobiemu też zrobiłam ogłoszenia i nazwałam go w nich TORES. Eluś, wspominałaś o profesjonalnej sesji zdjeciowej dla Beni. Czy mogłabym prosić też o kilka fajnych zdjęć Tobiego? Taki fajny psiaczek i nikt go nie chce. Mam nadzieję, ze dobre zdjecia to zmienią.

Eluniu, prosiłam kolegę, żeby zrobił zdjęcia także innym psiaczkom, a że jest wielkim psiolubem, to z pewnością zrobi piękne zdjęcia  :)

Szczególnie prosiłam o zdjęcia dla Tobiego właśnie. Jestem też po rozmowie z AniaB i Onaa i proponowałam wykasowanie dotychczasowych ogłoszeń, odczekanie ok. 2 tygodnie (wymaga tego regulamin OLX) i zrobienie nowych ogłoszeń z nowymi zdjęciami i nowym tekstem. Może to odczaruje Tobiego :) Proponowałam też uporządkowanie szaty Tobiego, żeby ładniej się zaprezentował na zdjęciach. Znajomy ma dzwonić do p.Ewy w przyszłym tygodniu w celu umówienia się.

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, elik napisał:

Eluniu, prosiłam kolegę, żeby zrobił zdjęcia także innym psiaczkom, a że jest wielkim psiolubem, to z pewnością zrobi piękne zdjęcia  :)

Szczególnie prosiłam o zdjęcia dla Tobiego właśnie. Jestem też po rozmowie z AniaB i Onaa i proponowałam wykasowanie dotychczasowych ogłoszeń, odczekanie ok. 2 tygodnie (wymaga tego regulamin OLX) i zrobienie nowych ogłoszeń z nowymi zdjęciami i nowym tekstem. Może to odczaruje Tobiego :) Proponowałam też uporządkowanie szaty Tobiego, żeby ładniej się zaprezentował na zdjęciach. Znajomy ma dzwonić do p.Ewy w przyszłym tygodniu w celu umówienia się.

Wspaniale ! Bardzo dziękuję. Tobi ma teraz wyróżnione ogłoszenie na OLX, do 28 lutego. Trochę mi szkoda wykasować. Dobrze byłoby, zeby w nowej szacie załapał sie jeszcze na to wyróżnienie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Wspaniale ! Bardzo dziękuję. Tobi ma teraz wyróżnione ogłoszenie na OLX, do 28 lutego. Trochę mi szkoda wykasować. Dobrze byłoby, zeby w nowej szacie załapał sie jeszcze na to wyróżnienie.

To były tylko moje propozycje, a jak zadecydują opiekunki, to tak będzie. Faktycznie szkoda byłoby tego wyróżnienia.  Może akurat mu się poszczęści :) Zdjęcia wykorzystacie według własnego uznania :)

Link to comment
Share on other sites

I ja się przywitam z Benią... Poogłaszam sunię, elik - pewnie.
Czy może ktoś krótko spisać najważniejsze informacje? Benia jest żywiołowa, prawda? Jak z czystością, niszczeniem itd.?

Benia jest śliiiczna :)

elik, jak dobrze że pomyślałaś o Tobim - on naprawde potrzebuje dobrych zdjęć. To czekamy na efekty zdjęciowe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

I ja się przywitam z Benią... Poogłaszam sunię, elik - pewnie.
Czy może ktoś krótko spisać najważniejsze informacje? Benia jest żywiołowa, prawda? Jak z czystością, niszczeniem itd.?

Benia jest śliiiczna :)

elik, jak dobrze że pomyślałaś o Tobim - on naprawde potrzebuje dobrych zdjęć. To czekamy na efekty zdjęciowe.

Tysia, czekamy na kompedium, sporządzone przez Eliczka, no i zdjęcia.

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dobry dzień Beni i jej fanom.

Dziękujemy i wzajemnie !

5 godzin temu, Elisabeta napisał:

Jestem, Beniu. happy.gif Dobrej soboty dla jej wszystkich Przyjaciół. happy.gif 

Dobrej i mile spędzonej, bez zgrzytów i złych ludzi iconwink.gif.

Link to comment
Share on other sites

I ja z przyjemnościa dołączam do zacnego Grona Przyjaciół Beni i Przyjaciół jej Przyjaciół  :)   5a7ee70de9b5e_serce5.gif.2b0c5cfbaf0c2908b835734c2df2a070.gif

Ogromnie się cieszę, że Benia zgromadziła wokół siebie tyle dobrych duszyczek, chętnych pomóc jej w znalezieniu odpowiedniego domku na zawsze. Havaneczko, Tysiu bardzo, bardzo Wam dziękuję   5a7ee7fae3a42_serce9bijce.gif.cef35def18873f760ead230b4d3b4e1b.gif   Muszę przysiąść i spisać co nam wiadomo o Benuli. Zdjęcia najprawdopodobniej będą w przyszłym tygodniu, jeśli uda się uzgodnić termin dogodny dla obu stron :) Jak będę coś wiedzieć w tym temacie, dam znać.

A póki co życzę Wam

5a7ee90395061_namiepopoudnie.jpg.c7ac9b5575e867a077444d0eb781f8ad.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, b-b napisał:

Wpadam z wieczora....bo dzień dzisiaj straszny mam.

Pozdrawiam Kochani  i miziaki zostawiam.

Boguniu, ten straszny dzień właśnie się kończy, a jutro będzie lepiej, czego Tobie, sobie i wszystkim tu obecnym życzę :)

A na razie

5a7f41e355abc_namiychsnw.gif.231de0518393f1c7214db944f13be713.gif

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Witaj Beniu - dziś podobno trzeba świętować. Niech to będzie dobry, spokojny dzień.

Witaj Nesiowata :)  Nie podobno, ale na pewno trzeba świętować i odpoczywać po trudach minionego tygodnia :)

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Będziemy świętować, bo lubimy niedzielę. happy.gif A jak świętować, to z naszą Benią oczywiście. 0heart.gif Dobrego dnia dla Was wszystkich.

Owszem bardzo lubimy niedzielę :)   Miłej niedzieli!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...