Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

Oby ten wspaniały czas adopcji nie kończył się i pozwolił kolejnym czekającym już tak długo psiakom znaleźć swoje kochające domy!

Benitko byłaś odważna jak małe lwiątko!

Powodzenia maleńka!!! "D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

happy.gifhappy.gif Już po ilości powiadomień z Dogo na mailu wiedziałam, że coś się dzieje u Beni... A tu taka wiadomość! Eliczku, to co napisałaś, to jak z najpiękniejszej bajki dla naszej Beni. Wszystko. To teraz musimy całym Klubem czekać na wtorek z ciepłymi myślami i kciukami za nasza Lwiątko.

Kochana, mądra Beniusia. wub.gif

Dobrego piątku dla wszystkich Fanek. 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, teresaa118 napisał:

PEWNIE WIEDZIALA; ZE PRZYJECHANO DO NIEJ I ZAAKCEPTPWALA. U mnie tez tak bylo. Przyjechalam odebrac psa nie widzac jej uprzednio. Pancia szla do szpitala(pani pulkownik niestety z rakiem). Weszlam do pokoju, usiadlam w fotelu a Tina natychmiast usiadla przy mnie i nie opuszczala podczas rozmowy. Pozniej bez smyczy zeszla do samochodu, weszla do wnetrza i pojechala. Piersza noc byla smutna, a potem to byl tylko moj pies. Duzo szczescia malenka Beniu!

Witaj teresaa118 :)  Piękna i wzruszająca jest ta Twoja historia. Miałam podobną w moim życiu. Gdy zmarł mój teść, który po śmierci teściowej mieszkał sam z pekińczykiem, szukaliśmy kogoś, kto przygarnie psiaka. My nie mogliśmy go adoptować, ponieważ on i nasz Binguś bardzo się nawzajem atakowali. Podczas stypy mąż przyprowadził psiaka, podszedł do cioci, która wyraziła chęć jego adopcji i powiedział - od dzisiaj to jest twoja pani. Psiaczek usiadł obok i siedział do końca stypy. Gdy jego nowa pani wstała, poszedł za nią i za nią wsiadł do samochodu. Żył sobie dobrze jeszcze kilka lat. Odszedł na chorobę zwaną starość. Usnął i już się nie obudził. Wzruszyłam się na wspomnienie Twojej Teresko i mojej historii. Psiaki często wykazują więc ej życiowej mądrości niż ludzie.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Nesiowata napisał:

No i następna Kika się objawia! Tylko tak dalej!

 

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dzień  dobry dzielna Beniu, pokazałaś klasę  prawdziwej damy. I tak trzymaj! Pamiętaj o swoich adoratorach. Może im też coś "załatwisz" przy okazji?

Witaj Nesiowata :)  Wczoraj zaczęłam post od współczucia Tobie i życzeń szybkiego zniknięcia bólu, ale po tym, jak nagle zniknął mi net chciałam przede wszystkim napisać o Beni. Z resztą z obawy przed ponownym zniknięciem netu, pisałam post na raty - jak znowu zniknie, to nie wszystko stracę, nie będę musiała pisać wszystkiego od początku :)

Benia jest kolejną sunią w moich adopcjach, która sama wybrała sobie opiekuna.  Uciekała, nie pozwalała zbliżyć się osobom, których nie akceptowała, jako swoich opiekunów. Do czasu :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Nadziejka napisał:

Ciociu hoho

 czyli kolejne i kolejne cudenka

 stoookrosci sciskuniam trzymam za wszytko

 mocno mocno

Podobny obraz

 

Dzięki Nadziejeczko za wszystko. Za dobre fluidy i wsparcie finansowe  :)

Dom Krabusia i Beni to wspaniałe historie, które nam się przytrafiły :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, b-b napisał:

Oby ten wspaniały czas adopcji nie kończył się i pozwolił kolejnym czekającym już tak długo psiakom znaleźć swoje kochające domy!

Benitko byłaś odważna jak małe lwiątko!

Powodzenia maleńka!!! "D

Dzięki Boguniu :) Ślicznie i pieszczotliwie nazwałaś Benię -  lwiątko :)

Wiem, że martwisz się o Mikusię. Niepotrzebnie :) Ona też znajdzie swój Dom tylko potrzebuje więcej czasu. I nie koniecznie musi być milusińskim psiaczkiem. Tak jak Benia, sama wybierze sobie opiekuna, który zakocha się w niej i zaakceptuje bez reszty :)  Życzę Ci tego z całego serca :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Gabi79 napisał:

Trzymam kciuki za Benię.

Oby to był najcudowniejszy domek pod słońcem!!!

Dziękuję Gabrysiu :)  Czy będzie najcudowniejszy, tego nie wiem, ale wiem, że miłości jej w nim nie zabraknie, a tego psiaki potrzebują najbardziej. Pani Agnieszka ma doświadczenie w opiece nad psiakami po przejściu i ma kontakt z behawiorystom, który w razie potrzeby podpowie co należy :)

Jestem dobrej myśli :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Havanka napisał:

Długo,długo nic... I w końcu jest wiadomość, na która tak czekalysmy ! Wstrzymujemy oddech do wtorku .   Biala dama to juz nie ta sama Benia, to Benia po metamorfozie !

Eluniu, to prawdopodobnie z Twojego ogłoszenia Benia będzie miała ten wspaniały dom :) Bardzo Ci dziękuję, bardzo, bardzo, bardzo  buziak.gif.55e16291a848990dcd12e54fd97e8b94.gif

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, elik napisał:

Dzięki Boguniu :) Ślicznie i pieszczotliwie nazwałaś Benię -  lwiątko :)

Wiem, że martwisz się o Mikusię. Niepotrzebnie :) Ona też znajdzie swój Dom tylko potrzebuje więcej czasu. I nie koniecznie musi być milusińskim psiaczkiem. Tak jak Benia, sama wybierze sobie opiekuna, który zakocha się w niej i zaakceptuje bez reszty :)  Życzę Ci tego z całego serca :)

Eluś pisząc to jakoś nie pomyślałam o Mice...myślałam o Klarze, Miłeczce bez oczka, Roxi..Jest takich psiaczków przecież pełno na dogo, które też już sporo czekają mimo ciągłych ogłoszeń nikt się nie zgłasza... Może właśnie teraz jest ten wspaniały , magiczny czas kiedy i one znajdą swojego kochającego ludzia?

Oby :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

happy.gifhappy.gif Już po ilości powiadomień z Dogo na mailu wiedziałam, że coś się dzieje u Beni... A tu taka wiadomość! Eliczku, to co napisałaś, to jak z najpiękniejszej bajki dla naszej Beni. Wszystko. To teraz musimy całym Klubem czekać na wtorek z ciepłymi myślami i kciukami za nasza Lwiątko.

Kochana, mądra Beniusia. wub.gif

Dobrego piątku dla wszystkich Fanek. 

Masz rację Elisabetko :) Wspaniały dom dla Kikuni przed wyjazdem na Sycylię, wspaniały dom dla Beni po powrocie, to najpiękniejsze bajki, za które dziękuję Wam i św. Franciszkowi :) Teraz moim największym marzeniem to dom dla Caniska i na tym muszę się skupić. Canisek też bardzo potrzebuje swojego Ludzia.

Trzymajmy kciuki za bezstresową asymilację Beni :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, b-b napisał:

Eluś pisząc to jakoś nie pomyślałam o Mice...myślałam o Klarze, Miłeczce bez oczka, Roxi..Jest takich psiaczków przecież pełno na dogo, które też już sporo czekają mimo ciągłych ogłoszeń nikt się nie zgłasza... Może właśnie teraz jest ten wspaniały , magiczny czas kiedy i one znajdą swojego kochającego ludzia?

Oby :)

Tak, oby wszystkie te psiaczki, które już tak długo czekają na swoje wymarzone domy, jak najszybciej je znalazły!

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, b-b napisał:

Witajcie Faneczki i Ty nasza królowo :D

Kciuki trzymamy i nie puszczamy!

Miłego dnia Wszystkim. Ja powoli szykuję się do pracy....niestety przede mną pracujący weekend .

Miłego dnia, niech Ci szybko zleci ten pracujący weekend :)

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Zaglądam uśmiechnięta do Beni. Niesamowicie się cieszę, że sunia niedługo będzie u siebie :) to napawa mnie nadzieja :)

I bardzo dobrze :) Niech żywi nie tracą nadziei! :)

Od maja deklarowałam dla Beni 20,00 zł. Jeśli pojedzie do tego domku, przekażę deklaracje dla Twojej suni.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

I bardzo dobrze :) Niech żywi nie tracą nadziei! :)

Od maja deklarowałam dla Beni 20,00 zł. Jeśli pojedzie do tego domku, przekażę deklaracje dla Twojej suni.

Masz rację :) Ale nawet nie wiesz, jak od wczoraj się uśmiecham :)

Jejku! Brak mi słów! Doprawdy. Dziękuję. flircik.gif

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Eluniu, to prawdopodobnie z Twojego ogłoszenia Benia będzie miała ten wspaniały dom :) Bardzo Ci dziękuję, bardzo, bardzo, bardzo  buziak.gif.55e16291a848990dcd12e54fd97e8b94.gif

Jejku !!! Może w końcu dobra passa wraca... Ostatnio można się załamać. Straszna cisza z ogłoszeń. W dalszym ciagu trzymam mocno kciuki za domek dla Beni, bo wciąż nie mogę uwierzyć, że to dzieje się naprawdę !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...