Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

Dzień dobry Beniu. Wprawdzie zimno, ale zapowiada się pogodny dzień. I oby tak było.

A ja mam nadzieję, że domek Beni w końcu ją zobaczy - to już najwyższy czas. Nie ma to jak własny człowiek w zasięgu wzroku. Wtedy i obstawa niekonieczna.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobrybiggrin.gif we Wrocławiu ,piękny ,rześki i co najważniejsze słoneczny dzień! dużo słoneczka wszystkim życzę :) jutro skoro świt ,ruszamy na Mazury , proszę o usprawiedliwienie mojej nieobecności na czas majówki, chyba do 6maja? prosi.gif tam gdzie jestem mam utrudniony dostęp do netu ale jak tylko będzie taka możliwość, zaraz pędem do Beni przylecęyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry :).

 

2 godziny temu, anica napisał:

Dzień dobrybiggrin.gif we Wrocławiu ,piękny ,rześki i co najważniejsze słoneczny dzień! dużo słoneczka wszystkim życzę :) jutro skoro świt ,ruszamy na Mazury , proszę o usprawiedliwienie mojej nieobecności na czas majówki, chyba do 6maja? prosi.gif tam gdzie jestem mam utrudniony dostęp do netu ale jak tylko będzie taka możliwość, zaraz pędem do Beni przylecęyes.gif

Udanego miłego wypoczynku anico :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Elisabeta napisał:

Nawet w czasie ogólnonarodowego weekendowania będziemy tu zaglądały o poranku. Prawda, Nesiowata? happy.gif

Jasne, że tak. Przecież nie będę narażać się na konsekwencje. Wprawdzie do Elik daleko, ale lepiej nie wywoływać wilka z lasu. Po czasie relaksu mogła nabyć niespożytych sił... I co wtedy?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Nesiowata napisał:

Jasne, że tak. Przecież nie będę narażać się na konsekwencje. Wprawdzie do Elik daleko, ale lepiej nie wywoływać wilka z lasu. Po czasie relaksu mogła nabyć niespożytych sił... I co wtedy?

Nooo... Lepiej nie sprawdzać i trzymać się Regulaminu. iconwink.gif A zaglądanie do słodkiej Beni jest na szczęście bardzo miłe. wub.gif 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Witajcie kochane Faneczki  buziaczki4.jpg.a11a899c0d7854dc005c732c32e366b8.jpg Nie jest dobrze z netem, ale mogło być gorzej :) Dziwnie się zachowuje. Raz jest, a dziesięć razy go nie ma, przy czym te dziesięć przypada na mój profil. Mamy z mężem na jednym kompie dwa osobne profile i jak mąż "wchodzi" na swój profil, ma net. Ja przełączam na mój profil, to netu niet 1724463030_gifzmartwiony.gif.8733f80b7c673d740e30335831385051.gif Nie powinno tak być, ale jest!

Teraz, po raz pierwszy od dwóch dni net pojawił się na moim profilu. Bodajże w piątek bez problemu weszłam na dogo i w pierwszej kolejności odpowiedziałam na pytanie zadane mi na PW. Chciałam przejść na watek Beni i... I net zniknął :( 

Mąż zmienił ustawianie z ręcznego na automatyczne i mam nadzieję, że teraz nie będę miała kłopotów.

Ale dość o sprawach technicznych .

Pani, która obiecała, że umówi się z p. Ewą jeśli nie znajdzie dla siebie pieska w sobotę i  niedzielę, umówiła się na poznanie Beni już w piątek. Oczywiście Benia nie przywitała ją radośnie z różą w zębach, tylko swoim zwyczajem unikała kontaktu. Jeszcze gorzej było na spacerku. Pani stwierdziła, że Benia wpędziłaby ją w depresję, czym mnie (gdy to usłyszałam) prawie w depresję wpędziła!

Ale było, minęło :)

Wczoraj zadzwonił pan z zapytaniem o Benię. Opędzałam się jak od naprzykrzającej się muchy, ale pan nie odpuścił. Uprzedzałam, że sunia bardzo nieufna, że nie tylko nie szuka kontaktu, ale przed nim ucieka. Pana nic nie zrażało. Powiedział, że zakochali się w Beni wraz z żoną i nie chcą innego pieska. Obiecujące  prawda :) Już chcieliby po nią przyjechać, bo jest długi weekend, ale powiedziałam, że to potrwa. bo przed adopcją musi być wizyta przedadopcyjna i zanim zdecydują się ostatecznie na adopcję.powinni poznać sunię bezpośrednio. Powiedział, że w takim razie po tym weekendzie zadzwoni i ustalimy szczegóły. Mieszka z żoną w domu z ogrodem - ogrodzonym :) Wymienił miejscowość, ale jakoś wyleciało mi z głowizny. Wiem, że to około 100 km od kraka. Na razie nic sobie nie myślę, bo wszystko w rękach, a właściwie w łapkach Beni. Sądzę, że byłby to dobry dom dla Bani, ale co ona o tym pomyśli ? Chyba muszę zaciągnąć informacji od Sowy jak mają się zachować, żeby Beni nie odstraszyć. Myślę, że spotkanie z Benią wymaga specjalnego zachowania.

Mam nadzieję, że moje połączenie z netem nie jest wynikiem przypadku, ale, że już będę miała stały dostęp do Was :) Jeśli jednak nie, to bardzo Was proszę zaglądajcie do Beni.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Elisabeta napisał:

Jak dobrze, że jesteś, Eliczku! wub.gif

A pani niech nie wpada w depresję... Nie jest po prostu Domkiem dla naszej Beni kochanej. Cierpliwie i z nadzieją czekamy dalej. happy.gif

I ja bardzo się cieszę, że jestem :)  Jak niewiele potrzeba do szczęścia :") :) Tylko mieć net ha, ha, ha :)

Mam wielka nadzieję, że to już koniec z problemami z netem :)

Link to comment
Share on other sites

Beniusiu

 wczoraj cioctka Nadziejka umeczon bylla

 i zapomnilla

 wpisac pozdrowionek

 Serduchem tulinkam Beniusiu

 Ciociu eliczkowa obiecuje

 ze w czasie nablizszym cos wyczaruje

 jeszcze dla Beniutki

 spokojnego dzioneczka wszytkim

Podobny obraz

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

Beniusiu

 wczoraj cioctka Nadziejka umeczon bylla

 i zapomnilla

 wpisac pozdrowionek

 Serduchem tulinkam Beniusiu

 Ciociu eliczkowa obiecuje

 ze w czasie nablizszym cos wyczaruje

 jeszcze dla Beniutki

 spokojnego dzioneczka wszytkim

Podobny obraz

 

Ciociu Nadziejko witamy Cię!  Sercem całym dziękuję za serce dla malutkiej Beni   403524142_serce1.gif.e03419e63cc4be72b5a533461b6de65d.gif

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Nadziejka napisał:

 

Serduchem Nadziejkowem

Podobny obraz

 zapraszam

 bedzie zaraz juz czynny kramiczek malusi

                        dla Beniusi

 

 Nadziejko kochana!  Bardzo, bardzo gorąco dziękuję za troskę o Benię    1266308894_dziekujserdecznie.png.df90f382f0bb87f1598cb52461ede658.png

Zaraz biegnę na bazarek dla naszej panieneczki :)

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry Benitko.

Trafiłaś na jakąś nierozgarniętą kobietę. Nie warto o tym myśleć. Twój domek jest i z pewnością znajdzie się. A może już się znalazł, skoro Elik nie zniechęciła go dalszych kroków? Czas pokaże. Mogłabyś zabrać ze sobą chociaż część osobistej obstawy?

Pomarzyć dobra rzecz, prawda?

A narazie - korzystaj z uroków wiosny.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...