Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

10 godzin temu, b-b napisał:

Witaj Elu!

Fajnie,ze już jesteś z nami...ale ale czytam ,że chyba nie za długo to potrwa bo netu nie masz na działce. :(

Dzielna Nasza dziewczyna była u weta :D

Witaj Boguniu :)

Jestem skarbnikiem kilku psiaczków i mam pod opieką 2 psiaczki - Bernie i Caniska więc nie mogę sobie pozwolić na niemanie :) dostępu do netu. Jeśli okaże się, definitywnie, że na działce nie ma zasięgu, co byłoby dziwne, bo do ubiegłego roku był, co prawda ostatnio pojawiał si i znikał, ale był, to niestety nie będę musiała przyjeżdżać do kraka co kilka dni :( Przeraża mnie taka perspektywa  przestraszony3.gif.08c6cc6322a2c7e6975c46a481f9efb4.gif

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Witaj dzielna Benito. Chłodem coś zaciąga, zle jak narazie burza przeszła okiem. ChociaŻ wczoraj wiecZorem Neska i Lala miały problem  z jedzeniem kolacji - zjadły dopiero kiedy ucichły grzmoty. Pierwszy raz coś takiego się zdarzyło. I jeszcze miski miały przy moich nogach. 

Wczoraj późnym wieczorem w kraku też była burza. Krótka, ale była. Deszczyk tylko pokropił, a przydałby się spokojny długi deszcz. Ale dobrze, że choć trochu pokropiło :)

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

Kary za złamanie Regulaminu będziemy ustalały wspólnie, adekwatne do ciężaru i rodzaju wykroczenia :)

. . .

 

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

. . .

Jestem za batami. 

. . .

Elisabetko, tak subtelna, delikatne kobietka i takie kary :)

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

A kto miałby być egzekutorem?

 

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

To chyba jasne, że Eliczek. Bisous28.gif

Nie piszę się na to. Nie, nie, nie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anica napisał:

Witamy nowy dzionek z Benitką wesoly.gif we Wrocławiu od rana piękne słoneczko, czego i wszystkim życzę :) wizyta Beni u weta widać bez większych 'strachów'  jak każde futerko boi się ale daje radę! :)

Witaj Aniu :) W kraku ranek był pochmurny i zamglony, ale już zaczyna się rozpogadzać. Może nawet wyjdzie słoneczko :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Elisabetko, tak subtelna, delikatne kobietka i takie kary :)

Eliku, nie wiem, co mnie rano napadło. iconwink.gif Może to te nocne burze... Przepraszam kochane Fanki. wub.gif

Tak kochamy Beniusię, że kary w ogóle nie będą w naszym Klubie potrzebne. happy.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Elisabeta napisał:

Eliku, nie wiem, co mnie rano napadło. iconwink.gif Może to te nocne burze... Przepraszam kochane Fanki. wub.gif

Tak kochamy Beniusię, że kary w ogóle nie będą w naszym Klubie potrzebne. happy.gif

Tak, to te burze nagromadziły napięcie  :)

Myślę dokładnie tak samo Elisabetko :)

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Jestem w Klubie... a nie wiem czemu takiego zaniedbania dokonałam... i nie nosiłam banerka Beni? Powiedzcie mi?? :(
Pokornie biję się w pierś i teraz już mogę z dumą spacerować z Benią po dogomanii.

No to masz szczęście, że sama sie w piersi swoje własne bijesz. Tom razom Ci wybaczamy, ale, ale banerek Klubowy prosiemy załączyć do sygnatury ! :)  To nasz znak rozpoznawczy :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

No to masz szczęście, że sama sie w piersi swoje własne bijesz. Tom razom Ci wybaczamy, ale, ale banerek Klubowy prosiemy załączyć do sygnatury ! :)  To nasz znak rozpoznawczy :)

Dziękuję, o łaskawcy! 0recourse.gif0recourse.gif0recourse.gif

To moge usunąć ten niebieski (który bardzo mi się podoba)? Bo inaczej będę mieć za dużo sygnaturek.... :( I muszę zrezygnować z jakiegoś, no a nie chcę usuwać swoich psiaków... :(

Link to comment
Share on other sites

Tysia z błękitnym banerkiem Beni. No nareszcie. happy.gif

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

To moge usunąć ten niebieski (który bardzo mi się podoba)? Bo inaczej będę mieć za dużo sygnaturek.... :( I muszę zrezygnować z jakiegoś, no a nie chcę usuwać swoich psiaków... :(

Tysiu, możesz sobie zmniejszyć banerek klubowy... Tak jak ja, a nawet bardziej. iconwink.gif

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Elisabeta napisał:

Tysia z błękitnym banerkiem Beni. No nareszcie. happy.gif

Tysiu, możesz sobie zmniejszyć banerek klubowy... Tak jak ja, a nawet bardziej. iconwink.gif

Popieram :)

Absolutnie nie kasuj swoich banerków. One są tu najważniejsze!

Link to comment
Share on other sites

Czytałam Elisabetko, że wpłaciłaś deklarację za V i VI, chciałam zacytować i napisać, że wpłynęła, ale nie mogę znaleźć tego postu :(

Tak więc bez cytowania piszę, że 23.04 wpłynęła kwota 60,00 zł deklaracja za V i VI

                        Elisabetko bardzo serdecznie dziękuję

                         151053509_buziaczki2.jpg.5858b4eec5c49022eeff2180d1fb48b0.jpg           1558385720_kwiatki6.gif.3707dd48b0a24117a1bd08ab9c5c1ffa.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hej Kochany FK  naszej Benitki :D

Dobrze Elu ,że już jesteś  i oby tak zostało nawet po Twoim wyjeździe na działeczkę :)

 

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję, o łaskawcy! 0recourse.gif0recourse.gif0recourse.gif

To moge usunąć ten niebieski (który bardzo mi się podoba)? Bo inaczej będę mieć za dużo sygnaturek.... :( I muszę zrezygnować z jakiegoś, no a nie chcę usuwać swoich psiaków... :(

Tysiu a nie możesz poustawiać sygnaturek jedną za drugą? To by tylko wtedy dwa rzędy ich były?

Edit:

No a teraz masz je w 2 rzędach :/

Czy też tam macie,że jak otworzycie jakiś temat to raz posty są napisane szerzej a raz w węższym rzędzie a te ogłoszenaia po prawej zajmują wtedy pół strony?

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, Beniusiu. happy.gif

9 godzin temu, elik napisał:

Czytałam Elisabetko, że wpłaciłaś deklarację za V i VI, chciałam zacytować i napisać, że wpłynęła, ale nie mogę znaleźć tego postu :(

Eliczku,, pisałam w poniedziałek, ale tu było tyle postów z radości po Twoim powrocie, że mogłaś się "pogubić". iconwink.gif

Dobrego dnia dla wszystkich Fanek. happy.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, b-b napisał:

Czy też tam macie,że jak otworzycie jakiś temat to raz posty są napisane szerzej a raz w węższym rzędzie a te ogłoszenaia po prawej zajmują wtedy pół strony?

B-b, też tak mam... I już tak kiedyś było... Wydaje mi się, że może niektóre reklamy są zbyt szerokie. Wchodzę na stronę i jest dobrze, po chwili włącza się szeroka reklama i wszystko się rozjeżdża... Tylko że u mnie na szczęście jest to kosztem ogłoszeń po prawej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, b-b napisał:

Hej Kochany FK  naszej Benitki :D

. . .

Czy też tam macie,że jak otworzycie jakiś temat to raz posty są napisane szerzej a raz w węższym rzędzie a te ogłoszenaia po prawej zajmują wtedy pół strony?

Dokładnie tak i ja też mam niestety. W dodatku raz mam wszystkie opcje edytowania, łącznie z justowaniem, kolorem czcionki i jej wielkością, a innym razem (najczęściej) tylko połowę, bez tych wymienionych :(

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Beniusiu. happy.gif

Eliczku,, pisałam w poniedziałek, ale tu było tyle postów z radości po Twoim powrocie, że mogłaś się "pogubić". iconwink.gif

Dobrego dnia dla wszystkich Fanek. happy.gif

Nie ukrywam, że wzruszona Waszą reakcją na mój powrót uroniłam łezkę  :)  Warto było ponieść trudy podróży, choćby "tylko" z tego powodu :)  

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Witaj Beniutka. Pozdrów swoją "obstawę" i spokojnie czekaj na domek.

No tak, nasza Benia ma teraz dwóch bodyguardów :)  W takiej obstawie faktycznie może spokojnie czekać na ekstra domek :)

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

B-b, też tak mam... I już tak kiedyś było... Wydaje mi się, że może niektóre reklamy są zbyt szerokie. Wchodzę na stronę i jest dobrze, po chwili włącza się szeroka reklama i wszystko się rozjeżdża... Tylko że u mnie na szczęście jest to kosztem ogłoszeń po prawej.

Te zmieniające się możliwości edycji są irytujące a różne szerokości strony są utrudnieniem w korzystaniu z dogo :(

Wszystkim Faneczkom i odwiedzającym naszą Benitkę

1075515877_namiegodnia2.jpg.5919c1c61a849d015185b4c52f4145a6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2018 o 16:26, Elisabeta napisał:

Tysia z błękitnym banerkiem Beni. No nareszcie. happy.gif

Tysiu, możesz sobie zmniejszyć banerek klubowy... Tak jak ja, a nawet bardziej. iconwink.gif

 

22 godziny temu, elik napisał:

Popieram :)

Absolutnie nie kasuj swoich banerków. One są tu najważniejsze!

 

21 godzin temu, b-b napisał:

Hej Kochany FK  naszej Benitki :D

Dobrze Elu ,że już jesteś  i oby tak zostało nawet po Twoim wyjeździe na działeczkę :)

 

Tysiu a nie możesz poustawiać sygnaturek jedną za drugą? To by tylko wtedy dwa rzędy ich były?

Edit:

No a teraz masz je w 2 rzędach :/

Czy też tam macie,że jak otworzycie jakiś temat to raz posty są napisane szerzej a raz w węższym rzędzie a te ogłoszenaia po prawej zajmują wtedy pół strony?

Coś pokombinuję 
Dziękuję za podpowiedzi. flower.gif

Szerokość forum mam normalnie zawsze, żadnych zmian nie ma.
Reklamy mi nie przeszkadzają, bo mam AdBlocka :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...