Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

Przybiegłam zobaczyć co u Benitki słychać. Widać, że dziewusia ma się wspaniale. Ma towarzystwo pięknego Pelikana, Tobisia, brzusio pełny,  słońce przygrzewa, więc powodów do narzekań chyba nie ma.

Beni i wszystkim jej Fankom, życzę pięknego weekendu i zasłużonego odpoczynku !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Beni tak dobrze, że nic dziwnego że sie nigdzie nie wybiera ;)

Na dworze podobno pięknie pachnie. Piszę podobno, bo ja nie czuję (totalnie zatkany nos - pyli), ale dobrze, że chociaż obok siebie mam Kogoś, kto zawsze mi opowiada jakie zapachy są w miejscu, którym spacerujemy :)) mogę sobie wyobrazić.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, b-b napisał:

A czy ktoś wie kiedy Ela miała wracać?

Miłej niedzieli Dziewczyny...i tobie Beniu też miłego hasania na trawce z chłopakami :)

Eliczek ma przynajmniej okazję naładować swoje akumulatory, bo w codziennym życiu szybko sie rozładowują. Prawdę mówiac konkretnie nie wiem, kiedy wraca, ale pewnie już na dniach...

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Havanka napisał:

Eliczek ma przynajmniej okazję naładować swoje akumulatory, bo w codziennym życiu szybko sie rozładowują. Prawdę mówiac konkretnie nie wiem, kiedy wraca, ale pewnie już na dniach...

Jestem, jestem, jestem :) Kochane Dziewczyny bardzo, bardzo Wam dziękuję za doglądanie naszej kochanej Beni, za ciepłe, miłe słowa, za życzliwość i tęsknotę 1423781873_serce3.gif.e9ecc760ffa7f433c7c125264a6d87ba.gif

Przyleciałam dzisiaj w nocy, ale byłam padnięta, poszłam spać, a od rana masa zaległych spraw do ogarnięcia, a w tym także wypad na działkę, bo tam biedne truskaweczki, poziomeczki, malinki cierpią   tłumione przez trawę i chwasty. Było gorzej niż myślałam :(

Do kompa mogłam usiąść dopiero teraz. W pierwszej kolejności muszę uaktualnić finanse psiaczków, potem przeglądnąć i uporządkować korespondencje e-mail (ponad 100 wiadomości dziennie :( ) Potem będę mogła usiąść do lektury wątków Beni, Caniska i psiaczków, których jestem skarbnikiem.

Tak na szybko powiem tylko, że u Beni jest jak było :) Pani Ewa zasponsorowała jej  kontrolne badanie krwi, które wykazało, że próby wątrobowe  poprawiły się na tyle, że nie ma już potrzeby podawania Beni leków na wsparcie wątroby. Przy okazji pobytu w gabinecie p. Ewa poprosiła o korektę pazurków Beni .

Pani Ewo bardzo serdecznie dziękuję   1258618650_kwiatki6.gif.3dc82e90abe3164f25dd2b11bd9d820f.gif

A to zdjęcia z wizyty u weta, gdzie Benia była bardzo dzielna :)

Zdj_cie1186.jpg.bbfc4cc8999289547065c6d935f42073.jpg

Zdj_cie1187.thumb.jpg.6acdb2259afaf366ec2db94293b6c382.jpg

Zdj_cie1188.thumb.jpg.b94cdceeee0357e62d4e4804da90199d.jpg

Zdj_cie1189.thumb.jpg.74df5de24effd8bb8b4c025a370790ad.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jesteś nareszcie, Eliczku...wub.gif  Bardzo Cię brakowało i u Beni i w ogóle na Dogo.Spokojnie dojdziesz sobie tu do ładu ze wszystkimi sprawami. Dobrze, że już jesteś. 

Bardzo cieszą dobre wieści o poprawie wyników badań Benitki. happy.gif

Spokojnego poniedziałku dla naszej kochanej i bardzo dzielnej Beniusi i dla całego Klubu. 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Elisabeta napisał:

Jesteś nareszcie, Eliczku...wub.gif  Bardzo Cię brakowało i u Beni i w ogóle na Dogo.Spokojnie dojdziesz sobie tu do ładu ze wszystkimi sprawami. Dobrze, że już jesteś. 

Bardzo cieszą dobre wieści o poprawie wyników badań Benitki. happy.gif

Spokojnego poniedziałku dla naszej kochanej i bardzo dzielnej Beniusi i dla całego Klubu. 

 

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Witaj Elik - nareszcie. Wypoczywaj po urlopie. A Benia daje radę ze wszystkim, dzielna psinka.

Witajcie kochane Faneczki  366246338_serce3.gif.742d85c739e2131f6831d33ae262e6ce.gif  Już jestem, ale jakoby mnie ni9e było :) Nagromadziło się wiele różnych spraw do załatwienia, a najbardziej pracochłonna będzie przeprowadzka na działkę. Z tą przeprowadzka to bardzo się niepokoję, bo mąż stwierdził, że nie udało mu się uruchomić internetu. Telefon też miał trudności z zasięgiem :(  Bez internetu i bez sygnału telefonicznego byłoby kiepsko :(

Link to comment
Share on other sites

Elik, jak dobrze że już jesteś z nami :) Ale co to - już jakieś zmartwienia? Odpędź złe myśli. Wszystko będzie dobrze. Co do internetu, jak Twój TŻ nie da sobei z tym rady to może poprosić fachowców, wszędzie da się doprowadzić internet, więc głowa do góry :)

Kochana Benia... i jaką ma kochającą Opiekunkę :)
Benia baaaaardzo mi się podoba. Zresztą, jak i moja Mimi. Ojjj, czemu to jeszcze nie mój czas na psiaka? :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.04.2018 o 05:32, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Beniusiu. happy.gif

B-b, dobrze, że już jesteś z nami, bo trochę się martwiłam... Jesteś usprawiedliwiona. happy.gif Trochę szkoda, bo przyznam się, że byłam ciekawa, jakie kary nałożyłaby Eliczek za złamanie klubowego Regulaminu... iconwink.gificonwink.gif

Dobrego dnia Wszystkim.

Kary za złamanie Regulaminu będziemy ustalały wspólnie, adekwatne do ciężaru i rodzaju wykroczenia :)

Dnia 18.04.2018 o 17:12, Havanka napisał:

To faktycznie zbędne zmiany i na dodatek wprowadzające trochę zamieszania.  Mnie na razie nie przeszkadzają, bo "swoje" wątki mam w obserwowanych i często nawet dla nich nie mam czasu.

To podobnie jak ja :(

Dnia 19.04.2018 o 19:45, Onaa napisał:

kwi Tobi 101.jpg

Piękne zdjęcie :) Bardzo dziękuję Renatko :)

Dnia 19.04.2018 o 19:50, Elisabeta napisał:

happy.gif Onaa, dziękujemy! 

Benia z Pelikankiem... Benia z Tobisiem... Kiedyś nasza Benitka będzie się musiała zdecydować i wybrać. happy.gif

Zazwyczaj decyzje w sprawie wyboru są najtrudniejsze. Beniu w tym przypadku musisz sama dokonać wyboru :)

Dnia 19.04.2018 o 21:50, Nadziejka napisał:

Ciociu Elzuniu   mam dla Beniutki 33 zl 50 gr   z bazareczku na cztery serdunka

 Kikunia w domciu  wiec ta czesc pieniazkow bedzie dla Beni   sciskam  serdecznie i czekam na Ciebie Ciociu   i na num konta Beniusi

 

Podobny obraz
 
 

Bardzo serdecznie dziękuję Nadziejeczko :) Kikunia ma już swój domek i o dziwo, bardzo szybko się w nim odnalazła ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, ale i wielkiej radości :)

Kasiorka bardzo przyda się Beni. Bardzo dziękuję :)  buziak.gif.26e3cfcb2fb7051ee9b2f225e7dc3d62.gif

Dnia 21.04.2018 o 21:45, b-b napisał:

Wieczorne pozdrowienia zostawiam:)

Stęskniłam się już za naszą Elą.

Dobrze,że już niedługo będzie :)

Ja także tęskniłam już za Wami :)    

Dnia 22.04.2018 o 10:03, Tyś(ka) napisał:

Nieee, elik to pracowita mróweczka, nie umie długo nic nie robić :)

Rozszyfrowałaś mnie Tysiu ;)

Link to comment
Share on other sites

Witaj dzielna Benito. Chłodem coś zaciąga, ale jak narazie burza przeszła okiem. Chociaż wczoraj wieczorem Neska i Lala miały problem  z jedzeniem kolacji - zjadły dopiero kiedy ucichły grzmoty. Pierwszy raz coś takiego się zdarzyło. I jeszcze miski miały przy moich nogach. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, Beniu. happy.gif

Dziś już chyba wszystkie psiaki będą spokojniejsze, bo burze sobie poszły i raczej wiosenny deszcz popada...

12 godzin temu, elik napisał:

Kary za złamanie Regulaminu będziemy ustalały wspólnie, adekwatne do ciężaru i rodzaju wykroczenia :)

Jestem za batami. Dobrego dnia kochanym Fankom. loveyy3.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...