Jump to content
Dogomania

JEDNO SERCE NIE DA RADY ! Serce Pipi i podopieczni w potrzebie!!! (Posty inf. 1-6)


Pipi

Recommended Posts

jestem. . . .poczytalam, wzryszylam sie i bardzo Wam dziekuje ze bylyscie ze mna.

usuneli mi dysk, przepukline, jakis worek oponowy i wstawili drugi tytanowy dysk

co wycierpialam to moje, , , , , teraz napisali w wypisie, ze 3 m-ce rekonwalescencja a potem rehabilitacja. Na razie ciagle boli ale teraz inaczej, bo juz rwy kulszowej nie mam a bol tylko tam gdzie nowy tytanowy dysk. po trzech czterech tygodniach bede mogla jezdzic samochodem.

Wszystko poszlo dobrze, ale najmniejszy moj blad i moge wszystko zepsuc. Na razie tz jest, ale co dalej?
Przykro jest mi to pisac, ale nie poradzil sobie tak jak ja. Dom zastalam w stanie calkowitej demolki. TZbyl w stanie tylko zadbac o to zeby glodne nie byly. Powiedzial, ze sprzatanie nie ma sensu, bo na okraglo by trzeba z mopem i odkurzaczem latac. pierwszy raz zostal na tyle dni sam. Zawsze bylo tak, ze i ja bylam. Zabraklo kierownika i kiszka. Teraz wszystko w rekach cioci Vicky62, Mai, sonimalutkiej i chyba Sylwia sie pisala do pomocy. Na razie kilka dni jeszcze nabiore sily, bo na dzien dzisiejszy ledwie ten post jedna reka na lezaco napisalam. nie wolno mi siedziec, tylko lezec i chodzic.

Kochani, dojde do siebie to sie odezwe. jeszcze z tydzien i mam nadzieje, ze bede mogla juz siedziec.

Dziekuje Evelin za pomoc suce i szczeniakowi od sonimalutkiej.
Dzieki, ze jestescie.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.fotosik.pl"]dziś powisialam na telefonie z Pipi..wrażeń moc...i tych niefajnych też...
Obiecałam to wklejam...
Od Pipi 3 lata temu dostałam Euzebiusza- świnka morskiego....Dziś miałam zamiar jechać do Warszawy i zostawić Ebisia w lecznicy gryzoniowej...A to wszystko dlatego,że w sobotę wieczorem zachcialo mi się profilaktycznie zważyć świniorki..Ebiś- 100g mniej....Wczoraj w niedzielę rozpoczęcie dokarmiania, telefon do Pulsvetu..pełna organizacja..a Euzebiusz słabł...odszedł dziś o 6.30.......
Fotka z haremu Euzebiuszka ( kastracik)....od lewej..Krysia <*> wrzesień 2012, Pajunia <*> listopad 2012,Selma -córka Krysi-20 maja skończy 6 lat....I Euzebiusz...<*> 22.04.2013



[IMG]http://images8.fotosik.pl/437/0b9fdd499dde5b75med.jpg[/IMG][COLOR=#000000][/COLOR][COLOR=#000000][/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

P.Irenko szybkiego powrotu do zdrowia bardzo się cieszę,że operacja udała się :) .... jak ja swojego TZ na kilka dni zostawiam z domem i zwierzyńcem to .... potem dom sprzątam cały dzień ale o siebie synka i futrzaki na szczęście umie zadbać ;)

Link to comment
Share on other sites

Ledwo sie poruszam. . ..nie wiem co robic. Po prostu nie da sie nic nie robic. Tu pies narzyga, tam wyleje wode, poszarpia, uciekną, czasem sie pogryzą. . . jedne chca na podworko, inne akurat do domu. . . . staruszki robia pod siebie, trzeba myc. . . .ugotowac im jesc, sprzatnac kuwety, umyc podloge, potrzepac materacyki, koce, poprac, rozwiesic, zebrac, wymienic. . . . i tak od rana do wieczora. Nie ma jak i kiedy zastanawiac sie nad rekonwalescencją.
A tz pelne rece roboty przy plocie(jeszcze nie wszedzie podmurowka), sprzatanie podworka po zimie, gdzie ani jednej kupy nie sprzatnelam, bo od stycznia ledwo chodze i ograniczalam sie tylko do prac domowych i karmienia psow. Teraz trzeba to wszystko nadrobic.
Kłócimy sie, ja narzekam, on sie wnerwia, bo ciagle go odrywam od roboty. A to samochod sie zepsuł, a to po zakupy, a to do apteki, a to z psem do weta(Kaja chora) i tak jakos sie tluczemy z dnia na dzien.
Nie wierze, ze wyjde z tego i czuj, ze cos jest nie tak. Karza czekac miesiac i dopiero jak bol nie ustapi, beda szukac przyczyny. Moze faktycznie powinnam lezec i nic w ogole nie robic? ale jak? jak nie moge sobie na to pozwolic, no nie moge.
A co ma byc, to bedzie. Dobija mnie mysl, ze nie mije bol, ze dobrze nie bedzie. . . . mam chwile zalamania i ciezko z tym sobie radze.
Przepraszam Was, ze nie moge pochwalic sie, ze jest dobrze. Bardzo bym tego chciala.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Calibri, sans-serif][COLOR=#1f497d][/COLOR][/FONT][SIZE=2][FONT=Calibri, sans-serif]Pipi, bo Ty nie masz jeszcze nic robić. Musisz się oszczędzać, żeby nie popsuć tego co zostało naprawione. Nic nie dźwigać, nie gimnastykować się z wiaderkami czy miskami.
Podobno ok. 10 dni może boleć, dostałaś środki przeciwbólowe?
Proszę, uważaj na siebie.[/FONT][/SIZE][FONT=Calibri, sans-serif][COLOR=#1f497d]

[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Kaja ma miec zabieg usuniecia pazura, ktory w tylnej łapce wrosl sie w opuszke(5 pazur). Powstala straszliwa opuchlizna i ciekla ropa z krwią. Na razie antybiotyk i za kilka dni do usuniecia. Trzeba robic to z miejscowym tylko znieczuleniem bo serduszko u niej juz bardzo slabiutkie.

Lekow mi nie dali. Przyjmuje pyralgine, kiedy juz nie moge wytrzymac. Czekam na lepsze czasy.
Straszne kleszcze u nas. Psy zabezpieczone, a co jakis czas wyciagam ktoremus.

Jutro bede pryskac wszystkich jeszcze raz.
Sylwia1982 nazbierala, a właściwie zarobiła na swoim bazarku ogloszeniowym 250 zl na moje psiaki i dzisiaj ma kupic 2 opakowania jakiegos srodka, ktory jest w skladzie taki sam jak fiprex tylko tanszy. Za reszte wyjdzie cos okolo 25 tabletek na robaki.
Sylwia bardzo Ci dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

Proszę się oszczedzać i to w tej chwili jest najważniejsze,Twoje Zdrowie Dzielna Kobieto!
Wiem,że psy.psy-ale one są i bedą zawsze u takich osób jak Ty czy ja,bo jest ich mnóstwo w potrzebie,ale jak im pomożesz jak teraz tego nie wyleczysz?Po zabiegu musi się wszystko wygoić więc ruch nie jest wskazany.Proszę sobie to wziąć do serca i jak najwięcej odpoczywać.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy pyralgina w tabletkach wystarczy.
Recepty na leki przeciwbólowe też nie dali z zaleceniami jak sobie radzić na początku?
Ruch wskazany, ale bardzo umiarkowany jakiś spacerek, zabiegi pielęgnacyjne i posnucie się po domu.
No, ale o tym pewnie Ci lekarz powiedział.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...