Jump to content
Dogomania

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!


Recommended Posts

Prawdziwa dama, nie chce nóżek zmoczyć. może trzeba jej kaloszki sprawić?

Mój ojciec jeszcze 100 lat temu bardzo żałował , że nasza sunia marznie w zimie w łapki i zamierzał uszyć jej butki, ale nie zdążył. Umarł.  A tak się zapierał , że nie chce psa w domu. A potem uwielbiał ją.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.11.2021 o 23:36, Poker napisał:

Prawdziwa dama, nie chce nóżek zmoczyć. może trzeba jej kaloszki sprawić?

Pewnie też by nie pomogły bo przecież nos czuje wilgoć. A to też jest powód  aby nie wychylać nosa z domu. Przed chwilą wyciągnęłam ją na dwór na smyczy.Wysikała się  i z powrotem - hyc w bety. Chłopaki wymaszerowali spokojnie, zrobili co trzeba i wrócili do domu. Księżniczka ma swoje wymagania, z wiekiem coraz większe. Widać taka jej uroda.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.11.2021 o 01:58, elik napisał:

Na szczęście kochamy nasze psiaki takie, jakie są z ich wadami i zaletami, bez względu na to, czego mają więcej  🙂 

Lali nie można nie kochać. To taka zołzowata przylepa. Wie, że może sobie na to pozwolić więc wykorzystuje sytuację. Najmniejsza, ale szeryf.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2021 o 05:57, Nesiowata napisał:

Dziś wielka niespodzianka - o 4.30, ledwo się podniosłam - Lala chciała wyjść na dwór, wyprzedziła chłopaków przed drzwiami. I nie przeszkadzało jej, że z a drzwiami czuć wilgoć w powietrzu.

Najwyraźniej coś ją przypiliło.  Albo za dużo zjadła, albo za dużo wypiła  🙂    

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lala znów zakopała się pod kołdrą. Tym razem u mnie. Pościeliłam łóżko ale niedługo to trwało i księżniczka wcisnęła się pod kołdrę - w rezultacie mam teraz na środku "namiot". Ciepłolubna dziewczyna. Spanie pod kołdrą to jej ulubione zajęcie bez względu na porę dnia czy nocy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2021 o 08:01, Nesiowata napisał:

Lala znów zakopała się pod kołdrą. Tym razem u mnie. Pościeliłam łóżko ale niedługo to trwało i księżniczka wcisnęła się pod kołdrę - w rezultacie mam teraz na środku "namiot". Ciepłolubna dziewczyna. Spanie pod kołdrą to jej ulubione zajęcie bez względu na porę dnia czy nocy.

I znowu muszę napisać, że mój Alfik przeciwnie.  Lubi spać na samej górze. Jak go czasem przykryję, bo wydaje mi się, że jest chłodno, on zaraz wygramoli się na wierzch.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 10.12.2021 o 06:03, Nesiowata napisał:

Spałam dziś niemal do budzika. Ale ledwo się ruszyłam -Lala stała przy drzwiach. I mimo, że pada bardzo mokry śnieg - wyskoczyła. Teraz już zawinęła się do brata, trzeba spać dalej.

  Spijcie jeszcze spijcie serdunka

Link to comment
Share on other sites

Lala też dziś chciała rano wyjść! Wróciła, zakopała się pod kołdrę. Pewnie zasnęła. Ale po jakimś czasie zaczęła szczekać. Nie mam pojęcia na co. Chwilę to trwało, uspokoiła się i śpi dalej. Ale już wylazła spod kołdry, pościeliła sobie na wierzchu. Jedzenie o tej porze to nie dla niej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...