Jump to content
Dogomania

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!


Recommended Posts

Przed chwilą, Nesiowata napisał:

No i minęło nam 30 sierpnia 4 lata wspólnego życia z księżniczką!

To już 4 lata????  nie do wiary, jak ten czas szybko upływa  😞  
Wszystkiego najlepszego z tej okazji i życzę kolejnych 4 szczęśliwych lat  i kolejnych i kolejnych....   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lala nadal zakopana pod kołdrą, za wcześnie na wystawienie nosa. Najlepiej czuje się kiedy ja też leżę, może  wtedy wpełznąć, wygodnie zwinąć się i udawać, że je nie ma. Zwłaszcza, że teraz tylko ona urzęduje na łóżku i ma dobry punkt obserwacji z góry. Chłopaki kontrolują parter.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.09.2021 o 11:22, Nesiowata napisał:

Dziś pogoda typowo barowa więc Lala zakopana w kołdrze śpi niczym niedźwiedź w okresie zimowym. Muszę jej przeszkodzic i wynieść pod pachą (sama nie ruszy się, jeszcze będzie straszyła ząbkami) na dwór. A później - może choć nas trochę dołączę do niej.

                 Zakochane misie - klaudijka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
29 minut temu, Nesiowata napisał:

Lala zakopała się (tak na wszelki wypadek) w kołdrę - żeby mi przypadkiem nie przyszło do głowy zapraszać jej do wyjścia na dwór. Poczekam jeszcze trochę i wyniosę ją sama.

I jak?  Wyszła sama, czy wyniosłaś ją w lektyce  😉     

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

I jak?  Wyszła sama, czy wyniosłaś ją w lektyce  😉     

Jak wychyliła nos to wzięłam ją pod pachę  i wyniosłam na dwór. Nawet nie protestowała choć chyba nie była zbytnio zadowolona. Ale wysikała się i wróciła do domu. Tym razem położyła się na wierzchu. Śpi zwinięta w kłębuszek.

Link to comment
Share on other sites

Dziś wyjątkowo wcześnie Lala koniecznie chciała wyjść na dwór. Bardzo, bardzo chciała siusiu, śniadanie już niekoniecznie. Zadowolona wróciła od razu na łóżko i śpi zwinięta w kłębuszek.O dziwo - tym razem mżący deszcz nie zatrzymał jej w progu. Ale moje łóżko jest najlepszym miejscem. Rano nawet wczołgała się pod kołdrę i spała przyciśnięta do mojej nogi. Teraz już zrobiła kopiec i schowała się pod kołdrę - taka kryjówka bardzo jej odpowiada.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...