Jump to content
Dogomania

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!


Recommended Posts

Dnia 14.02.2022 o 07:41, Nesiowata napisał:

Lala się przypomina - żyje i czeka na wiosnę. Teraz mamy trochę słoneczka więc chętnie wychodzi z domu. Nadal bardzo, bardzo nie lubi wszelakiej wilgoci w powietrzu. Dziewczyna jest bardzo konsekwentna w swoich przekonaniach.

                         11 ideas de Amor de Tatty Teddy | tatty teddy, oso teddy, osos

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

księżniczka mówi wszystkim dzień dobry i melduje, że jest teraz zestresowana - do domu przybył jakiś ufoludek w czymś na szyi i ciągle straszy - tłucze tym czymś , nie potrafi zmieścić się w takich szerokich miejscach i jeszcze próbuje podchodzić do niej.I jak tu się nie bać, nie szczekać?                                           

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2022 o 06:07, Nesiowata napisał:

księżniczka mówi wszystkim dzień dobry i melduje, że jest teraz zestresowana - do domu przybył jakiś ufoludek w czymś na szyi i ciągle straszy - tłucze tym czymś , nie potrafi zmieścić się w takich szerokich miejscach i jeszcze próbuje podchodzić do niej.I jak tu się nie bać, nie szczekać?                                           

Biedna Lalunia  😞  Takie straszydło pojawiło się w jej domku  😞  

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziś Lala, w ramach relaksu, zdecydowała się złapać kurę, która na jej widok zaczęła uciekać. Nawet jej się udało. Ale nim ja dotarłam - kogut skoczył jej na kark a ona, zdezorientowana, została z piórami w pysku.  Momentalnie zameldowała się przy mnie i grzecznie wróciła do domu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.04.2022 o 16:38, Nesiowata napisał:

Dziś Lala, w ramach relaksu, zdecydowała się złapać kurę, która na jej widok zaczęła uciekać. Nawet jej się udało. Ale nim ja dotarłam - kogut skoczył jej na kark a ona, zdezorientowana, została z piórami w pysku.  Momentalnie zameldowała się przy mnie i grzecznie wróciła do domu.

Biedna Lala dostała nauczkę, że kur się nie zaczepia.
Ale masz dzielnego koguta  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...