Jump to content
Dogomania

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!


Recommended Posts

Dnia 31.08.2022 o 13:58, Nesiowata napisał:

Wstyd się  przyznać ale zapomniałam wczoraj o 5 rocznicy Lali u mnie.Wydawało mi się, że to był 31 sierpień, dziś sprawdziłam - jednak 30. Nieładnie, ale teraz już zapamiętam.że Lala i Fuks mają rocznice w tym samym dniu.

To już 5 lat??! O rany! 😄

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.08.2022 o 13:58, Nesiowata napisał:

Wstyd się  przyznać ale zapomniałam wczoraj o 5 rocznicy Lali u mnie.Wydawało mi się, że to był 31 sierpień, dziś sprawdziłam - jednak 30. Nieładnie, ale teraz już zapamiętam.że Lala i Fuks mają rocznice w tym samym dniu.

Niedobra mama, jak mogłaś zapomnieć kiedy adoptowałaś dziecko!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziś "biedna " Lala była "odwścieklić się". Przy okazji pedicure (o dziwo - tym razem  obyło się bez specjalnych emocji) i badania. Zobaczymy, co dziewczyna ma w sobie. Ale na koniec musiała poszczekać - w poczekalni był spory pies więc musiała pokazać że to ona jest głośna i trzeba się jej bać.

O dziwo - tym razem nie chciała zjeść weterynarza, przyglądała się wszystkiemu w miarę spokojnie.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.09.2022 o 10:53, elik napisał:

Wiadomo już co Lalunia w sobie ma 🙂  ?

Akurat wróciłam z wynikami. Wszystko idealnie, ale poziom hormonu tarczycy za niski. za dwa tygodnie następne badanie- jeśli nie będzie poprawy to trzeba będzie brać tabletki. Zapatrzyła się na Fuksa?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.09.2022 o 12:23, Nesiowata napisał:

Akurat wróciłam z wynikami. Wszystko idealnie, ale poziom hormonu tarczycy za niski. za dwa tygodnie następne badanie- jeśli nie będzie poprawy to trzeba będzie brać tabletki. Zapatrzyła się na Fuksa?

Sporo psiaków ma problem z tarczycą. Moje 3 ostatnie psiaki brały Euthyrox o różnej gramaturze.   Sonia bierze 150 mg.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 6.10.2022 o 13:55, Nesiowata napisał:

Już  wiadomo- Lala bez leków na tarczycę. W nowych badaniach jest znaczna poprawa, już prawie jest w granicach normy. Za 3 tygodnie jeszcze jedno badanie i zobaczymy co dalej.

                                            💚🍀💚🍀💚

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.10.2022 o 13:55, Nesiowata napisał:

Już  wiadomo- Lala bez leków na tarczycę. W nowych badaniach jest znaczna poprawa, już prawie jest w granicach normy. Za 3 tygodnie jeszcze jedno badanie i zobaczymy co dalej.

Gratulacje  🙂 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...