Jump to content
Dogomania

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 24.04.2022 o 06:33, Nesiowata napisał:

Księżniczka wita wszystkich w słoneczny niedzielny ranek - wyskoczyła na chwilę z domu i teraz zwinięta śpi niczym suseł. Na jedzenie za wcześnie więc cóż innego można robić?

                                Смайлики картинки гиф анимации: Ёжик с любовью скачать

Link to comment
Share on other sites

Księżniczka melduje, że raczyła już wyjść z domu i nawet trochę zjeść. Ale jest tym zmęczona i musi odespać. Później przyjdzie czas na pogonienie kur. Bo przecież trzeba im jakoś "umilać" życie.  A ruch wskazany wszystkim.                                               

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Gdzieś (dość daleko) przechodziła teraz burza. Lala i Fuks oszalały. Do Lali jestem przyzwyczajona, ale  Fuks tym razem ją przebił. Lal pod biurkiem, ja na krześle a Fuks władował mi się na nogi, łeb przycisnął do kolan i patrzył w oczy tak błagalnie.Oboje krok w krok za mną. Tylko Ares spokojny (zdążył wrócić do domu przed deszczem), spacerował po kuchni i końcu ułożył się do snu. Teraz już nic nie słychać ale obydwoje nadal przygaszeni, skuleni.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.06.2022 o 20:44, dwbem napisał:

Ja mam podobnie ze swoim Maksem, jak jest burza to on wpada w histerię i nic nie jest w stanie go uspokoić.

I u nas wtedy tragedyja ... nawet malenki spacarek nie damy rady,chocby i pol dzionka, zadnego picia ,jedzenia....wszytko tylko wielki strach

.... wtedy tylko schowane w lazience na kocykach,przeczekujemy  tulamy bo te nasze skarbunki odczuwaja przeciez wszytko stokrosci bardziej                                          

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2022 o 17:37, Nesiowata napisał:

Trochę pokropiło, ale słychać grzmoty  - ciężkie chwile dla Lali i Fuksa. Ale tragicznie nie jest. I chociaż trochę lżej się oddycha. A najedzony Ares śpi i nic mu nie przeszkadza.

Dobrze, że choć Ares nie reaguje na grzmoty.
U nas tylko trochu polało, ale właściwie określenie =trochu= to też za dużo. Właściwie tylko postraszyło deszczem, a nie popadało. Grzmieć też pogrzmiało, ale także bardziej postraszyło niż pogrzmiało. Tak więc ta przerwa w upałach jest taka tylko na niby. Szkoda, że tego deszczu było tak mało.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Dnia 29.08.2022 o 09:24, Nesiowata napisał:

Lala może wreszcie dziś trochę odetchnie po upałach, chwilowo jest chłodno i pochmurno.

U mnie też było dzisiaj pochmurno, a nawet przez moment (koda,że tylko tak) popadał deszczyk.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...