Jump to content
Dogomania

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!


Recommended Posts

Dnia 3.06.2021 o 18:32, Nesiowata napisał:

I Lala. Niestety - po powrocie do domu musiała od razu zaliczyć wannę Znalazła sobie "Perfumy" i błyskawicznie z nich skorzystała.

Jak na prawdziwą elegantkę przystało  🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nesiu, jak Cię to pocieszy to Twoja się perfumuje (jak mój staruszek), a mój podlotek zjada pyszności... Wszystkie, im bardziej cuchnące, tym lepsze. Niby cieszę się, że węch ma doskonały (idealnie, jak po sznurku poprowadzi nas do kup ludzkich, psich, kocich i padlinek), ale mimo wszystko bywa to męczące :p Kupiliśmy tabletki na wzbogacenie flory bakteryjnej i uskuteczniamy komendę PUŚĆ i ZOSTAW - z różnym skutkiem. To ja już wolę to morusowe (i lalowe) perfumowanie się ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tola napisał:

Co u Lali, jak gromadka znosi upały?

Cała trójca większość dnia spędza na leżeniu lub spaniu. 

Wychodzą na chwilę i szybko z powrotem do domu. Ares lubi sobie pospacerować na słońcu, czasem muszę go zabierać. A Lali zdarza się wygrzewać na słońcu w towarzystwie kotów! Przed dwoma dniami wracaliśmy przez plac, który ostatnimi czasy stał się prawdziwym parkingiem. Wprawdzie wieczorem jest tam już pusto ale akurat stał samochód. Rejestracja z łódzkiego - zrobili sobie krótka przerwę w drodze. Lala już tam biega bez smyczy więc od razu zameldowała się przy samochodzie.  Młodzi ludzie z małą dziewczynką i jorkiem. Facet chyba bał się o swojego psiaka, ale on Lali absolutnie nie interesował. Podskakiwała tylko aby ją głaskać. I dopięła swego. W końcu jork zaczął się nią interesować. Ale ona tylko odskakiwała - nie było to jej w smak. Ale odejść nie chciała. W końcu musiałam przypiąć jej smycz i zabrać. Nie była z tego powodu szczęśliwa ale i chłopak zmartwił się. Dziecko było przeszczęśliwe, bo Lala lizała ją po rękach.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 18.07.2021 o 21:01, Poker napisał:

Ile latek ma Lala? Chyba trochę posiwiała na mordce. czasem ma jędzowaty wyraz pysia, zupełnie jak Tyćka.

To podobno ośmiolatka. A zołziczką potrafi być, jej racja musi być na wierzchu. Ale to już taki charakterek. Za to ludzi kocha wszystkich i wszędzie. Ja tam nie widzę siwego - ona ma na sobie kilka odcieni beżu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.07.2021 o 21:46, Nesiowata napisał:

To podobno ośmiolatka;. A zołziczką potrafi być, jej racja musi być na wierzchu. Ale to już taki charakterek. Za to ludzi kocha wszystkich i wszędzie. Ja tam nie widzę siwego - ona ma na sobie kilka odcieni beżu.

Tutaj promienie słoneczne pięknie grają  z tymi odcieniami...

DSCF3479_wynik.jpg

DSCF3471_wynik.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Lala jest zagubiona po odejściu Neski, większość dnia przesypia.

Odejście ukochanego zwierzaka, to trauma nie tylko dla ludzi, ale i dla ich czworonożnych przyjaciół  😞 Serdecznie wam współczuję, przytulam.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

Lala jest zagubiona po odejściu Neski, większość dnia przesypia.

 

1 godzinę temu, elik napisał:

Odejście ukochanego zwierzaka, to trauma nie tylko dla ludzi, ale i dla ich czworonożnych przyjaciół  😞 Serdecznie wam współczuję, przytulam.

Wszyscy tęsknią, po Nesi pozostała pustka, tak długo były razem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...