Jump to content
Dogomania

Suzi za TM:( "Nadzieja umiera ostatnia. Czekamy, a więc mamy nadzieję" . Suzi już w DS, Hana w DT w Warszawie wciąż czeka na DS.


Recommended Posts

1 godzinę temu, elficzkowa napisał:

Tyle dobra się zadziało,  psiaki jadą po lepsze życie. Dziękuje, że je zauważyłyście i mogły zostać zabrane Podobny obraz

Nie mogłam powstrzymać łez widząc sunie w kontenerkach, przygotowane do podróży! Hana to sama słodycz, tak bardzo garnie się do człowieka!! A praktycznie go nie znała, ponieważ trafiła do schroniska jako szczeniak.....

Suzi zaufa, głęboko w to wierzę, tylko pewnie potrzebuje trochę czasu...Ona nie jest agresywna, tylko wycofana. Chociaż patrząc na nią dzisiaj, w tym kontenerze myślę, że to był jej sposób na radzenie sobie w schronisku...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, teresaa118 napisał:

Wszystko jest lepsze od pobytu w schronisku. Psy sa madre i potrafia wyciagac wnioski. Pieniazki w drodze

Bardzo dziękujemy!!! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig

Tak walczyłyśmy z Tolą o te sunie, aby je zabrać, udało się!!!! Jesteśmy bardzo szczęśliwe z tego powodu!! Napisałam Toli wiadomość, że cztery życia uratowane!!! Płaczemy obie, ze szczęścia!!!

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Suzi potrzebny jest czas. Tyle lat w schronie robiła wszysko, by stać się niewidzialną. Nagle dzisiaj ją zabrali, wywieźli gdzieś w klatce - boi się. Klatka to jej azyl, przez parę godzin zdążyła już ją poznać. Widocznie boi się tego, co obce. Wierzę, że będzie dobrze! Potrzeba jej teraz spokojnego kącika, czasu, nic na siłę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Suzi potrzebny jest czas. Tyle lat w schronie robiła wszysko, by stać się niewidzialną. Nagle dzisiaj ją zabrali, wywieźli gdzieś w klatce - boi się. Klatka to jej azyl, przez parę godzin zdążyła już ją poznać. Widocznie boi się tego, co obce. Wierzę, że będzie dobrze! Potrzeba jej teraz spokojnego kącika, czasu, nic na siłę.

Dokładnie tak samo myślę....Tak bardzo żal mi tej suni....beksa_V6_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...