Jump to content
Dogomania

Czekała blisko rok, ale doczekała się wspaniałych, kochających opiekunów. Ma wspaniały DOM.Jedna z sześćdziesięciu pozostawionych bez opieki psiaków czeka u mnie na kochających Ludzi :(


elik

Recommended Posts

Dzielna Kikunia. happy.gif

Eliczku, mała zdrajczyni po prostu wiedziała, że jest u Ciebie na tymczasie, a teraz wie, że jest we własnym Domku.happy.gif 

Nesiowata ma rację...

15 godzin temu, Nesiowata napisał:

Przecież to zupełnie inny pies niż przed rokiem.

To dzięki Tobie, Twojemu Mężowi i Waszym psiakom, Eliku.wub.gif 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Elu tutaj Kikunia  mówi;."Mamusiu nie jest źle, będę się starała...a nowa mamusia też jest fajna...i nowy tatuś też jest OK" :)

PART_1523202138122.thumb.jpeg.e7bb9b39dde2bb7c9258ca7008a30b2d.jpeg PART_1523204696687.jpeg.8f1dab2c1bf5f86ba2d0022a05bd5e15.jpeg

 

Oby Kikunia pokochała nową rodzinę a rodzina ją ...już na zawsze!

Oby kolejne wiadomości były coraz lepsze - trzymam za to kciuki!

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, malagos napisał:

No nie do wiary, ależ się cieszę :)

Może i do mojego straszka Czarki uśmiechnie się szczęście........

Po tak długim pobycie Kikuni u nas na DT, co było spowodowane koniecznością jej socjalizacji, myślałam, że już u nas zostanie, że nie przystosuje się do życia w innym domu, a jednak :) Myślę, że i do Czarusia uśmiechnie sie los i da mu szanse na własny DS :)

10 godzin temu, Poker napisał:

Też bardzo się cieszę.Czasem psiaczki robią miłe niespodzianki i jest lepiej niż by się zdawało.

No właśnie :) Ktoś nawet mówił, że Kikunia może zrobić niespodziankę :)

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Trzymaj dalej dzielna dziewczyno. Będziesz miała swoich ludzi na zawsze. Jesteś naprawde dzielna a Elik powoli pogodzi się z Twoją "zdradą".

To tyllo ja nie potrafiłam oddać Lalki. Ale to moja wina, a nie psa.

Nesiowata, ja jeszcze w niedzielę nie byłam pewna, czy dam radę rozstać się z Kikunią.  świadomość, że nie będę już wtedy mogła zaproponować DT potrzebującemu psiaczkowi, dała mi siłę, ale nie ujęła bólu rozstania :(

Cieszę się bardzo, Kikunia ma teraz swoich kochających ją opiekunów na wyłączność, swój wspaniały dom z możliwością wybiegania się swobodnie bez smyczy przez okrągły rok, a nie tak jak u nas tylko przez pół roku, ale i tak zamartwiam się jak i co ona teraz czuje, co robi...

W tym, że Lalunia pozostała u Ciebie na stałe nie ma niczyjej winy. Po prostu tak miało być i tak jest  :)

Link to comment
Share on other sites

Kikinia wczoraj po moim wyjściu siedziała na kanapie tam, gdzie kazałam jej zostać. Dojeżdżałam już do Krakowa, jak Pani Nina zadzwoniła, że Kika nadal tam siedzi bez ruchu i nie chce zejść na prośby, czy delikatne pociąganie za smycz. Poradziłam, żeby delikatnie wzięła ja na ręce nie przytulając jej, na wyciągniętych rękach i posadziła na podłodze, a potem za smycz wyprowadziła do ogrodu. Kikunia grzecznie podążyła za Panią, ale nic nie zrobiła. Do dzisiaj nie chciała pić i nic nie zrobiła na spacerkach. Na szczęście zjadła suchy pokarm z ręki. Całą noc tuliła się w swoim legowisku do miśka, którego miała z zapachami z domu. Dzisiaj rano już było lepiej. Robiła sobie spacerki zapoznawcze, a ma co zwiedzać  :) Po każdym obejściu całego parteru domu wracała na swoje legowisko, a po jakimś czasie znowu ruszała na obchód :) Rano dwa razy zamerdała ogonkiem na widok Pani iny przed Jej wyjściem do pracy :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, b-b napisał:

Elu tutaj Kikunia  mówi;."Mamusiu nie jest źle, będę się starała...a nowa mamusia też jest fajna...i nowy tatuś też jest OK" :)

PART_1523202138122.thumb.jpeg.e7bb9b39dde2bb7c9258ca7008a30b2d.jpeg PART_1523204696687.jpeg.8f1dab2c1bf5f86ba2d0022a05bd5e15.jpeg

 

Oby Kikunia pokochała nową rodzinę a rodzina ją ...już na zawsze!

Oby kolejne wiadomości były coraz lepsze - trzymam za to kciuki!

Fantastycznie serduszka2.gif

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

Witaj Kikuniu Witaj Ciociu

no i no i stal sie cudzik stal Ciociuniu

 bardzo bardzo sie raduje

Znalezione obrazy dla zapytania gify wiosna

 sciskam za dlugie dlugie lata wspolne

Dziękuję Nadziejko za piękne życzenia dla Kikuni :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Dopiero zobaczyłam zdjęcia zatytułowane "małą zdrajczyni" - a z dodatkiem wieści od Państwa bardzo ciepło się robi na sercu :) Brawo Kikunia! :)))

Brawo Ty, brawo ja! :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, malagos napisał:

Na długo zostanie sama w domu, jak pani wyszła do pracy?

Na szczęście na razie Kikunia nie będzie w domu sama tylko z panem :) Nie wiem jak długo to potrwa, ale ważne, że teraz nie zostaje w domu sama.

Pani Nina dzwoniła, że Kikunia była z panem na długim spacerku, na którym zrobiła wszystko co potrzeba :) i po którym napiła się wody.

No to już zaliczyła wszystko :)

Z niecierpliwością czekam na kolejne relacje :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, b-b napisał:

Wspaniale,ze już potrzeby załatwione. Teraz powinno być już coraz lepiej :)

Cały czas zaciskam kciuki za Kikunię!

Tak, to dobrze, kamień spadł mi z serca :)

Prosiłam św. Franciszka o szybką i bezbolesną aklimatyzację Kikuni  :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mam kolejne dobre wieści od Pani Niny.

Kikunia była na 3 krótkich spacerkach i jak sie zmęczyła, to po powrocie do domu rzuciła sie na wodę i piła, piła, piła :) Zrobiła koo i siooo bardzo długo :) Kurek się odetkał :)

No i nowe fotki  2027777164_serce9bijce.gif.10ec12982e6d9c78479ee2b14b8d908c.gif

W salonie czuję się jak dama  :)

PART_1523283229265.jpeg.04f08393395f3401405a003a9574a382.jpeg

i na spacerku też już dobrze się czuję :)

PART_1523283654125.thumb.jpeg.ad569c23ffdfc5762b4cca7b3404a2f1.jpeg

PART_1523283730879.thumb.jpeg.ba0b79f38618f75cb277f5450ddd5abc.jpeg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Elisabeta napisał:

Już nie wiem, co pisać... Cudnie, Eliczku. happy.gif Kochana Kikunia... 0heart.gif

Kciuków nie puszczam.

 

Już nieśmiało macha ogonkiem, jak Pani Nina coś do niej mówi :)   Kochane suczątko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...