Jump to content
Dogomania

Czekała blisko rok, ale doczekała się wspaniałych, kochających opiekunów. Ma wspaniały DOM.Jedna z sześćdziesięciu pozostawionych bez opieki psiaków czeka u mnie na kochających Ludzi :(


elik

Recommended Posts

11 godzin temu, elik napisał:

I Córcia razem z nim. To pewnie tęsknisz, bo rzadko się z nimi widujesz, chociaż dzisiaj, kiedy można przez internet porozmawiać, to już nie jest takie smutne, jak dawniej, kiedy połączenia były drogie i tylko audio.

Tak właśnie jest, jak piszesz Eluniu :)

Teraz, dzięki tym wszystkim skypom, viberom, czy choćby tylko pisanym mailom, jest się na bieżąco z tym, co dzieje się u bliskich. To wspaniała sprawa!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Figunia napisał:

Tak właśnie jest, jak piszesz Eluniu :)

Teraz, dzięki tym wszystkim skypom, viberom, czy choćby tylko pisanym mailom, jest się na bieżąco z tym, co dzieje się u bliskich. To wspaniała sprawa!

Mam na komórce aplikację WhatsApp dzięki której można całkowicie bezpłatnie rozmawiać i przekazywać obraz wideo.  Za pośrednictwem tej aplikacji zamierzam na bieżąco przekazywać TZ-towi relację ze ślubu. Jeszcze nigdy nie miałam potrzeby korzystać z tego w taki sposób więc okaże się, czy będzie to możliwe.

A może ktoś już przekazywał obraz wideo za pośrednictwem WhatsApp i mógłby podpowiedzieć coś w tym temacie ?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

A gdzie podziała się ta biedna, wystraszona własnym cieniem psina? 

Pani Nina pisze, że Kikunia już bawi się miśkami, normalnie robi siooo i koo, tylko jest baaardzo leniwa i starają się, żeby jak najwięcej się ruszała :) I pomyśleć, że u nas robiła rundy po pokojach, a na polu goniła pitaszki :)

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Mam na komórce aplikację WhatsApp dzięki której można całkowicie bezpłatnie rozmawiać i przekazywać obraz wideo.  Za pośrednictwem tej aplikacji zamierzam na bieżąco przekazywać TZ-towi relację ze ślubu. Jeszcze nigdy nie miałam potrzeby korzystać z tego w taki sposób więc okaże się, czy będzie to możliwe.

A może ktoś już przekazywał obraz wideo za pośrednictwem WhatsApp i mógłby podpowiedzieć coś w tym temacie ?

przez  WA wysyłałam tylko fotki.. co do video to na ich stronie jest napisane że mają ograniczenia : do 16 MB video( wg nich to ok 90 sek-3 min filmu).

może lepiej byłoby na tablecie połączyć się z np hotspotem i przez skype'a oglądać?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, uxmal napisał:

przez  WA wysyłałam tylko fotki.. co do video to na ich stronie jest napisane że mają ograniczenia : do 16 MB video( wg nich to ok 90 sek-3 min filmu).

może lepiej byłoby na tablecie połączyć się z np hotspotem i przez skype'a oglądać?

Dzięki za wiadomość :)    1,5 - 3 minuty to za krótko, jak na przekaz ze ślubu :)

Problem w tym, że nie mam tabletu. Dotychczas nie był mi potrzebny. No trudno TZ będzie musiał się zadowolić zdjęciami i ewentualnie filmem, ale nie on-line.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, elik napisał:

Dzięki za wiadomość :)    1,5 - 3 minuty to za krótko, jak na przekaz ze ślubu :)

Problem w tym, że nie mam tabletu. Dotychczas nie był mi potrzebny. No trudno TZ będzie musiał się zadowolić zdjęciami i ewentualnie filmem, ale nie on-line.

To może Skype Lite - niby jest tylko dla Indii ale działa w innych Państwach (podobno, bo nie używałam ) https://www.skype.com/pl/skype-lite/

brzmi ciekawie- jest na androida.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyś(ka) napisał:

To ta sama Kikunia? :))


A młoda para zrezygnowała z nagrania video ze ślubu?
Tak, na WA można tylko krótkie filmiki. Podobnie jak w Messengerze. Ewentualnie można nagrać na telefon i potem pokazać, już nie na bieżąco.

Tak, ta sama. Sama nie mogę w to uwierzyć :)

Młoda para będzie miała nagranie wideo, ale chciałam pokazywać TZ-towi ślub on-line :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, uxmal napisał:

To może Skype Lite - niby jest tylko dla Indii ale działa w innych Państwach (podobno, bo nie używałam ) https://www.skype.com/pl/skype-lite/

brzmi ciekawie- jest na androida.

Widzę, że mam do czynienia ze specem w tej dziedzinie :) Gratuluję wiedzy!

Nie będę już nic kombinować, bo nie mam zbyt wiele czasu, a sporo spraw do załatwienia. TZ musi się zadowolić filmem, jaki będzie nagrywany przez zawodowca.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Widzę, że mam do czynienia ze specem w tej dziedzinie :) Gratuluję wiedzy!

Nie będę już nic kombinować, bo nie mam zbyt wiele czasu, a sporo spraw do załatwienia. TZ musi się zadowolić filmem, jaki będzie nagrywany przez zawodowca.

:) To życzę fajnej zabawy i spokojnej podróży.

A Kikunia jest śliczna i bardzo cieszę się że znlaazła dobry domek. Nie pisałam ale podczytywałam wątek . :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, uxmal napisał:

:) To życzę fajnej zabawy i spokojnej podróży.

A Kikunia jest śliczna i bardzo cieszę się że znlaazła dobry domek. Nie pisałam ale podczytywałam wątek . :)

Dzięki :)   Wielkie dzięki    image.gif.93e24d2f85b70d837452fe25f0e75b5a.gif

Po powrocie może wkleję kilka fotek z urokliwych miejsc, jakich na Sycylii jest wiele :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, anica napisał:

,,, może?....nie liczyłabym na to!   nie damy Ci spokoju, Elu! foty_koniecznie.gif

Oooooo jak fajnie :)  

 

20 minut temu, b-b napisał:

Jasne,że nie damy! :D

No to już czuje się zobligowana :)

Obiecuję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...