Jump to content
Dogomania

(Za Teczowym Mostem) Ponad 2 lata w radyskim piekle! JADWINIA mała, szara 'myszka' ma wreszcie SWÓJ DOM:) powodzenia kochana


kiyoshi

Recommended Posts

Dnia 24.04.2017 o 00:26, Poker napisał:

Pierwsze i drugie zdjęcia są ok.,  na pozostałych jej oczka sprawiają wrażenie jakby były mętne co może odstraszyć potencjalnych chętnych.

masz arcej Poker:) mi też te dwa pierwsze się najlepiej podobają:)

 

A na koncie Jadwini 30 zł stałej od helli:) Dziękuje Ślicznie Kochana Kobietko:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2017 o 11:31, Nadziejka napisał:

Jadwiniu  wszelkiego dobruckiego

przelalam do Ciebie Izo

 80 zl  dla Jadwini

z zakonczonego kramku

 

 

Nadziejko, potwierdzam, że pieniązki (80 zł) juz są na koncie Jadwini. Bardzo, bardzo Ci za nie dziękuje:) i wszystkim uczestnikom bazarku również:)

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Jadwini pojawiło się 96 zł z tego bazarku

 

Zrobiłam ostatnio sporo ogłoszeń Jadwini, wybaczcie, że znów nie wstawiam linków, ale naprawde brakuje mi czasu na wszystko:(

Szukam ze 2 osoby, które mogłyby na swoim olx wstawić ogłoszenie Jadwini, PROSZĘ! Napisze 2 różne teksty i sama sobie wyróżnie, chodzi tylko o to, że mi olx usuwa - jakoś widzi, że to jednak ta sama sunia, a jak będzie na koncie innej osoby, to powinno być dobrze.

Bardzo proszę! Jadwinia powinna iść już na swoje, bo inaczej zakocha sie w naszej Anecik na zabój:(

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Sara2011 napisał:

ja mogę zrobić na moim olx

DZIEKUJE:) więc będzie wymiana;) napisze póżniej tekst i Ci prześle wszystko gotowe:)

 

8 minut temu, helli napisał:

a sterylizacja jeszcze w planie? trzeba odczekac po cieczce kilka tyg chyba

no właśnie jest w planie...ale jeśli pojawi się chętny domek to albo umówimy się z Państwem na konkretny termin i tak to rozegramy, albo wysterylizujemy ją tuż przed adopcją. Na razie czekam jak najdłużej się da, ale jak tylko domek pojawi się na horyzoncie to będziemy działać.

Sądze, że pod koniec maja można by juz robić zabieg, ale jednak wolałabym, żeby Jadwinia tak długo na domek nie czekała:(

 

Link to comment
Share on other sites

kurde...ale miałam dzisiaj sen:(

śniło mi się, że po Jadwinie zadzwoniła starsza Pani z Gliwic. Pani mi wysłała zdjęcia ze swoimi wcześniejszymi pieskami, takie cudowne, na kanapie, żeby udowodnić że będzie dobrym domem itp. Pani już chciała Jadwinie, a ja...nie mogłam się dodzwonić do anecik:(

Kurde....ten sen był taki realistyczny, ale....to jednak był tylko sen:(

 

 

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, AgusiaP napisał:

Moze to znak, ze ktos zadzwoni Izunia.

Jadwinia to juz jest zakochana w Anetce na zabój.

właśnie Agusia to mnie najbardziej martwi:( :(

z każdym dniem będzie jej trudniej odejść:( oby ten sen to był znak....

rano jak wstałam to od razu do kompa usiadłam myśląc, że może ten sen był proroczy i jednak jakiś mail czeka, ale...nic...póki co:)

ogłoszenia z rana znów dorobiłam i na fb sunie puściłam :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, kiyoshi napisał:

kurde...ale miałam dzisiaj sen:(

śniło mi się, że po Jadwinie zadzwoniła starsza Pani z Gliwic. Pani mi wysłała zdjęcia ze swoimi wcześniejszymi pieskami, takie cudowne, na kanapie, żeby udowodnić że będzie dobrym domem itp. Pani już chciała Jadwinie, a ja...nie mogłam się dodzwonić do anecik:(

Kurde....ten sen był taki realistyczny, ale....to jednak był tylko sen:(

 

 

Trzymam kciuki, aby sen był proroczy!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.05.2017 o 14:18, kiyoshi napisał:

Na koncie Jadwini pojawiło się 96 zł z tego bazarku

 

Zrobiłam ostatnio sporo ogłoszeń Jadwini, wybaczcie, że znów nie wstawiam linków, ale naprawde brakuje mi czasu na wszystko:(

Szukam ze 2 osoby, które mogłyby na swoim olx wstawić ogłoszenie Jadwini, PROSZĘ! Napisze 2 różne teksty i sama sobie wyróżnie, chodzi tylko o to, że mi olx usuwa - jakoś widzi, że to jednak ta sama sunia, a jak będzie na koncie innej osoby, to powinno być dobrze.

Bardzo proszę! Jadwinia powinna iść już na swoje, bo inaczej zakocha sie w naszej Anecik na zabój:(

Izunia, ja mogę wystawić Jadwinię, byle by mi tylko nie usunęli, bo już dzisiaj miałam taką sytuację ze Szronikiem

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, kiyoshi napisał:

właśnie Agusia to mnie najbardziej martwi:( :(

z każdym dniem będzie jej trudniej odejść:( oby ten sen to był znak....

rano jak wstałam to od razu do kompa usiadłam myśląc, że może ten sen był proroczy i jednak jakiś mail czeka, ale...nic...póki co:)

ogłoszenia z rana znów dorobiłam i na fb sunie puściłam :)

Nie wiem może będziesz na mnie zła, ale wstawiłam dwa zdjęcia Jadwinii i link do wątku - na wątku gdzie szukają suni do adopcji;

 

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Janka@ napisał:

Nie wiem może będziesz na mnie zła, ale wstawiłam dwa zdjęcia Jadwinii i link do wątku - na wątku gdzie szukają suni do adopcji;

 

Oczywiscie ze nie bede zla- wrecz przeciwnie, bardzo dziekuje! Jakos nigdy nie sledze tych watkow o przygarnieciu psa

Dziekuje!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...