Jump to content
Dogomania

(Za Teczowym Mostem) Ponad 2 lata w radyskim piekle! JADWINIA mała, szara 'myszka' ma wreszcie SWÓJ DOM:) powodzenia kochana


kiyoshi

Recommended Posts

Piszę prośbę w imieniu małej, niepozornej, zalęknionej i zagubionej suni- JADWINI, która nie potrafi, nie wie jak zawalczyć o siebie...

Ponad 2 lata czeka na odmianę losu. Czeka w Radyskim schronisku pośród 3000 psów.

Spojrzałam w oczy maleństwa, poczułam jej smutek i lęk...i w tym momencie nie było juz odwrotu.

Postanowiłam zabrać Jadwinie, odmienić jej los- by podobnie jak Karolcia, Lenusia, Ineczka, Zulcia- poczuła, że życie jest jednak coś warte:)

jadwinia1.jpg.fa40841894957c4ef65eb8949ede230c.jpgjadwinia2.jpg.067ab04d9c05ffb153c34174b716a2a0.jpgjadwinia3.jpg.8790dc1c9d4bc05eaee3acff5f220df4.jpg

TAK OPISAŁY JA WOLONTARIUSZKI:

JADWINIA - myszka pod miotłą. Cichutka, wystraszona, nieśmiała. Taka, która o siebie nie zawalczy, Boże broń. Która w podobny sposób przyjmuje to, co jej los zgotował - a los nie miał mądrego pomysłu na jej życie. Niepozorna, ustępująca innym, nie narzucająca się. No i jak taki pies ma znaleźć dom, powiedzcie - jak? Jadwinia ma ok. 4 lat. W schronisku przebywa od grudnia 2014r. 

jadwinia4.thumb.jpg.bb6eeb3da1f2491f2c101291943688e8.jpgjadwinia5.thumb.jpg.9c491ef8eb4f4f7918c701cec76bc125.jpgjadwinia6.thumb.jpg.a91c4468895339a53bef0cbfceb04366.jpg

 

JADWINIE awaryjnie przyjęła do siebie Anecik! DZIĘKUJE<3.

 

Koszty jak zawsze nie są małe:

- ok. 250 zł transport

- ok. 300 zł sterylizacja

- 200 zł/ m-c PDT

 

Czy ktoś pomoże mi? dorzuci grosik dla szarej myszki ? PROSZĘ

Link to comment
Share on other sites

DEKLARACJE STAŁE:

-helli 30 zł/ m-c (III) (IV) (V)

JEDNORAZOWE:

- 450 zł K.G. (fb) (23.03)

- 100 zł helli (27.03)

- 30 zł atulek (27.03)

- 20 zł Janka@ (29.03)

- 45 zł- Kasia L. (fb) (30.03)

- 100 zł - Ola R. (fb) (3.04)

- 329,67 zł - Dorota D (fb) (5.04) <3

- 80 zł z bazarku Nadziejki (28.04)

- 96 zł z bazarku kiyoshi i Finlora (02.05)

- 50 zł helli (12.05)

- 20 zł K i M(fb) (16,05)

- 100 zł helli (30.05)

SUMA; 1510,67 zł

 

WYDATKI:

- 250 zł transport (27.03)

- 59 zł wet (27.03)

- PDT- 25.03-31.03- 42 zł (30.03)

- PDT 1.04- 30.04- 200 zł (30.03)

- 85 zł - Foresto (9.04)

- PDT 1.05- 31.05- 200 zł (21.05)

- 320 zł sterylizacja (28.05)

- 75 zł PDT 1.06- 11,06

- 30 zł transport do DS

SUMA: 1261 zł

 

BILANS: 1510,67 zł- 1261 zł= 249,67 zł na dzień 14,06

dnia 20.06 spadek przekazano na Kizie-Mizie i Bezunie - szczególy na stronie 10 wątku.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Yoana napisał:

Też przyszłam kibicować Maleńkiej.

Witam yoanko dziekuje ze jestes i zostan z nami

 

9 godzin temu, agat21 napisał:

Melduję się, choć na razie bez możliwości pomocy. A skąd i dokąd transport ma być?

Witaj kochana :) transport to standardowo Radysy- Bielsko

Mam nadzieje ze moze uda mi sie jakos razem z Onaa transport ogarnac bo 'jej'Amelka jechalaby w tym samym kierunku

A Ty agat podrozujesz czasem na tej trasie?

Link to comment
Share on other sites

Oo ... To moze cos by sie udalo:)

Dzis mialam dzwonic do schroniska ale przypomnialam sobie ze dzis wyjezdza kilka psiakow z Radys z Patrycja wiec pewnie jest zamieszanie z pakowaniem psow itd

Zadzwonie jutro na spokojnie Jak juz zarezerwuje sunie to transpirt mozna dograc

Fajnie jakby udalo sie sunie zabrac w tym lub na poczatku przyszlego tygodnia

A kiedy planujesz wyjazd na slask? Jakis najblizszy?

Link to comment
Share on other sites

Dzwonilam do Radys i Jadwinie zarezerwowalam

Pani od razu mowila mi po imieniu wiec chyba moj numer jest tam juz dobrze znany;)

Agatko dziekuje Ci za propozycje pomocy w transporcie

Chetnie bym skorzystala tylko martwie sie o to ze jednak sunie trzeba by przekladac z auta do auta

Przy ostatnim transporcie 2 sunie uciekly - na szczescie jyz odnalezione- ale tak mysle ze chyba jednak bedzie bezpieczniej jak pojedzie z Patrycja cala trase tymbardziej ze na 25tego jest organizowany transport wlasnie na slask

Dobrze?

Trzymajcie kciuki

I- jakby ktos chcial zostac deklarowiczem Jadwini to nadal prosze, zapraszam...

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, kiyoshi napisał:

Dzwonilam do Radys i Jadwinie zarezerwowalam

Pani od razu mowila mi po imieniu wiec chyba moj numer jest tam juz dobrze znany;)

Agatko dziekuje Ci za propozycje pomocy w transporcie

Chetnie bym skorzystala tylko martwie sie o to ze jednak sunie trzeba by przekladac z auta do auta

Przy ostatnim transporcie 2 sunie uciekly - na szczescie jyz odnalezione- ale tak mysle ze chyba jednak bedzie bezpieczniej jak pojedzie z Patrycja cala trase tymbardziej ze na 25tego jest organizowany transport wlasnie na slask

Dobrze?

Trzymajcie kciuki

I- jakby ktos chcial zostac deklarowiczem Jadwini to nadal prosze, zapraszam...

Ojej, 25ty już niedługo.

Trzymam kciuki!!!

Jadwisia jest cudna!!!

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Gabi79 napisał:

Ojej, 25ty już niedługo.

Trzymam kciuki!!!

Jadwisia jest cudna!!!

dzięki Gabrysiu:) Mam nadzieje, że u Kasi sunia zacznie się uśmiechać a potem juz szybciutko wyfrunie na swoje.

Teraz tylko muszę szybko zacząć zbierać fundusze:) Mam jeszcze fanty na bazarek od kochanej atulek i od Finlora piekne ciuszki:)

Muszę dać rade:)

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, kiyoshi napisał:

dzięki Gabrysiu:) Mam nadzieje, że u Kasi sunia zacznie się uśmiechać a potem juz szybciutko wyfrunie na swoje.

Teraz tylko muszę szybko zacząć zbierać fundusze:) Mam jeszcze fanty na bazarek od kochanej atulek i od Finlora piekne ciuszki:)

Muszę dać rade:)

Na pewno Jadwisia rozkwitnie u Kasi. Tak jak wszystkie pieski

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...