Jump to content
Dogomania

(Za Teczowym Mostem) Ponad 2 lata w radyskim piekle! JADWINIA mała, szara 'myszka' ma wreszcie SWÓJ DOM:) powodzenia kochana


kiyoshi

Recommended Posts

Dnia 9.05.2017 o 00:00, Nadziejka napisał:

 Jadwisiu

cudna

 niechaj sie spelni najlepsze najpiekniejsze

 

dziękuje Nadziejko za dobre życzenia dla suni:)

Póki co...cisza w telefonie:(

ale..nie poddajemy się wcale:)

 

Anetko...dasz się ubłagac o kilka nowych zdjęć...? moga być nawet z człowiekiem (ktorego się potem wytnie jakby co;) )

Plisss

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

dziękuje Nadziejko za dobre życzenia dla suni:)

Póki co...cisza w telefonie:(

ale..nie poddajemy się wcale:)

 

Anetko...dasz się ubłagac o kilka nowych zdjęć...? moga być nawet z człowiekiem (ktorego się potem wytnie jakby co;) )

Plisss

Iza 12go przyjeżdża do anecik pan fotograf, aby zrobić psiakom sesję, za którą zapłaciła Ewa

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie przeczytalam u Szronika ze Pan fotograf zachorowal i sesji nie bedzie :(

Anetko- zajrzyj czasem do Jadwini bo pusto tu bardzo:(

Prosze zrob jej tez troche zdjec. Musi byc jakis sposob zeby wygladala na nich lepiej

I czy ewentualnie mozna umowic sterylizacje na koniec maja? To juz bedzie 2 miesiace prawue od cieczki wiec chyba mogloby juz byc?

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, kiyoshi napisał:

Wlasnie przeczytalam u Szronika ze Pan fotograf zachorowal i sesji nie bedzie :(

Anetko- zajrzyj czasem do Jadwini bo pusto tu bardzo:(

Prosze zrob jej tez troche zdjec. Musi byc jakis sposob zeby wygladala na nich lepiej

I czy ewentualnie mozna umowic sterylizacje na koniec maja? To juz bedzie 2 miesiace prawue od cieczki wiec chyba mogloby juz byc?

Ja zaglądam, chociaż nie piszę i kibicuję żeby znalazł się domek.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, kiyoshi napisał:

Wlasnie przeczytalam u Szronika ze Pan fotograf zachorowal i sesji nie bedzie :(

Anetko- zajrzyj czasem do Jadwini bo pusto tu bardzo:(

Prosze zrob jej tez troche zdjec. Musi byc jakis sposob zeby wygladala na nich lepiej

I czy ewentualnie mozna umowic sterylizacje na koniec maja? To juz bedzie 2 miesiace prawue od cieczki wiec chyba mogloby juz byc?

Nie pisałam bo musialam się otrząsnąć :( Kolejny raz. Ale już się otrząsnęlam - przynajmniej do kolejnego razu.

 

Jadwinia żyje sobie spokojniutko na kanapie. Wychodzi jak musi, schodzi z kanapy na jedzenie i głaski. Jak ktoś przychodzi to zadowolona podaje łapkę, patrzy tymi proszącymi oczętami i czeka. Nie niszczy, nie marudzi, nie brudzi. Niezauważalna - niestety.

 

Dziś umówię sterylkę z wetem.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, anecik napisał:

Nie pisałam bo musialam się otrząsnąć :( Kolejny raz. Ale już się otrząsnęlam - przynajmniej do kolejnego razu.

 

Jadwinia żyje sobie spokojniutko na kanapie. Wychodzi jak musi, schodzi z kanapy na jedzenie i głaski. Jak ktoś przychodzi to zadowolona podaje łapkę, patrzy tymi proszącymi oczętami i czeka. Nie niszczy, nie marudzi, nie brudzi. Niezauważalna - niestety.

 

Dziś umówię sterylkę z wetem.

Kdzieki Anetko za wiesci

Coz- mam nadzieje ze jednak ktos ja wypatrzy i pokocha

Bede klepac te ogloszenia do upadlego az sie nie uda

 

Anetko tylko powiedz wetowi kiedy cieczka byla zeby za szybko jej nie sterylizowac

Dzieki kochana!

Link to comment
Share on other sites

Anetko, zdjęcia cudowne:) baaaardzo Ci dziękuje :) może tym razem się uda. Będe robić nowy pakiet ogłoszeń

Wymyśliłam taki tytuł:

Do serca przytul sunie- małą Jadziunie.

 

:)

co myslicie?

4 godziny temu, anecik napisał:

 

P1130373.jpg.16da5d9ad2ac5604a4749293273c3105.jpg

 

P1130355.jpg.336705047f5ca2c301245686a2305a37.jpg

P1130354.jpg.c1ffd01ad5259c0528bb54c69071c702.jpg

i te zdjęcia?

Tekst jakiś krótki, nowy sklece.

 

Gabrysiu- czy możesz w swoim ogłoszenie na olx zmienić zdjęcie tytułowe na to:

5 godzin temu, anecik napisał:

Może coś wybierzesz. Oczywiście Jadwinia z poduchą ze swojej kanapy się nie rozstaje :)

 

P1130368.jpg.11b89af2c9dd4f1eeeef2af546156ff3.jpg

 

 

 

Jadzia ślicznie się prezentuje, chociaż macie racje- fałdeczki ma zabójcze :)

 

ps. Anetko- taras masz przecudny! zazdroszcze!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Mysza2 napisał:

Anetko jak Ci się udało takie fajne zdjęcia zrobić Jadwini:)

Izunia tytuł bardzo fajny wymyśliłaś, mam nadzieję, że przyciągnie uwagę, trzymam kciuki:)

dzięki:)

oby się udało:)

 

a na koncie Jadzi 50 zł od helli:) cioteczka nasza wysłała na ZUlcie, ale ZUlcia już w DS więć przekładamy jako jednorazowa dla Jadzi:)

Helli- DZIĘKUJE BARDZO!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2017 o 20:30, helli napisał:

Ale niestety wpatrzona z uwielbieniem w anecik, trudno, jakoś przeżyje rozstanie, jak znajdzie sie ds

mam nadzieje, że znajdzie...

Ostatnio poprosiłam moja znajomą o umieszczenie ogloszenia Jadwini na jej stronie o zasięgu międzynarodowych- pierwszego dnia było ok. 1500 (!!) wejść...

i wyobrażcie sobie- nikt nie zadzwonił:( :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Anetko, przelałam Ci 200 zł za Jadwinie za maj:)

Dzięki.

U Jadwini bez zmian. Kanapa, ogródek (jak mus to mus), tulenie, kanapa, ogródek................itd. Pies bezproblemowy:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...