Jump to content
Dogomania

(Za Teczowym Mostem) Ponad 2 lata w radyskim piekle! JADWINIA mała, szara 'myszka' ma wreszcie SWÓJ DOM:) powodzenia kochana


kiyoshi

Recommended Posts

Sytuacja podobna jak z Zulką. Wiek 8 lat, grubaśna (ale nie aż tak jak Zula), szczepienie na wściekliznę 23.03 - odczekać i zrobić wirusówki, odczekać i sterylka. Sioo na ogródku zrobiła, z psiakami na razie się nie widziała tylko z Neską i Ronisiem ale było w porządku. Chociaż Patrycja mówiła że w samochodzie burczala na pozostałe psiaki.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, mar.gajko napisał:

Dawaj jakieś zdjęcia.

Daj żyć :D

Rano będą :)

Znowu byłyśmy na sioo, też zrobiła, nie warczy, nie burczy, daje się głaskać. Rano zrobimy zapoznanie z resztą psiaków. Suchego ani puszki nie chciała jeść, wodę piła. Utyta jak inne Radysiaki, mała główka i i WIELKA reszta - mam nadzieję że doprowadzimy ją do wyglądu normalnego psiaka. Z Zulką i Neską się udało z Jadwisią też się uda:)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, anecik napisał:

Daj żyć :D

Rano będą :)

Znowu byłyśmy na sioo, też zrobiła, nie warczy, nie burczy, daje się głaskać. Rano zrobimy zapoznanie z resztą psiaków. Suchego ani puszki nie chciała jeść, wodę piła. Utyta jak inne Radysiaki, mała główka i i WIELKA reszta - mam nadzieję że doprowadzimy ją do wyglądu normalnego psiaka. Z Zulką i Neską się udało z Jadwisią też się uda:)

No tobra :)

Jadwinia grzeczna jest dziewczynka.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Nadziejka napisał:

sercem zapraszam na kramik maluczki

 dla Jadwini

 raduje raduje ogromnie ze maluteczka iskiereczka ma dt u naszej anecik

Nadziejko, z całego serduszka dziękuje Ci za śliczny bazareczek! <3 jesteś baaardzo kochana:)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, anecik napisał:

Sytuacja podobna jak z Zulką. Wiek 8 lat, grubaśna (ale nie aż tak jak Zula), szczepienie na wściekliznę 23.03 - odczekać i zrobić wirusówki, odczekać i sterylka. Sioo na ogródku zrobiła, z psiakami na razie się nie widziała tylko z Neską i Ronisiem ale było w porządku. Chociaż Patrycja mówiła że w samochodzie burczala na pozostałe psiaki.


WITAM WSZYSTKIE KOCHANE CIOTECZKI, KTÓRE PRZYBYŁY TUTAJ KIBICOWAĆ JADWINI:)

Ciesze się ogromnie że sunia dotarła na miejsce cała i zdrowa:) Wczoraj odpadłam po ciężkim dniu i nie doczekałam pierwszych wieści, ale dziś juz czytam i OCZY SZEROKO OTWIERAM! :)

Czy to aby na pewno Jadwinia przyjechała? :)

kolejna grubalinda i w dodatku 8 lat (!) ...A miała być 4 letnia zgrabna sunia:)

Ciesze się Anetko, że ją przyjęłaś. W pełni popieram plan- trzeba sunie szczepić i sterylizować jak tylko wet wyrazi zgode.

Też jestem ciekawa zdjęć:) Mam nadzieje, że wszystko jest dobrze i że wszystkie pannice jakoś sie ze sobą dogadają:)

 

Może ktoś jeszcze chciałby wesprzeć Jadwinie- chociaż 10-20 zł? bardzo proszę

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, atulek napisał:

Jestem u Jadwisi. Iza podaj mi nr. konta wpłacę grosik dla dziewczynki.

Witaj kochana:) Dziękuje Ci z całego serca! Atulku- konto jest to samo co kilka dni temu podesłałam Ci z bazarku (kupiłaś książke o lwach)

Mam jeszcze sporo ślicznych fantów bizuteryjnych od Ciebie. Musze wreszcie zabrać się za bazarek:) DZIĘKUJE:)

Link to comment
Share on other sites

Finezyjnie ktoś jej maszynką wyciął trochę sierści

 

P1130207.jpg.39a5750a3311ea7d3eb131d9f93f8b4b.jpg

 

P1130206.jpg.bee53e5093cb26332c5dc0e7af94afbd.jpg

 

Jadwisia pachnie....jakby to powiedzieć.......no kąpiel dziś musi być, jutro wet.

 

Z psiakami ok oprócz.....Kajtusia:( Coś mu się Jadwisia nie spodobała :(

 

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, anecik napisał:

Finezyjnie ktoś jej maszynką wyciął trochę sierści

 

P1130207.jpg.39a5750a3311ea7d3eb131d9f93f8b4b.jpg

 

P1130206.jpg.bee53e5093cb26332c5dc0e7af94afbd.jpg

 

Jadwisia pachnie....jakby to powiedzieć.......no kąpiel dziś musi być, jutro wet.

 

Z psiakami ok oprócz.....Kajtusia:( Coś mu się Jadwisia nie spodobała :(

 

Kajtuś, coś gustu nie ma. Jadwisia śliczna dziewczynka jest.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje Anetko:) Jadwinia jest cudowna!! Jaki ma słodziutki pyszczek <3 i te oczka<3

oh- kocham ją już bardzo. Wcale nie wygląda na aż taką grubaskę jak Zuleczka, więc sadze, że wet zgodzi się ją dość szybko wysterylizować.

A jak ona na wielkość? Na zdjęciach wydaje się dość mała. Na ile ją oceniasz- 12 kg?

Link to comment
Share on other sites

Jadwisia jest zdecydowanie szczuplejsza niż Zulka ale też niczego sobie dziewczynka, Wczoraj ją wykapałam - stała grzecznie i cichutko Obok finezyjnego wycięcia maszynką ma prześwity na skórze. Na smyczy prawie chodzi, wczoraj się przeprosiła z jedzeniem, koo i sioo na dworze robi - chociaż mam podejrzenie że "nocna: kupa to Jadwisi :)

Spala na legowisku później wcisnęła się na łóżko. Podaje łapkę, przybiega na zawołanie, nie jest jakaś wystraszona. Obróżkę mogę sobie ....wyrzucić :) Ma tak szeroką szyję i małą główkę że każda obroża jej schodzi. Jakieś tam szelki wynalazłam ale będę jej musiała kupić. Dziś idziemy do weta na przegląd.

P1130226.jpg.a135c99ef726dc2fcaeb1574725bd1e5.jpg

 

P1130227.jpg.29f338757e797430a742f432f032c429.jpg

 

P1130228.jpg.8d2f117edc8530986f8b083fcb8e82c4.jpg

 

 

Teraz mnie pilnuje :)

 

P1130231.jpg.8f28ef4a4373a0bd8de01b93bb02f617.jpg

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jadwinia jest taka sliczna:) jak troche schudnie to bedzie miec urode sarenki

Dziekuje Anetko za kapiel- od razu siersc wyglada duzo ladniej. Mam nadzieje ze te wylysienia to nie jest jakas choroba:(

Jakbys mogla to popros weta zeby ocenil ile ona ma lat- wcale mi na 8 latke nie wyglada. Kup jej tez prosze szeleczki najladniejsze- zeby pasiwaly i urody dodaly i zeby juz z nimi do nowego domku pojechala (za jakis, miejmy nadzieje, niedlugi czas)

Widac ze Jadwinia wpatrzona jest w nasza Anecik jak w obrazek:)

A na ostatnim zdjeciu jakis konkretny rudy tylek sie zalapal:) Bertolina:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...