Jump to content
Dogomania

(Za Teczowym Mostem) Ponad 2 lata w radyskim piekle! JADWINIA mała, szara 'myszka' ma wreszcie SWÓJ DOM:) powodzenia kochana


kiyoshi

Recommended Posts

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Jadwinia jest taka sliczna:) jak troche schudnie to bedzie miec urode sarenki

Dziekuje Anetko za kapiel- od razu siersc wyglada duzo ladniej. Mam nadzieje ze te wylysienia to nie jest jakas choroba:(

Jakbys mogla to popros weta zeby ocenil ile ona ma lat- wcale mi na 8 latke nie wyglada. Kup jej tez prosze szeleczki najladniejsze- zeby pasiwaly i urody dodaly i zeby juz z nimi do nowego domku pojechala (za jakis, miejmy nadzieje, niedlugi czas)

Widac ze Jadwinia wpatrzona jest w nasza Anecik jak w obrazek:)

A na ostatnim zdjeciu jakis konkretny rudy tylek sie zalapal:) Bertolina:)

 

19 minut temu, Marysia O. napisał:

Fajna sunia :)) A skąd pochodzi ta informacja, że ma osiem lat?

Byłyśmy u weta. Wg niego Jadwinia ma około 6 lat (info o 8 latach było z książeczki). Była bardzo grzeczna, waży 13,600, uszka zdrowe cala reszta też. Te placki "tylko" od pcheł - na szczęście. Bo kąpieli sierść nabrała blasku, troszkę ją odchudzimy. Odrobaczona, zaszczepiona, sterylka umówiona na 08.04. Koszt u weta 59. Jeszcze dokupię - zgodnie z sugestią Kiyoshi Szeleczki i preparat na kleszcze i będzie dziewczę gotowe :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, anecik napisał:

 

Byłyśmy u weta. Wg niego Jadwinia ma około 6 lat (info o 8 latach było z książeczki). Była bardzo grzeczna, waży 13,600, uszka zdrowe cala reszta też. Te placki "tylko" od pcheł - na szczęście. Bo kąpieli sierść nabrała blasku, troszkę ją odchudzimy. Odrobaczona, zaszczepiona, sterylka umówiona na 08.04. Koszt u weta 59. Jeszcze dokupię - zgodnie z sugestią Kiyoshi Szeleczki i preparat na kleszcze i będzie dziewczę gotowe :)

Dziękuje Anetko za kolejne dobre wieści:) wspaniale, że sunia jest zdrowa.

Sądze, że w wekend zaczne ją powoli ogłaszać. Do soboty obserwuj ją proszę i może jeszcze jakieś zdjęcie w słoneczku uda się zrobić:) Dziękuje Ci za wspaniałą opiekę nad bidulinką:)

Co do wieku- wet schroniskowy pewnie ocenił ją na oko i na moje nieszczęście wpisał wiek mało zachęcający do adopcji:( nie wiem jak to rozwikłać...najlepiej byłoby zmienić książeczke;) :)

 

Anetko- przelałam na Twoje konto 59 zł za weta

Na konto Patrycji przelałam 250 zł - taką kwotę podała mi w smsie. Jestem trochę zdziwiona bo chyba Jadwinia jechała dokładnie na tej samej trasie co Amelka, prawda? ale...przelałam...

 

Chciałam tez gorąco podziekować, bo dziś wchodząc na konto miałam wielką, miłą niespodziankę. Dla Jadwini wpłynęlo bowiem:

- 30 zł stałej deklaracji od helli a do tego

- 100 zł na transport do helli:0

i jeszcze

- 30 zł od atulek:) DZIĘKUJE WAM Z CAŁEGO SERDUSZKA <3

 

Rozliczenie finansów Jadwini w 2 poście:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.03.2017 o 09:01, kiyoshi napisał:

Witaj kochana:) Dziękuje Ci z całego serca! Atulku- konto jest to samo co kilka dni temu podesłałam Ci z bazarku (kupiłaś książke o lwach)

Mam jeszcze sporo ślicznych fantów bizuteryjnych od Ciebie. Musze wreszcie zabrać się za bazarek:) DZIĘKUJE:)

To ja też poproszę o numer konta, wpłacę chociaż 20 zł. Piszesz coś o bazarku, mogłabym przekazać kilka książek na ten cel.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Janka@ napisał:

To ja też poproszę o numer konta, wpłacę chociaż 20 zł. Piszesz coś o bazarku, mogłabym przekazać kilka książek na ten cel.

witaj:) bardzo Ci dziękuje! zaraz podam konto i książeczki też bardzo chętnie przyjme:) DZIĘKUJE:)

a Jadwinia rozkwita:) pierwszy uśmiech już mamy;)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kiyoshi napisał:

witaj:) bardzo Ci dziękuje! zaraz podam konto i książeczki też bardzo chętnie przyjme:) DZIĘKUJE:)

a Jadwinia rozkwita:) pierwszy uśmiech już mamy;)

Ja się zupełnie nie znam na bazarkach. Z tymi książkami to ja mogę porobić zdjęcia i opisy i Ci wysłać na maila, czy mam Tobie wysłać książki?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Janka@ napisał:

Ja się zupełnie nie znam na bazarkach. Z tymi książkami to ja mogę porobić zdjęcia i opisy i Ci wysłać na maila, czy mam Tobie wysłać książki?

myślę, że tak będzie ok:) napiszemy na bazarku, że wysyłka tych fantów będzie od Ciebie:)

Link to comment
Share on other sites

Ja też jestem zachwycona Jadwinią:) Bardzo duża zmiana na lepsze! Śliczny ten pycholek:)

 

A na koncie pannicy 45 zł od Kasia L. (fb) dziękuje ogromnie!

I od razu płace Anetce za marzec 42 zł (tak mi wyszło z proporcji)

i 200 zł juz za pobyt kwietniowy (bo będzie sterylka  więc do końca kwietnia pewnie i tak jej nie wydamy:( )

Anetko- 242 zł właśnie przelewam do Ciebie i rozliczam wszystko w 2 poście:)

Link to comment
Share on other sites

Jadwinia czuje się już jak u siebie. Ładnie je,  u mnie zresztą nie ma co czekać i zastanawiać się nad jadłospisem :) bo inne tylko czekają żeby ktoś coś zostawił :D Na smyczy chodzi dobrze, uwielbia leżeć na kanapie, z niektórymi psiakami się bawi, ucieka przed Chłopakami. Ale przed Chłopakami to w zasadzie wszystkie uciekają - tylko Kika daje radę i potrafi przegonić Szronika :)

Zrobiła się już zazdrosna (ale one wszystkie zazdrosne), nie wiem jak z utrzymaniem czystości. Bo nieraz po nocy zdarzają się niespodzianki ale mam trzy podejrzane Kika, Neska i Jadwinia. Chociaż najmniej podejrzaną jest Jadwinia.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

zaglądam sobotnio do mojej cudnej Jadwini. Jutro postaram sie zacząć ją ogłaszać:) W sumie- taka idealna sunia z niej i jak schudnie troszkę to prawie mikruska;)

Tylko wiek może komplikować sprawe, ale trzeba być dobrej myśli:) wierze mocno, że ktoś w tym ślicznym pyszczku zakocha się tak jak JA (i jak Gabi:))

:)

Anetko jak tam sunia wekendowo?

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wpłynęła dla Jadwini wpłata od Pani Doroty D. (fb)- 329,67zł <3 BARDZO DZIĘKUJE <3

Dorotka obiecała pokryć koszt sterylizacji suni i taki jest cel dla tych pieniążków...troszkę poczekają w obecnej sytuacji cieczkowej;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...