Jump to content
Dogomania

Ufna Amelka z Radys - weekend majowy już w ds.


Onaa

Recommended Posts

z tym wysiusianiem do miski przypomnialo mi sie wydarzenie z zycia mojego najmlodszego syna. Przy wyjsciu z przedszkola czekal pies, jako ze byl syn zwierzolubny, zaczal go przytulac. Ten w podziece ugryzl go w policzek. No to pies do weterynarza na obserwacje. Musialam przynosic codziennie karme do weterynarza-w tamtych czasach dla psa byla kaszanka. Elegancko zjadl swoja porcje, a pozniej zalatwil swoje kooo w miseczke. Byl baaardzo dobrze wychowanym psem no i eleganckim. W ostatnim dniu obserwacji wypuscilismy go z klatki, ten wzial nogi za pas i rozmyl sie we mgle. A synowi byly zaoszczedzone zastrzyki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.03.2017 o 15:26, Mazowszanka13 napisał:

Przelałam na konto Onaa  200 zł z bazarku dla Amelki :)

Proszę o potwierdzenie wpłaty.

 

Ależ prezent Amelka dostała :), pieniążki już na koncie suni, bardzo dziękujemy 0heart.gif .

Dnia 28.03.2017 o 17:33, Janka@ napisał:

poszła stała za marzec i kwiecień 20 zł.

Dziękujemy 0heart.gif :) pieniążki już u Amelki.

Wpłynęły jeszcze pieniążki dla Amelki od

Iwona KW 0heart.gif - 30zł

dorota1 0heart.gif - 20zł (III,IV)

ślicznie dziękuję :).

Link to comment
Share on other sites

Wieści z dt - Amelka jest grzeczna i zachowuje w domu czystość, bardzo lubi wylegiwać się na fotelu :). Lubi też chować - zakopywać w ogródku - różne rzeczy.  

Została wykąpana ponieważ miała sporo pchełek. Została też odrobaczona. Jutro ma iść do weta na ogólny przegląd, ważenie, a za jakieś dwa tygodnie trzeba będzie zrobić szczepienie przeciwko wściekliźnie.

A tutaj foteczki uroczej Amelci :).

 

56509254bddca3d9.jpg

516560015485e1dbgen.jpg

765e855ba4d7e776gen.jpg

 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, kiyoshi napisał:

Onaa szczepienie p. wściekliżnie sunia na pewno miała w schronisku- nie dostałyście książeczki ani zaświadczenia żadnego? trzeba dorobić reszte szczepień i radziłabym umawiać sterylizacje;)

Sunia cud- miód <3 <3

Myślę że Onaa miała na myśli wirusówki. Na pewno wścieklizna była w schronie  robiona

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

Onaa szczepienie p. wściekliżnie sunia na pewno miała w schronisku- nie dostałyście książeczki ani zaświadczenia żadnego? trzeba dorobić reszte szczepień i radziłabym umawiać sterylizacje;)

Sunia cud- miód <3 <3

Kiyoshi z tego co Onaa pisała mi, to Amelka chyba jest juz wysterylizowana, Taki bonus od Radys:)..

Amelka ma sliczny kolor futerka:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sunia była dzisiaj u weta, bardzo grzecznie dała się zbadać - waży 10kg a ja byłam pewna że więcej :). Zbadana, serduszko, ząbki ok. Szczepienie przeciwko wściekliźnie kończy się jej 18 kwietnia dlatego musimy wtedy zaszczepić. A potem na wirusówki. W książeczce ma że po sterylizacji jest i faktycznie ma bliznę.

Koszt wizyty to 22zł za preparat na te  różne insekty a sama wizyta gratis od weta, odrobaczenie od dt.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wieści z dt:
Sunia nie bardzo lubi sesji foto - bidulka boi się aparatu.
Aparatka dalej wynosi buty do ogródka i próbuje zakopać :D, ale ale generalnie jest to bardzo grzeczna sunieczka.
I kilka fotek.
cdc68e23a5ba0743gen.jpg
 
ba6ff14da145bf71gen.jpg
 
2cea5df1c6cdc86f.jpg
 
fbbe988f346b13b5.jpg

Kochana sunia :)0heart.gif

cfc4b4c9765647e9.jpg

 
 
 
 
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tekst do ogłoszeń:

Słodka mała Amelcia czeka na dobry dom.

Jestem Amelka. Mam 10kg i ładny kolor sierści :). Ostatnie miesiące spędziłam w schronisku, gdzie było bardzo dużo psów, a ja bałam się coraz bardziej. Kilka dni temu zabrano mnie do domu tymczasowego, gdzie można się ze mną zapoznać. Jestem grzeczna, tylko lubię wszystko chować, a czasami zakopywać w ogródku. Bardzo potrzebuję człowieka, bardzo lubię być koło niego, lubię gdy mnie głaska, przytula. Będę się nim opiekować i pilnować, żeby czuł się bezpieczny. W domu zachowuję czystość, akceptuję inne pieski i suczki, uczę się chodzić na smyczy. Chciałabym mieć swój własny dobry dom. Proszę adoptuj mnie. Kontakt: 694 954 250 [email protected]

woj.małopolskie

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2017 o 16:33, teresaa118 napisał:

Systematycznie kontroluje watek, ale sama nie mam zbyt duzo do powiedzenia. A z tym noszeniem, pewnie nigdy nic nie miala na wlasnosc i dlatego teraz zbiera, moze pare pluszaczkow?.....

Amelka jeszcze boi się pluszaków, za to bawi się gumową kosteczką

dd639c903ca52da2gen.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...