Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

Może ktoś ze znajomych...rodziny...przyjaciół myśli o piesku to szczerze polecam Promyczka. Wesoły/radosny, towarzyski...idealny towarzysz wycieczek samochodowych...pieszych. Można z nim jechać na wczasy...wybrać się do znajomych/rodziny :)

 

Link to comment
Share on other sites

Wielbiciel spacerków...dziś cały dzień pada wieje jest zimno... Promyczkowi nic nie przeszkadza, dziś już 4 razy ganialiśmy po okolicy ,)

 

Na sierści widoczne drobniutkie płatki skóry, włos matowy - efekt pryskania lekiem, nanoszenia na skórę i sierść - dziś po dłuższej przerwie (kastracja) kąpiel

100_7711.JPG

100_7716.JPG

100_7723.JPG

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Obroża przeciw kleszczom za 7,50 to tak jakby jej wcale nie było. Skuteczna jest niestety droga Foresto ale przy comiesięcznym pryskaniu Fipreksem wychodzi i tak dużo taniej. Foresto używam od lat i nie wiem jak wygląda kleszcz a mam dużą rottweilerkę, której nie byłabym w stanie "przekopać" po każdym spacerze bo ma sporo podszerstka.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, dwbem napisał:

Obroża przeciw kleszczom za 7,50 to tak jakby jej wcale nie było. Skuteczna jest niestety droga Foresto ale przy comiesięcznym pryskaniu Fipreksem wychodzi i tak dużo taniej. Foresto używam od lat i nie wiem jak wygląda kleszcz a mam dużą rottweilerkę, której nie byłabym w stanie "przekopać" po każdym spacerze bo ma sporo podszerstka.

Promyczek jest non stop pakowany do wanny - raz w tygodniu kąpany + pryskania...dlatego krople i słabsza obroża. Terminu zakrapiania preparatem od kleszczy pilnujemy.

 

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam przesyłkę z karmą dla Promyczka od WiosnyA

worek suchej dla naszych sierściuchów, dziękujemy :)

 

Nie popisali się pakując towar. Duży worek suchej karmy rozerwany (od razu przepakowałam do pojemnika). Saszetki powrzucane. Pierwszy raz w takim stanie dotarła paczka.

100_7769.JPG

100_7784.JPG

 

 

100_7783.JPG

100_7785.JPG

Link to comment
Share on other sites

Śliczne zdjęcia,Promyczek wygląda bardzo ładnie!

Nikogo jednak nie zauroczył na razie ...z ogłoszeń cisza.

 

Dnia 10.04.2017 o 14:51, Moli@ napisał:

Antybiotyk jeszcze przez 7 dni. Kontrolna wizyta po świętach 18/19 kwietnia i prawdopodobnie odstawienie leków.

zapłaciłam 17,84 zł (paragon) antybiotyk

przejazd - 10 zł

___________

27,84 zł - 10.04

Moli@,bardzo przepraszam,ale dopiero dziś zrobiłam przelew.

Dnia 13.04.2017 o 17:11, Moli@ napisał:

Otrzymałam przesyłkę z karmą dla Promyczka od WiosnyA

worek suchej dla naszych sierściuchów, dziękujemy :)

 

Nie popisali się pakując towar. Duży worek suchej karmy rozerwany (od razu przepakowałam do pojemnika). Saszetki powrzucane. Pierwszy raz w takim stanie dotarła paczka.

100_7769.JPG

100_7784.JPG

 

Słabo normalnie.........często w ZooArcie kupuję,ale nigdy w takim stanie nie otrzymałam.Reklamuję oczywiście.

 

Dnia 13.04.2017 o 17:58, milagros19853201 napisał:

poprosze dane do wplaty dla psiaka na pw

Wybacz Kochana,że dopiero odpisuję.....już wysyłam.

 

13.04.17 wpłynęły pieniążki  dla Promyczka od Tyś(ka) - 30zł...bardzo dziękujemy!

Uzupełniłam rozliczenie na pierwszej stronie,sprawdzajcie mnie proszę,czy wszystko się zgadza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...