Jump to content
Dogomania

Czy zdążę mieć jeszcze dom i kochającego człowieka? Ależ tak - moim domem już na zawsze jest dom malagos :):):)


Tola

Recommended Posts

20 minut temu, konfirm31 napisał:

Jak już zbieracie deklaracje,  to ode mnie 30 zł stałej, tak samo jak dla starego ONka 

Dziękujemy pięknieserduchooo7.gif

7 minut temu, Onaa napisał:

Zaprosila mnie Tola I Zapisuje watek suni, nie jestem szczegolnym milosnikiem ONkow ale żal mi tej starszej biedy

Witamy, zostań z namiserduchooo7.gif

 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Onaa napisał:

Zaprosila mnie Tola I Zapisuje watek suni, nie jestem szczegolnym milosnikiem ONkow ale żal mi tej starszej biedy

Mnie też zaprosiła Tole do biednej Oneczki.Bardzo mi jej żal.Dawniej nie interesowała mnie ta rasa,bardziej byłam zainteresowana mniejszymi psiakami,jednak od pewnego czasu na naszym osiedlu spacerują państwo z przepięknym ONkiem i dopiero zdałam sobie sprawę jakie to są niesamowicie mądre, dostojne,przepiękne psy.Mają w sobie coś co przyciąga wzrok.

Mam nadzieję,że Oneczce się uda pomóc.Ona tak bardzo potrzebuje pomocy.Człowiek jej zrobił wielką krzywdę porzucając ją.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

Mnie też zaprosiła Tole do biednej Oneczki.Bardzo mi jej żal.Dawniej nie interesowała mnie ta rasa,bardziej byłam zainteresowana mniejszymi psiakami,jednak od pewnego czasu na naszym osiedlu spacerują państwo z przepięknym ONkiem i dopiero zdałam sobie sprawę jakie to są niesamowicie mądre, dostojne,przepiękne psy.Mają w sobie coś co przyciąga wzrok.

Mam nadzieję,że Oneczce się uda pomóc.Ona tak bardzo potrzebuje pomocy.Człowiek jej zrobił wielką krzywdę porzucając ją.

Witamy u suniserduchooo7.gif

Link to comment
Share on other sites

 

8 minut temu, anecik napisał:

A ja przyszłam sama :) Kibicuję oneczce.

 

8 minut temu, Gusiaczek napisał:

P1260114.JPG.71f33f57cea52f403e30f71699e07958.JPG

Witamy u oneczki, może to kibicowanie przyniesie szybko jakieś rozwiązanie...

 Banerek  bardzo mi się podoba  -  dziękuję:)

Mam nadzieję, ze ten siwiejący smutny  pysio już niedługo tez będzie wolny :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Anula napisał:

Mnie też zaprosiła Tole do biednej Oneczki.Bardzo mi jej żal.Dawniej nie interesowała mnie ta rasa,bardziej byłam zainteresowana mniejszymi psiakami,jednak od pewnego czasu na naszym osiedlu spacerują państwo z przepięknym ONkiem i dopiero zdałam sobie sprawę jakie to są niesamowicie mądre, dostojne,przepiękne psy.Mają w sobie coś co przyciąga wzrok.

Mam nadzieję,że Oneczce się uda pomóc.Ona tak bardzo potrzebuje pomocy.Człowiek jej zrobił wielką krzywdę porzucając ją.

He,  he :). Ja od zawsze miałam ONki i mój pierwszy tymczas,  oczywiście był ONkiem.  Następnie była sznupkowata?,  terierkowata?   sunia,  która mnie przekonała,  że  wszystkie psy są warte miłości i pomocy.  Teraz mam w domu  dużą ONkę i małą,  cudowną kundelkę,  ale ONki kocham największą miłością,  bo pierwszą. 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tyś(ka) napisał:

A gdzie ten drugi banerek suni? ;) Bo ślepa i nie widzę.

Oba w moim podpisie ;)

4 minuty temu, Onaa napisał:

Czy sunia ma już jakieś miejsce dt/hotelik ?

Zarezerwowałam miejsce  u Murki z myślą o Szroniku, ale ponieważ nie wypalił obiecany dt dla oneczki, to ona w kolejce - chyba ze znajdzie się jakiś DT....

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jo37 napisał:

Jestem u suni.

To może ja zacznę zbierać w jednym miejscu deklaracje

Stałe :

30,00  konfirm31

 

Jednorazowe

coś - Janka@ + przeniesienie deklaracji jak Miła znajdzie dom

Inne:

Ja przeniosę tez do 1 postu, lepiej widać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...