Jump to content
Dogomania

Foster z Zamościa -po zwrocie z adopcji od grudnia 2017 zamieszkał w nowym DS koło Poznania


Sara2011

Recommended Posts

Foster, to szef naszego stadka :) wszędzie musi być pierwszy - pierwszy wychodzi na dwór, pierwszy wraca, pierwszy musi dostać jeść, bo inaczej odgania inne psiaki od miski. W zasadzie nie bawi się z innymi, tylko czuwa i obserwuje :) Uwielbia być głaskany, drapany, miziany ...

Foster waży 14,7 kg. Ma ok 2 lat. Je suchą karmę, ma ona dobry skład i powinien niebawem przybrać ciałka. Jeżeli mam mu podawać animondę, to mogę kupić w sklepie, albo można zamówić, nie ma problemu.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Faktura za szczepienie i odrobaczenie 40 zł., za fryzjera 50 zł. Razem 90 zł. Rachunek za tabletki wrzucę jutro jak odbiorę. Transport do fryzjera, do weta jest od nas i nie musisz Saro za to nam płacić.

 

 

Ślicznie dziękuję szafirko :)

Zastanawia mnie dlaczego jest taka duża rozbieżność cenowa jeśli chodzi o szczepienia. Dzisiaj byłam z Tinką na szczepieniu i kompet (komabajn) kosztuje 80zł. Sama wścieklizna 30zł a zakaźne 50zł. A u weta szafirki tak tanio. To samo jest ze sterylkami, w Gorzowie są chyba najwyższe ceny w Polsce :(.

Link to comment
Share on other sites

U nas też w Polkowicach są takie ceny jak u Ciebie.Też się nad tym zastanawiałam.Nawet nie ma zniżki na bezdomniaka jedynie u fryzjera.

Sara rozlicz transport.

Dnia 27.01.2017 o 17:23, Anula napisał:

Transport trzech psiaczków wynosi: TZ Murki -  180,00zł + TZ szafirki - 370,00zł = 550,00zł.

Forest - 183,00zł i nasze ślicznotki - 366,00zł.

Rozmawiałam z Tolą.TZ Toli przekaże Murce 180,00zł,natomiast TZ szafirki wstąpi do mnie jutro i przekażę 370,00zł.

Założę za transport a w późniejszym terminie jak zakończy się bazarek Havankowy-kilometrowy rozliczę się z Sara2011.

Tak będzie prościej rozliczyć transport.

27.01.17 - przelane na konto TZ Toli - 180,00zł

 

Sara2011 ma już wszystkie wpłaty z bazarku transportowego - 533 zł. (użyczyła mi swojego konta do zbiórki). Z postu powyżej wnioskuję, ze Anula zapłaciła za cały transport. Bardzo proszę, rozliczcie między sobą te pieniadze a następnie zróbcie adnotację na wątku bazarkowym, ok?

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Onaa napisał:

Myślałam że nosek Fosterka to wielka rzadkość ale na wątku psów z Radys zobaczyłam wystraszonego pieska z podobnym noskiem, to chyba taka uroda piesków albinosków.

Zdjęcie użytkownika Psy z Radys.

Też zwróciłam uwagę na jego nosek i od razu pomyślałam o Fosterku. Ten piesio jest śliczny, bardzo bym mu chciała pomóc ale juz nie dam rady, nie teraz, może ktoś mu pomoże i zabierze go stamtąd :(.

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Onaa napisał:

Myślałam że nosek Fosterka to wielka rzadkość ale na wątku psów z Radys zobaczyłam wystraszonego pieska z podobnym noskiem, to chyba taka uroda piesków albinosków.

Zdjęcie użytkownika Psy z Radys.

Takie maleństwo, a juz poznało smak bezdomności http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/b671bd1000b9_sM_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, MikAga napisał:

Dziękujemy Mariola za zaproszenie,

wpłacimy grosik dla chłopaka-nr konta.

Pozdrawiam z Mikuśką,Agnieszka.

Ślicznie dziękuję :)

27 minut temu, Anula napisał:

Potwierdzam,że 533,00zł wpłynęło na moje konto z  bazarku Havanki + 7,00zł.Dziękuję.

Dzięki Anula za potwierdzenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...