Jump to content
Dogomania

Foster z Zamościa -po zwrocie z adopcji od grudnia 2017 zamieszkał w nowym DS koło Poznania


Sara2011

Recommended Posts

Bogusik rozmawiała z Hanią.

Hania dziś miała bardzo ciężki dzień połączony z kłopotami rodzinnymi dlatego nie weszła na Dogo.Jutro postara się wejść.

Foster został wykąpany tylko.Panicznie bał się suszarki,sikał pod siebie.Został zawinięty w ręcznik i koc i zawieziony do domu.Jutro Hania z Fosterem pojedzie drugi raz aby powycinać dredy i wyczesać.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Sara2011 napisał:

Biedny, pewnie był jakimś wiejskim kundlem gdzie nikt o kąpaniu i suszeniu psa nie słyszał :(. Więc nie zna takich czynności :(.

Zapewne tak było tylko jak przetrwał w tym wiejskim obejściu.Może dobrze,że uciekł.Teraz znajdziemy Fosterkowi porządny dom aby oddać mu to co przeszedł bidulek.Przez chwilkę widziałam Fosterka jest bardzo ładny a nosio do zacałowania.

Niech Hania kupi Fosterowi Olekardin kapsułki na sierść i podaje raz dziennie.Kapsułek jest 60 a więc starczy na 2 miesiące.Ja bym mogła kupić i wysłać tylko po co wydawać pieniążki na przesyłkę.

Dziś przeleję swoją deklarację stalą za II i od Bogusik też.

Link to comment
Share on other sites

Fosterek pożegnał się dzisiaj z kołtunami i od razu lepiej się poczuł. On ma tą sierść taką rudą, jakby miał jasną karnację, więc ten różowy pyszczek może być poniekąd jego urodą. Przyjrzymy się dokładnie jak będziemy u weta. Oczywiście kupię Olekardin. Foster chodzi ciągle z nosem w krzakach, za bardzo nie mogę się na niego napatrzeć, bo widzę na spacerze tylko jego zadek, mam nadzieję, że w końcu się nawącha. Pomyślałam sobie, że szum suszary może mu przypominać jakiś głośny sprzęt, którego bał się w poprzednim "domu", dlatego tak zareagował wczoraj. Mamy psiaka, który kiedyś bał się ekspresu do kawy, odpalania samochodu, czy odgłosu pieca, który mielił węgiel. Teraz śpi przy piecu :)

PART_1485891230941_800x600.jpeg

PART_1485891258019_800x600.jpeg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, szafirka napisał:

PART_1485891258019_800x600.jpeg

Śliczny psiaczek. Wygląda na trochę wychudzonego ale u szafirki nabierze ciałka. Może w schronie inne psiaki odganiały go od misek a on nie miał siły przebicia :(. I biedulek śpi przy piecyku, lubi ciepełko a w schronie wymarzł się niemiłosiernie . Tutaj wygląda na niewielkiego psiaczka, tam na zdjęciach ze schronu wydawał się większy. Zastanawiam się ile może ważyć?

Haniu a jak z czystością Fosterka? Pewnie na bakier ???

Link to comment
Share on other sites

 Przepraszam za mylne informacje -  nie byłam w schronie w sobotę, psy zabierał sam TZ  - wypytywałam go potem jak to przebiegło, jak zachowywały się psiaki no i pomyliłam Fosterka z Terim :(

Teraz dopiero, jak czytam info od szafirki, zorientowałam się  -  to Foster chętnie wszedł na smyczy do budynku administracyjnego, natomiast Teri miał opory, został na zewnątrz.

Link to comment
Share on other sites

Tak, Foster jest chudziutki, je sporo - ile by mu nie dać to zje, więc chyba rzeczywiście inne psiaki musiały odganiać go od miski. Podaję mu większe porcje niż powinien zjadać, aby przybrał ciałka. Wycięte kołtuny odsłoniły drobne blizny po jakichś ranach, uszka przy nasadach są trochę wyłysiałe. Miejmy nadzieję, że jego skóra i sierść wzmocnią się po tabletkach i odżywczym jedzeniu. Wczoraj Fosterek został zaszczepiony na choroby zakaźne, rozliczenie podeślę jutro. Jutro podam też wagę, ponieważ wszystko zostało u weta przez przypadek.

20170201_102500_800x480.jpg

20170201_102505_800x480.jpg

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie chudzinka z niego, ale za to po fryzjerze wygląda wspaniale ! Też myślałam, ze to szorstkowłosy psiaczek a tu niespodzianka ! Już wkrótce boczki mu sie zaokrąglą, sierść mam nadzieję się wzmocni po tych tabletkach i będziemy szukać domu !

Link to comment
Share on other sites

Fosterek bardzo wychudzony, boki zapadnięte - dobrze ze ma apetyt, szybko nadrobi stracone kilogramy.

On był w boksie z dużymi psami (to ten boks z owczarkami), na pewno biedak nie mógł się  dostać do miski.

 A w jakim wieku są chłopaki?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...