Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

24.05. na konto Alaski wpłynęła kwota 20,00 zł od Alaskan malamutte

Przepraszam Joasiu za tak długą zwłokę w zapisaniu tego faktu na wątku  592c9e0771a9a_gifniewinny.gif.10091250f1fc76798d5a1c70f3c99a6a.gif

Wpłaty w banku sprawdzam codziennie, czasem, gdy mam wyjątkowe spiętrzenie obowiązków, co drugi dzień. Twoją wpłatę zanotowałam w excelu i gdy sprawdzałam ze stanem konta w banku, stan konta w banku i u mnie się zgadzał. Nie zapisałam tej wpłaty od razu na wątku, a potem ten fakt wyleciał mi ze łba 592c9e080a6ef_gifzawstydzony.gif.fb38b0c3f2e559d51faf15962e3237b3.gif

Serdecznie przepraszam   592c9f43e2c54_kwiatki6.gif.21e96ab4f4703f6987450083d929fb27.gif

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Bogusik napisał:

Już po jutrze Alaska zacznie lepsze,nowe życie :) Pewnie emocje sięgną zenitu jak zawsze w takich sytuacjach,więc przyjdę trzymać kciuki :)

Jestem w stałym kontakcie z panią Anią. Nie mogą się doczekać Alaski. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, ale i tak się stresuję....

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Rozmawiałam z Murką. Alaska do nowego domku pojedzie czyściutka i pachnąca! Ależ się stresuję.....

... że zapach źle dobrany? ;) 
Kochana, wszyscy się nieco stresujemy i kciuki trzymamy mocno! :)
Sercem kibicowałam, sercem wspieram

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...